Czwartek, 17.10.2019

Z OSTATNIEJ CHWILI: Brutalne morderstwo przy ulicy Kościuszki. Na miejscu pracują policjanci i prokurator

  • 08.08.2019, 08:53
  • redakcja
Z OSTATNIEJ CHWILI: Brutalne morderstwo przy ulicy Kościuszki. Na miejscu pracują policjanci i prokurator
Podziel się:
Oceń:
Najprawdopodobniej dzisiaj w nocy w jednym z mieszkań przy ulicy Kościuszki doszło do brutalnego morderstwa. Obecnie na miejscu pracują policjanci z sekcji kryminalnej, policyjni technicy oraz prokurator. Na miejsce przybył również komendant Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim. Obecnie nie są znane bliższe okoliczności tego zdarzenia.

- Dziś o godzinie 6.15 otrzymaliśmy zgłoszenie z WCPR-u o ujawnieniu zwłok mężczyzny w jednym z mieszkań przy ulicy Kościuszki. Na miejscu prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratury – potwierdza asp. sztab. Marcin Kunka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim.

Więcej szczegółów wkrótce.

 

_redakcja

Zdjęcia (4)

Komentarze (53)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Komp-stg
Komp-stg 20.08.2019, 20:54
Powiem tak, patologie na Kościuszki i owidzkiej można podziękować Miastu, ponieważ oni wywalaja debili z osiedli a TBS biorą wszystkich. Takim sposobem powstanie 13 dzielnica. Mieszkam tu od 42 lat, mam troje dzieci sam się obawiam o ich życie jak i rodziny. Policja robi patrole może 3 razy w tygodniu ale za dnia, straż miejska raz może na miesiąc, bo oni się boją. I jak to ma wszystko działać.
Bumblebee
Bumblebee 12.08.2019, 04:58
Nie żebym tam był ciekawski ale gdy z wiatrówki strzelali do tego żula to było parę stacji telewizyjnych w Starogardzie a tu taka tragedia to tylko w radiu powiedzieli
Pegaz
Pegaz 12.08.2019, 23:54
Strzelaniee do bezdomnego to też tragedia! I mam nadzieję że tam Ci idio...też po siedzą za to co zrobili
AA
AA 09.08.2019, 11:49
Ojej a ja sie przestraszyłem,ze to rudego pijaczynę drugiego piętra Kosciuszki......
zamordowali ?
Wyborca
Wyborca 13.08.2019, 00:00
Tego co limuzyną jeździ ?
To prawda,ze chleje jak smok a goscia udaje.
Jprd
Jprd 09.08.2019, 09:39
Żal mi ty ludzi którzy uczciwie tam mieszkają i muszą rano wychodzić do pracy gdzie to dziadostwo jeszcze śpi i do żadnej pracy się nie wybiera .Miałem okazje mieszkać na tej obsranej ulicy to wiem że cepy potrafią zagrać muzykę po 23 i nie tylko a rozmowa z tymi podludźmi nic nie daje.
Cynk
Cynk 09.08.2019, 09:29
To robota UPA-inców?!
Jprd
Jprd 09.08.2019, 09:40
Nic za darmo się nie dostaje nawet wp....ol
gruz
gruz 09.08.2019, 08:49
Bareja by się uśmiał...miasto monitorowane.. taaa, chyba atrapy pozakładane na słupach.
Jprd
Jprd 09.08.2019, 09:22
A co kamery są założone na podwórkach czy ulicach miasta ? Idiotyczne myslenie
tt
tt 09.08.2019, 09:31
Są na ulicach i nic to nie daje bo patologia bawi się wieczorami i nocami . Może ktoś z redakcji dowie się czy już wykryli młodzieńców którzy dokonali rozboju na kościuszki ? Chodzi o telefon .
tt
tt 09.08.2019, 07:57
W Starogardzie wieczorami i nocami patologia rządzi na wielu ulicach! A Policja nie chce widzieć problemu. Straż miejska podobno monitoruje miasto . Powirdzmy szczerze Starogard ma słabiutkie służby powołane do zabezpieczenia pożądku.
Anonim
Anonim 09.08.2019, 03:57
Na podworzu nie mieszkaniu
Pegaz
Pegaz 09.08.2019, 02:08
Niestety zginął młody chłopak współczucia dla rodziny! Może narkotyki, może jakieś zadłużenia , może był o złym czasie i w złym miejscu nie wiadomo i nikt się już pewnie tego nie dowie bo znając życie sąsiedzi nie słyszeli , nie widzieli. Kościuszka czy Owidzka w większości patola ale i na innych ulicach znajdą się "delikfenty" . Nikt nie ma orawa odbierać życia drugiej osobie a Jak takiego złapią pojdzie siedzieć wyjdzie szybciej za " dobre sprawowanie " i cieszy się zyciem dalej , gdzie tu sprawiedliwośc ech . to prawoo...😡
rom
rom 09.08.2019, 01:28
Też mieszkałem na Kościuszki i problem jest taki, że nasza wspaniała policja BOI się na takie rejony wjeżdżać. Na Kościuszki warto z ludźmi żyć w zgodzie i tyle, bo niestety policja nie zapewni bezpieczeństwa.
Jprd
Jprd 09.08.2019, 09:25
Nasza policja to tylko potrafi patrzeć za nastolatkami a tak to do tarcia chrzanu się nadają.
Obatel
Obatel 08.08.2019, 22:00
Czy na tym etapie śledztwa można już stwierdzić , że to 500plusowa patologia i demoralizacja jest przyczyną?
Jprd
Jprd 09.08.2019, 09:26
Wiedziałem że się jakiś ułom znajdzie co tak napiszę.K....a chłopie lecz sie
Xyz
Xyz 08.08.2019, 20:39
Wiadomo kto to byl? (Bez zbędnych komentarzy)mieksce bardzo mocno znane,wiec pewnie chlopak tez znany.
Kondolencje dla rodziny.
Xyz
Xyz 09.08.2019, 10:03
Człowiek spod Żukowa 😧
Obywtel
Obywtel 08.08.2019, 20:33
To jest wizytowka Starogardu od kilkudziesieciu lat i nic,jak chleja tak chleja,jak mordowali tak do tej pory Morduja i nic!!!
Roman
Roman 08.08.2019, 21:59
Chleją wszędzie ,nie tylko w Starogardzie.Jak macie problem z Patologią w mieście to trzeba eksmitować do baraków , na obrzeża miasta i będzie spokój.
Jprd
Jprd 09.08.2019, 09:26
I to mi się podoba mało tego zbudować parometrowy mur żeby tych podludzi nie było widac
Dżej
Dżej 09.08.2019, 02:11
Taaa a potem na spacer za miasto nie pójdziesz bo będziesz portkami trząsł jak całą zbieranine" wyniosą"
Gość
Gość 09.08.2019, 05:19
Lepiej trząść portkami w mieście? Ogarnij się , na pewno patusy nie powinny mieszkać w mieście jak pączki w maśle.
Dżej
Dżej 10.08.2019, 23:18
Ja nigdzie nie trzęse portkami to raz a dwa żyją jak pączki bo mogą i nikt im NIESTETY Nic nie zrobi chleją, nie pracują a państwo i tak im płaci. Większa część ludzi sama się do tego przyczynia że oni tak postępują wybierając rządzących w miastach.
Gość
Gość 09.08.2019, 11:16
A co, na wsi powinni mieszkać?! Ludzie z mista jacyś lepsi są czy jak? Żałosne myślenie...
Dżej
Dżej 10.08.2019, 23:19
No dokładnie... Za miasto pfff za miastem jest bezpieczniej niż w stg 😉
Wojtek
Wojtek 08.08.2019, 19:24
W naszym kraju ludzie lubią tragedie, a szczególnie komentować i narzekać.Macie problem z Patologią i bezpieczeństwem, zgłaszać na Policje, swojemu Dzielnicowemu, Straży Miejskiej, Mopsowi., Urzędowi Miasta, Lokalnym Mediom, pisać na Portalach Społecznościowych bez danych personalnych oczywiście.Siedzicie, przestraszeni czy co?.
Jprd
Jprd 09.08.2019, 09:27
Z wszystkich wymienionych tylko telewizja by nam pomogła.
bambam
bambam 08.08.2019, 18:37
Oczywiście ulica Kościuszki
Pinek
Pinek 08.08.2019, 19:07
*** cie
Ktosiek
Ktosiek 08.08.2019, 16:24
Wiadomo kto to był? I jak został zabity??
Aaaa
Aaaa 29.08.2019, 03:03
Tak wiadomo.
Luki
Luki 09.08.2019, 02:12
Omg... Dowiesz się z klepsydry 😒🙉
Xxx
Xxx 08.08.2019, 15:03
Nie w mieszkaniu tylko na dworzu 25 latka znaleziono jak jeden z mieszkańców tamtych kamienic o dziwo wychodził do pracy
abc?
abc? 08.08.2019, 14:12
kogo zamordowano???
tyd
tyd 08.08.2019, 15:01
człowieka ciekawska małpo!
Pis
Pis 08.08.2019, 12:11
Ahhh ta patologia
Pica
Pica 08.08.2019, 11:53
Kogo zamordowano?

Pozostałe