Poniedziałek, 19.08.2019
Dovista praca
Dovista praca
Dovista praca
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim

Z OSTATNIEJ CHWILI: Brutalne morderstwo przy ulicy Kościuszki. Na miejscu pracują policjanci i prokurator

  • 08.08.2019, 08:53
  • redakcja
Z OSTATNIEJ CHWILI: Brutalne morderstwo przy ulicy Kościuszki. Na miejscu pracują policjanci i prokurator
Podziel się:
Oceń:
Najprawdopodobniej dzisiaj w nocy w jednym z mieszkań przy ulicy Kościuszki doszło do brutalnego morderstwa. Obecnie na miejscu pracują policjanci z sekcji kryminalnej, policyjni technicy oraz prokurator. Na miejsce przybył również komendant Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim. Obecnie nie są znane bliższe okoliczności tego zdarzenia.

- Dziś o godzinie 6.15 otrzymaliśmy zgłoszenie z WCPR-u o ujawnieniu zwłok mężczyzny w jednym z mieszkań przy ulicy Kościuszki. Na miejscu prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratury – potwierdza asp. sztab. Marcin Kunka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim.

Więcej szczegółów wkrótce.

 

_redakcja

Zdjęcia (4)

Komentarze (55)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bumblebee
Bumblebee 12.08.2019, 04:58
Nie żebym tam był ciekawski ale gdy z wiatrówki strzelali do tego żula to było parę stacji telewizyjnych w Starogardzie a tu taka tragedia to tylko w radiu powiedzieli
Pegaz
Pegaz 12.08.2019, 23:54
Strzelaniee do bezdomnego to też tragedia! I mam nadzieję że tam Ci idio...też po siedzą za to co zrobili
Kaśka
Kaśka 10.08.2019, 15:02
Podobno Krzysztof E. 33 lat coś tam gdzieś pisali. To ten z łapką chorą? Do roboty chora a może zabiła. Recydywa jeśli to ten którego dawno temu poznałam to mi wstyd za niego. Mamka zadowolona i siostra wielka zadowolona. Nie ma to jak rodzina. Nie mogę pisać po nazwisku. Dożywocie jeśli to on. Albo KS.
Xmnop
Xmnop 11.08.2019, 19:40
Tak to on też go znam niby chora łapa a zabić umiał cwel za*** a ten drugi to patologia jak szok
Roman
Roman 11.08.2019, 20:04
Pewnie zaraz sie dowiemy,że obaj nie pracowali, brali zasiłki i byli dobrze znani Mopsowi i Policjii.
Mama
Mama 09.08.2019, 19:16
No Kosciuszki to wgl jest ulica chroniona kuratorzy maja w *** że dzieci wychowują dzieci policja to juz calkiem... Starzy chleja cpaja robia kolejne dzieci i tak se zyja z 500+a jeszcze zasilki z mops dostana bo alkocholik to czlowiek chory ktoś jak jest normalny i chce normalnie żyć nie otrzyma pomocy za to patologie wspiera chory kraj!!!
Piotr
Piotr 09.08.2019, 20:58
Pocieszę Cie, taki cyrk jest nie tylko na Kościuszki , czy innych ulicach ale w całej Polsce i moim mieście.jak można ludziom stwarzającym problemy ,nie pracującym , nieporadnym życiowo płacić za to żeby dalej chlali i się awanturowali.
Mama
Mama 11.08.2019, 19:13
Żebyś wiedział osoby ktore naprawdę potrzebują wsparcia chociaż żeby odejść od męża tyrana panstwo nie pomoze jedynie dzieci pozabieraja a te patologiczne rodziny gdzie dzieci brudne chodza a rodzice po kasynach lataja, cpaja i piją żyją sobie bezkarnie i choduja kolejne kanalie bo co takie dziecko może miec za wzorzec po takich rodzicach...
Andrzej
Andrzej 12.08.2019, 08:32
Słuchaj Mama Mops powinien kontrolować takich co im się daje zasiłki wszelkiego typu, jest przemoc, brak pracy, uzależnienia itp.W praktyce przychodzi paniusia, jest z patolą na ty, patusy wiedzą kiedy przyjdzie i są w miare trzezwi a jak sobie pójdzie to hulaj dusza alkohol leje sie strumieniami na koszt podatnika i ciągłe awantury.Mam takich w bloku to wiem co pisze.Zgłaszane sytuacje o awanturach pijackich i zaniedbanych dzieciach , przemocy kończą sie tym, że przychodzi pracownik Mopsu a potem patologia krzyczy, że ktoś donosi na nich, znaczy, że Mops informuje ich że dostali donos to dopiero cyrk.
AA
AA 09.08.2019, 11:49
Ojej a ja sie przestraszyłem,ze to rudego pijaczynę drugiego piętra Kosciuszki......
zamordowali ?
Wyborca
Wyborca 13.08.2019, 00:00
Tego co limuzyną jeździ ?
To prawda,ze chleje jak smok a goscia udaje.
Jprd
Jprd 09.08.2019, 09:39
Żal mi ty ludzi którzy uczciwie tam mieszkają i muszą rano wychodzić do pracy gdzie to dziadostwo jeszcze śpi i do żadnej pracy się nie wybiera .Miałem okazje mieszkać na tej obsranej ulicy to wiem że cepy potrafią zagrać muzykę po 23 i nie tylko a rozmowa z tymi podludźmi nic nie daje.
Cynk
Cynk 09.08.2019, 09:29
To robota UPA-inców?!
Jprd
Jprd 09.08.2019, 09:40
Nic za darmo się nie dostaje nawet wp....ol
gruz
gruz 09.08.2019, 08:49
Bareja by się uśmiał...miasto monitorowane.. taaa, chyba atrapy pozakładane na słupach.
Jprd
Jprd 09.08.2019, 09:22
A co kamery są założone na podwórkach czy ulicach miasta ? Idiotyczne myslenie
tt
tt 09.08.2019, 09:31
Są na ulicach i nic to nie daje bo patologia bawi się wieczorami i nocami . Może ktoś z redakcji dowie się czy już wykryli młodzieńców którzy dokonali rozboju na kościuszki ? Chodzi o telefon .
tt
tt 09.08.2019, 07:57
W Starogardzie wieczorami i nocami patologia rządzi na wielu ulicach! A Policja nie chce widzieć problemu. Straż miejska podobno monitoruje miasto . Powirdzmy szczerze Starogard ma słabiutkie służby powołane do zabezpieczenia pożądku.
Anonim
Anonim 09.08.2019, 03:57
Na podworzu nie mieszkaniu
Pegaz
Pegaz 09.08.2019, 02:08
Niestety zginął młody chłopak współczucia dla rodziny! Może narkotyki, może jakieś zadłużenia , może był o złym czasie i w złym miejscu nie wiadomo i nikt się już pewnie tego nie dowie bo znając życie sąsiedzi nie słyszeli , nie widzieli. Kościuszka czy Owidzka w większości patola ale i na innych ulicach znajdą się "delikfenty" . Nikt nie ma orawa odbierać życia drugiej osobie a Jak takiego złapią pojdzie siedzieć wyjdzie szybciej za " dobre sprawowanie " i cieszy się zyciem dalej , gdzie tu sprawiedliwośc ech . to prawoo...😡
rom
rom 09.08.2019, 01:28
Też mieszkałem na Kościuszki i problem jest taki, że nasza wspaniała policja BOI się na takie rejony wjeżdżać. Na Kościuszki warto z ludźmi żyć w zgodzie i tyle, bo niestety policja nie zapewni bezpieczeństwa.
Jprd
Jprd 09.08.2019, 09:25
Nasza policja to tylko potrafi patrzeć za nastolatkami a tak to do tarcia chrzanu się nadają.
Karol
Karol 08.08.2019, 22:09
Takie obskurne kamienice, często są kojarzone z patologią, wiem bo sam mieszkam w jednej z takich z ludzmi o wątpliwej reputacji.Wszyscy wiedzą o tym ale nikt łącznie z miastem nic nie robi, bo nie mają gdzie ich ulokować, a tyle ludzi czeka na mieszkania porządnych ludzi.Mam nadzieje, że szybko się sprawa wyjaśni kto to zrobił i dlaczego.
tt
tt 09.08.2019, 08:00
Zawsze to Kościuszki było uważane za takie miejsce gdzie gdzie jest patologia i co chciałbyś przenieść ulicę w inne miejsce ? Jaki to ma sens?
u
u 08.08.2019, 22:35
I co? Całe życie będziesz się na to godził?
Karol
Karol 09.08.2019, 05:14
Niestety w naszym kraju takie mniejszości rządzą większością.W mojej kamienicy ludzie boją się odezwać a to często osoby starsze.Patologia się nie będzie integrować , tak jak ich dzieci, dlatego nie powinna swobodnie mieszkać wśród normalnych, uczciwych ludzi.Człowiek też ma rodzinę i wraca z pracy o różnych porach a z ochroną nikt nie będzie chodził.Nie jestem ze Stg, ale jak widać te same problemy mają ludzie w starych budynkach.Pamiętajcie, nie zawsze mieszka w kamienicach patologia, są też normalni, pracujący ludzie bez wyroków.
Obatel
Obatel 08.08.2019, 22:00
Czy na tym etapie śledztwa można już stwierdzić , że to 500plusowa patologia i demoralizacja jest przyczyną?
Jprd
Jprd 09.08.2019, 09:26
Wiedziałem że się jakiś ułom znajdzie co tak napiszę.K....a chłopie lecz sie
Xyz
Xyz 08.08.2019, 20:39
Wiadomo kto to byl? (Bez zbędnych komentarzy)mieksce bardzo mocno znane,wiec pewnie chlopak tez znany.
Kondolencje dla rodziny.
Xyz
Xyz 09.08.2019, 10:03
Człowiek spod Żukowa 😧
Obywtel
Obywtel 08.08.2019, 20:33
To jest wizytowka Starogardu od kilkudziesieciu lat i nic,jak chleja tak chleja,jak mordowali tak do tej pory Morduja i nic!!!
Roman
Roman 08.08.2019, 21:59
Chleją wszędzie ,nie tylko w Starogardzie.Jak macie problem z Patologią w mieście to trzeba eksmitować do baraków , na obrzeża miasta i będzie spokój.
Jprd
Jprd 09.08.2019, 09:26
I to mi się podoba mało tego zbudować parometrowy mur żeby tych podludzi nie było widac
Dżej
Dżej 09.08.2019, 02:11
Taaa a potem na spacer za miasto nie pójdziesz bo będziesz portkami trząsł jak całą zbieranine" wyniosą"
Gość
Gość 09.08.2019, 05:19
Lepiej trząść portkami w mieście? Ogarnij się , na pewno patusy nie powinny mieszkać w mieście jak pączki w maśle.
Dżej
Dżej 10.08.2019, 23:18
Ja nigdzie nie trzęse portkami to raz a dwa żyją jak pączki bo mogą i nikt im NIESTETY Nic nie zrobi chleją, nie pracują a państwo i tak im płaci. Większa część ludzi sama się do tego przyczynia że oni tak postępują wybierając rządzących w miastach.
Gość
Gość 09.08.2019, 11:16
A co, na wsi powinni mieszkać?! Ludzie z mista jacyś lepsi są czy jak? Żałosne myślenie...
Dżej
Dżej 10.08.2019, 23:19
No dokładnie... Za miasto pfff za miastem jest bezpieczniej niż w stg 😉
Wojtek
Wojtek 08.08.2019, 19:24
W naszym kraju ludzie lubią tragedie, a szczególnie komentować i narzekać.Macie problem z Patologią i bezpieczeństwem, zgłaszać na Policje, swojemu Dzielnicowemu, Straży Miejskiej, Mopsowi., Urzędowi Miasta, Lokalnym Mediom, pisać na Portalach Społecznościowych bez danych personalnych oczywiście.Siedzicie, przestraszeni czy co?.
Jprd
Jprd 09.08.2019, 09:27
Z wszystkich wymienionych tylko telewizja by nam pomogła.
bambam
bambam 08.08.2019, 18:37
Oczywiście ulica Kościuszki
Pinek
Pinek 08.08.2019, 19:07
*** cie
Kaśka
Kaśka 08.08.2019, 17:26
Słynna ulica w naszym mieście.Zabili go i uciekli. I nikt nic nie wie. Zlikwidować te slamsy i może będzie spokój.To strzelają do bezdomnego to rzucają kamieniami to teraz zabili. Wizytówka na cały kraj nasz Starogard Gdański. BRAWO.
Robert
Robert 08.08.2019, 17:50
Urodziłaś się taka tępa ,czy przyszło z wiekiem?
Kaśka
Kaśka 08.08.2019, 18:59
Tępy to Ty jesteś bo chyba tam mieszkasz to wszyscy z Kościuszki to twoja rodzina. Powodzenia.
Jan
Jan 08.08.2019, 18:21
Tępa, bo prawdę napisała?.Bez przerwy czyta się o Kościuszki.Okres letni wokół stare kamienice, i pewnie każdy ma szczelnie okna zamknięte i używa klimatyzatora i nikt nic nie słyszał.
Ktosiek
Ktosiek 08.08.2019, 16:24
Wiadomo kto to był? I jak został zabity??
Luki
Luki 09.08.2019, 02:12
Omg... Dowiesz się z klepsydry 😒🙉
Xxx