Niedziela, 15.09.2019
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim

Odnaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka. Wyłowili je dzisiaj nad ranem płetwonurkowie

  • 22.08.2019, 10:15 (aktualizacja 22.08.2019, 14:57)
  • redakcja
Odnaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka. Wyłowili je dzisiaj nad ranem płetwonurkowie
Podziel się:
Oceń:
- Potwierdziły się najgorsze obawy. Wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione – powiedział Jarosław Zieliński z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Z naszych informacji wynika, że płetwonurkowie dzisiaj nad ranem zlokalizowali i wyłowili ciało syna właściciela Polpharmy.

- Wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym – dodał Jarosław Zieliński.


- W wyniku przeprowadzonych dzisiaj z udziałem prokuratora czynności identyfikujących, potwierdzono, iż znaleziono w jeziorze Kisajno ciało mężczyzny, który w dniu 18 sierpnia 2019r. uczestniczył z wypadku, co do którego Prokuratura Rejonowa w Giżycku prowadzi śledztwo z art. 177§2kk. Po przeprowadzeniu oględzin zewnętrznych, na zlecenie Prokuratury zostanie przeprowadzona sekcja zwłok w specjalistycznym Zakładzie Medycyny Sądowej - powiedział Krzysztof Stodolny, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie.
 

 

_redakcja

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kaśka zła
Kaśka zła 23.08.2019, 19:45
Ale mi sensacja. To nie pierwszy topielec w tym roku.Wielkie mi co bo bogacz się utopił Brał jakieś prochy co produkował i wypadł. A żałować go nie będę, dorobił się przez krzywdę ludzką jak większość biznesmenów w naszym mieście.
tolina
tolina 24.08.2019, 15:04
Biznesmen czy nie ,to należy się jakiś szacunek zmarłemu,nie nauczyła Cię mamusi,że o zmarłym albo dobrze albo wcale?Czy może mamusia zapiła się i nie zdążyła córci wychować?
tutam
tutam 22.08.2019, 23:16
Choćby nie wiem jak Starakowie byliby bogaci, poziomu życia w Starogardzie to nie podniesie. W Polpharmie pracy nie ma, chyba że dla jakichś superspecjalistów od inżynierii medycznej z 30 latami doświadczenia. Dla zwykłych ludzi pracy tam NIE MA.
pitupitu
pitupitu 24.08.2019, 15:05
Zwykli ludzie też mogli się uczyć to by teraz pracę mieli.
m
m 23.08.2019, 08:50
No cóż, produkcja leków to skomplikowana sprawa, więc tak, zajmują się nią specjaliści, a nie "zwykli ludzie". Na szczęście.
tamtu
tamtu 23.08.2019, 09:11
To gdzie w Stg jest praca?? Ale taka gdzie traktują ludzi jak ludzi, a nie tanią siłę roboczą...
papilou
papilou 24.08.2019, 15:06
było się uczyć to byś nie był tanią siłą roboczą
j
j 22.08.2019, 21:49
REDAKCJO ! GDZIE INFORMACJA O PIĘKNYM WYDARZENIU W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ I NIEDZIELĘ ???!!!!
https://naszekociewie.pl/wojsk…

PS.Współczujemy włsciclwoi POLPHARMY i Jego żonie ,ale dlaczego nie ma info AKTUALNYCH LOKALNYCH !!!????
Hanna
Hanna 22.08.2019, 13:29
Hmm Kazdy z nas ma swoje słabości i nikt z nas nie wie jakie zycie prowadziłby, gdyby miał takie pieniądze. Dla mnie liczy się to, że miał bdb opinię wsrod zwykłych ludzi, nie gwiazdorzył i nie afiszował się z kasą. Jednak najbardziej żal mi miłości tych dwojga ludzi. Wydaje mi się, że dobrali się idealnie... Szkoda, wielka szkoda. Do końca wierzyłam, że stanie się cud. Jednak śmierć dotknie każdego, bez względu na status społeczny.
Nikt
Nikt 22.08.2019, 18:27
Jakiej miłości? Tej 'koleżanki', którą pływał?
Sławek.N
Sławek.N 22.08.2019, 13:08
Kociewski pudelek.pl tak się powiniscie nazywać.ch......uj nas obchodzi jakiś rozpuszczony synalek bogatego ojczyma który nic nie zrobił dla naszego miasta poza korzystaniem z taniej siły roboczej w największym trucicieli powiatu starogardzkiego .ciekawe czy te narkotyki co znaleźli na łódce to też produkt naszego zakładu.
tutam
tutam 22.08.2019, 23:17
Święte słowa - popieram.
kociewiak
kociewiak 22.08.2019, 12:57
wyrazy współczucia rodzinie , niestety nie należy szaleć motorówką po jeziorze , nocą i z obcą kobietą...

Pozostałe