Poniedziałek, 19.08.2019
Dovista praca
Dovista praca
Dovista praca
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim

PILNE: Poseł Neumann pod lupą Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Chodzi o oświadczenia majątkowe

  • 06.08.2019, 17:24
  • redakcja
PILNE: Poseł Neumann pod lupą Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Chodzi o oświadczenia majątkowe
Podziel się:
Oceń:
Od 4 września 2018 r. do 3 czerwca 2019 r. funkcjonariusze Departamentu Postępowań Kontrolnych CBA przeprowadzili postępowanie kontrolne dotyczące prawdziwości i prawidłowości oświadczeń o stanie majątkowym złożonych w latach 2013 – 2018 przez Sławomira Neumanna, w związku z wykonywaniem mandatu posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej oraz zajmowaniem stanowiska sekretarza stanu w Ministerstwie Zdrowia.

29 lipca tego roku funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego złożyli do Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze zawiadomienie o ewentualnym, możliwym popełnieniu przestępstwa, związanym z zakończeniem kontroli oświadczeń majątkowych pana Sławomira Neumanna.

 

 
 
 

FILM

_redakcja

Komentarze (59)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

florian
florian Wczoraj, 09:31
nigdy więcej nie głosujemy na neumanna , czas na rozliczenie i ukaranie
ali
ali 2 dni temu, 18:50
ciekawe , komu wierzyć , to jasne CBA , a nie neumannowi !!!
kociewiak
kociewiak 16.08.2019, 10:25
kiedy nastąpi rozliczenie i ukaranie tego posła ? , wstyd i żenada !!!!!
karol
karol 15.08.2019, 07:20
rozliczyć szczegółowo i przykładowo ukarać , takich przedstawicieli jak neumann nie chcemy w sejmie i w żadnej innej formacji politycznej
j-23
j-23 14.08.2019, 13:11
wszędzie w mediach przypadek posła neumanna jest opisywany , co się dzieje , kto za tym stoi , że ta sprawa utknęła w prokuraturze w zielonej górze , ziobro do roboty , pogonić to towarzystwo , bo ten człowiek ucieknie w kolejny immunitet !!!
walka z systemem
walka z systemem 14.08.2019, 14:38
A co z resztą pOsłów, którzy też jak podają media podali nieprawdę w oświadczeniach majątkowych jak np.Dworczyk czy Szyszko? Co to święte krowy są? Jak do tej pory w nadwiślańskim grajdole tylko Pań Ładny czyli niejaki Nowak poniósł konsekwencje podawania nieprawdy w oświadczeniu majątkowym.
Obywatel
Obywatel 14.08.2019, 08:33
A moze tak rozliczyć innych polityków z oswiadczeń majątkowych ?
Aż proszą się sprawy dot. nie oszacowanych stodół, działek przy autostradzie itd. Macie wybiórczą pamięć?
Jezeli rozliczać, to taką samą miarą wszystkich polityków niezaleznie od partii.
Nie jestem sympatykiem Neumanów,Gabrielów i Chyłów ,ale uwazam ze sprawa oswiadczenia Neumana to element kampanii wyborczej.
anka
anka 14.08.2019, 06:54
kiedy wreszcie ten nieuczciwy poseł zostanie rozliczony i ukarany ??
Gość
Gość 14.08.2019, 08:34
Dlaczego oskarzasz,ze jest nieuczciwy ?
Nie ma wyroku !!!
też gość
też gość 14.08.2019, 12:54
już dawno powinien go mieć , to skandal , że go jeszcze nie skazano , CBS przygotowało materiał na neumanna i przekazano go do prokuratury
Gość 2
Gość 2 14.08.2019, 13:14
Nie nakręcaj się bo twoja opinia i zawziętość nic tu nie da.
Zeby CBS tobie nie przygotował materiału,bo nigdy nic nie wiadomo....????
gość22
gość22 2 dni temu, 18:10
sam to napisałeś rerający grużliku ?
2 Gość
2 Gość 14.08.2019, 14:06
nie ma strachu , martw się o siebie , już masz problem
xx
xx 13.08.2019, 20:22
A mnie interesuje,dlaczego do ZUSu w St.można dostać się do pracy bez konkursu,kompetencji?Nepotyzm?Łapówka?Tyle ludzi z wykształceniem czeka na pracę ,a nie daje się im szansy nawet stanąć do konkursu .Konkursu się po prostu nie ogłasza.Może jakiś redaktor lub odpowiednia instytucja się tym zainteresuje.
Rudy
Rudy 14.08.2019, 08:37
Nie wierz w cuda ,bo media lokalne nie zajmą się sprawą.
Choćby tyle spraw kontrowersyjnych w starostwie i cisza !!!!
anonimowa
anonimowa 14.08.2019, 14:44
Niby jakie rudzielcu?
gall
gall 2 dni temu, 18:11
już ty wiesz pijaku
starogardzianin
starogardzianin 12.08.2019, 12:19
kiedy wniosek , o odebranie neumannowi immunitetu , kiedy oskarżenie prokuratury i postawienie tego posła ze starogardu przed sądem ???
maurycy
maurycy 11.08.2019, 20:20
czas zrobić porządek z tym dziadostwem , które myśli , że jest bezkarne i może z żonką robić co chce i nie będzie za nic odpowiadać , tylko doić forsę z tego biednego kraju
Pijak
Pijak 14.08.2019, 08:42
No własnie ,ale ci ze starostwa nie zostali rozliczeni za "te afery" w Centrum Pomocy Rodzinie.
Wręcz przeciwnie przeanalizuj nagrody ,jakie niektórzy otrzymują !!!!!
Za "aferę" z orzekaniem o stopniu niepełnosprawnosci i przyznawaniem osobom ,ktore sie niekwalifikują też pod dywanem.
Szkoda gadać,powiaty do likwidacji.
julian
julian 11.08.2019, 08:01
cała polska słyszała w kłótni sejmowej o pośle ze starogardu - neumannie , jeżeli są takie zarzuty wobec tego typa , to czemu on jeszcze nie siedzi ??? , rozliczyć dziada i po sprawie , nie dać mu uciec w kolejny immunitet , bo broszurki wyborcze już drukuje
wisłocka
wisłocka 2 dni temu, 18:19
ciekawe , czy prezerwatywy też za sejmowe kupował ?
starogardzianin
starogardzianin 09.08.2019, 13:29
no to na co czeka prokuratura w zielonej górze , jeśli poseł jest winny zarzucanych mu czynów , to kara powinna być dotkliwa,sroga i bolesna !!!
On
On 14.08.2019, 09:16
Znasz sprawę ,masz dowody ?
Na jakiej podstawie twierdzisz,ze kara powinna być dotkliwa ?
on2
on2 14.08.2019, 13:15
przeanalizuj swoje grzeszki i dopiero wtedy o cokolwiek pytaj
aurelia
aurelia 09.08.2019, 09:26
co dalej z żonką i aferą w PCPR , ponoć dokumenty zaginęły , podobnie jak pseudo chorych z peło , którym przyznano lewe renty... ,a poseł - no cóż , skoro są dowody , to skazać !!!
Ono
Ono 09.08.2019, 08:09
Ciekawe za kogo kase przylatywal helikopterem do domu ,czasami 2 razy w tygodniu.Masakra Panek jeden ,krolewicz ladowal na polach niedaleko domu.Kto ma lepiej .Zlodzieje ,iech sie przypatrza im dokladnie i przychodniom w jego rodzinnym miescie bo tez co nieco bylo glosno o przekretach:)Na kuronia z nimi,ale najpierw do pierdla!!!!
ja
ja 07.08.2019, 15:25
przestancie pisac bzdury, wszystko wiadomo jest zakonczone ,tylko w Starogardzie trzeba cos pisac w tej pseudo gazecie
kamil
kamil 07.08.2019, 15:34
nic nie jest zakończone , złodziej jest i zostanie złodziejem i powinien siedzieć
julian
julian 08.08.2019, 15:32
przykładem jest kuchciński , a to dopiero początek...
Lekko podpity
Lekko podpity 07.08.2019, 23:13
no i chłopcze jesteś zgłoszony za nazwanie Pana Nojmana do Prokuratury. I zobaczymy czy jeszcze znajdzie się kilku cfaniaków co bendo oskarżać Pana Nojmana.
antywóda
antywóda 10.08.2019, 21:13
wypij do końca za 500+ i się utop platfusie
dominik
dominik 08.08.2019, 09:42
Pana Nojmana już prokurator oskarży.A ty nie strasz bo się zesrasz.
ps
ps 08.08.2019, 09:39
cfaniaków co bendo to napewno
ima
ima 07.08.2019, 11:29
wszystkich złodziei , kłamców lustracyjnych i innych zboków do pierdla , niezależnie od poglądów politycznych i kolesiowskich układów !!!
janusz
janusz 07.08.2019, 10:00
dlaczego ta sprawa tak długo się ciągnie i kosztuje nas podatników krocie , już dawno wobec zgromadzonych dowodów powinien siedzieć !!!
jana
jana 07.08.2019, 15:22
Bo przecież w Polsce jest faszyzm według platfusów.i innych dupków.
lipton
lipton 07.08.2019, 11:05
Tak Januszu podobnie jak Szyszko Dworczyk i inni, którzy podawali nieprawdę w oświadczeniach. (czy wg obecnych standardów tylko on a Ludzkie Pany już nie?)
&&&
&&& 07.08.2019, 07:46
na co czeka prokuratura , wszystko jest jasne , do pracy rodacy i poinformować o wynikach jeszcze przed wyborami , żeby wszystko było jak należy
mentalista
mentalista 07.08.2019, 07:18
dowody w sprawie neumanna mają od miesięcy , na co czeka ta banda nieudaczników , Ziobro do roboty , chyba że nie mają błogosławieństwa prezia - ciekawe , co ???
anty
anty 07.08.2019, 15:24
Mają go zamknąć,żeby rozpętało się takie piekło jak przy Kuchcińskim?Lepiej przymknąć złodzieja po wyborach.
dziab dziab
dziab dziab 07.08.2019, 00:41
czyli nojmana pod artykułem można komentować a lembiczowa to juz nie ?
milik
milik 07.08.2019, 11:08
Pewnie władze się boją, że ktoś napisz ANIA na prezydenta

Pozostałe