Niedziela, 15.09.2019
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim

Nie żyje ksiądz Stefan Rogowski, kapelan honorowy strażaków powiatu starogardzkiego

  • 22.08.2019, 21:20 (aktualizacja 22.08.2019, 21:26)
  • redakcja
Nie żyje ksiądz Stefan Rogowski, kapelan honorowy strażaków powiatu starogardzkiego
Podziel się:
Oceń:

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że dziś w godzinach popołudniowych zmarł ksiądz Stefan Rogowski, wieloletni proboszcz parafii pw. Jana Chrzciciela w Suminie. Ksiądz Rogowski był też kapelanem strażaków ochotników Gminy Starogard Gdański oraz kapelanem honorowym strażaków Powiatu Starogardzkiego.

Pamiętajmy o nim w swojej modlitwie.

_redakcja

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

...
... 26.08.2019, 10:16
Uważam, że Ksiądz Stefan powinien zostać wyniesiony na ołtarze. Za życia już był świętym
Barbara z Kowalewa
Barbara z Kowalewa 24.08.2019, 22:52
Ksiądz Stefan Rogowski przed wielu laty był Wikarym i naszym katechetą w parafii Kowalewo Pomorskie.
Salka kat. ledwie mogła pomieścić młodzież uczęszczającą w sobotnie popołudnia na religię...
To były niezwykłe spotkania, ciekawe dyskusje, ważne dla nas młodych sprawy. I zawsze wielka życzliwość, uśmiech, szczerość i zrozumienie dla naszych problemów i rozterek ze strony Księdza Stefana.
Ślub, którego nam udzielił, szczęśliwie połączył mnie z mężem na wiele lat, mam nadzieję, że na całe życie.
Ksiądz Stefan Rogowski był dobrym człowiekiem.
Spoczywaj w pokoju.
Monika
Monika 23.08.2019, 13:24
Żegnamy księdza Stefana, był dla nas jak ojciec,dziadek. Wiele z nim przeżyliśmy, wspolne obozy ,ogniska, spotkania. Bedziemy go wspominać ciepło i serdecznie. Do zobaczenia księże kanoniku ,
 parafianka Lucyna
parafianka Lucyna 23.08.2019, 12:53
Ogromny smutek i żal ksiądz Stefan był bardzo skromnym i dobrym księdzem zawsze porozmawiał jak ktoś miał problem ,nasz kochany ksiądz chorował od kilku lat a mimo tego zawsze o nas swoich parafianach pamiętał .Bardzo mu za to dziękujemy ,Do zobaczenia księże Stefanie.
K.K
K.K 23.08.2019, 07:25
Ogromny smutek i żal. Taki ksiądz zapamięta się na długo w sercach. Był przykładem dla wielu. Swoją postawą przypominał Jana Pawła II. Był zabawny, ciepły, serdeczny, bardzo przemiły i kochający swoich parafian. Był bardzo skromny i bardzo religijny. Wiedząc, że nie przelewa się ludziom, to nawet potrafił nie przyjąć pieniędzy za chrzest czy też za inne uroczystości. Najukochańszy ksiądz, który zapewne nie tylko dla mnie, ale pewnie jak i dla wielu był ojcem.
Janusz
Janusz 22.08.2019, 23:00
Za spokój Jego Duszy - OJCZE NASZ..............................
Parafianka
Parafianka 22.08.2019, 22:47
Kochany i jakże mądry ksiądz... Bardzo będzie nam go brakowało.
Parafianin
Parafianin 22.08.2019, 22:31
Niech odpoczywa w pokoju

Pozostałe