Czwartek, 17.10.2019

PILNE: Poseł Neumann pod lupą Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Chodzi o oświadczenia majątkowe

  • 06.08.2019, 17:24
  • redakcja
PILNE: Poseł Neumann pod lupą Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Chodzi o oświadczenia majątkowe
Podziel się:
Oceń:
Od 4 września 2018 r. do 3 czerwca 2019 r. funkcjonariusze Departamentu Postępowań Kontrolnych CBA przeprowadzili postępowanie kontrolne dotyczące prawdziwości i prawidłowości oświadczeń o stanie majątkowym złożonych w latach 2013 – 2018 przez Sławomira Neumanna, w związku z wykonywaniem mandatu posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej oraz zajmowaniem stanowiska sekretarza stanu w Ministerstwie Zdrowia.

29 lipca tego roku funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego złożyli do Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze zawiadomienie o ewentualnym, możliwym popełnieniu przestępstwa, związanym z zakończeniem kontroli oświadczeń majątkowych pana Sławomira Neumanna.

 

 
 
 

FILM

_redakcja

Komentarze (82)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

momo
momo 20.09.2019, 16:02
co dalej w temacie neumanna robi CBA i prokuratura , kiedy zostaną mu postawione zarzuty , oby zdążyli przed wyborami...
ciekawy
ciekawy 19.09.2019, 19:39
co dalej z posłem neumannem , środki masowego przekazu trąbią o wielkich zarzutach prokuratury w stosunku do tego posła , pytanie czy zostanie skazany i kiedy , bo to śledztwo sporo nas podatników kosztuje
alicja
alicja 16.09.2019, 10:33
po co to CBA , prokuratura i sądy , skoro nie można skazać takiego neumanna , a ta cała zabawa za pieniądze podatników , wszyscy do ukarania
bazyl
bazyl 14.09.2019, 19:06
pisiory , rozliczcie wreszcie tego neumanna , a jeśli nie macie siły i ochoty , to po co pchacie się do władzy - nieudaczniki
wyborca
wyborca 13.09.2019, 18:46
ciekawe , CBA przez 9 m-cy gromadzi dowody w sprawie posła neumanna , za pieniądze podatników , a media podają ciekawe informacje w tym zakresie , natomiast dalej nic się nie dzieje , to skandal , żeby tak marnować pieniądze nas podatników , albo ten poseł jest winny , albo nie , jeżeli jest , to skazać w sądzie i do pierdla...
janusz
janusz 11.09.2019, 21:25
skandal , co robi prokuratura w temacie neumanna , skoro mają dowody , bo o tym głośno trąbią w mediach , to dawno powinni go skazać !!!
starogardzianin
starogardzianin 07.09.2019, 21:40
kiedy prokuratura i sąd zrobią porządek z posłem neumannem , kto go broni , czyj to koleś i kto za nim stoi ? , 9 m-cy śledztwa , prokuratura ma zarzuty i co dalej ???
jasnowidz
jasnowidz 08.09.2019, 08:05
Hhmmmmm niech zgadnę nigdy?
kociewiak
kociewiak 30.08.2019, 17:59
co dalej z tym posłem neumannem , winny zarzutów , czy nie , bo w TVP podają , że jest winien wszystkich zarzutów i pójdzie siedzieć - tylko kiedy ??? , PIS nie potrafi sobie z nim poradzić ???
anastazy
anastazy 24.08.2019, 16:50
to co , neumann będzie rozliczony i skazany , czy nie ???
jakub
jakub 24.08.2019, 17:52
dawno powinni go rozliczyć , ale czy prokuraturę i sąd na to stać , czy jak zwykle , kolesiowskie układy i pod dywan...
Flaszka
Flaszka 24.08.2019, 07:46
Czy to prawda,ze kumpel Neumanna nijaki Chyła Kazimierz obecny starosta chce kandydować do Senatu ?
ministrant
ministrant 24.08.2019, 15:24
a niech idzie chlać , byle jak najdalej od starogardu gdańskiego , osobiście dam w tej intencji na mszę...
Flacha
Flacha 24.08.2019, 15:45
Ale będzie wstyd,za zachlany pysk.
Kompromitacja na całego.
irek
irek 24.08.2019, 07:08
co dalej z posłem neumannem , albo jest winien , albo nie , niech się prokuratura wreszcie zdecyduje , ten cały cyrk kosztuje nas podatników duże pieniądze ...
albert
albert 19.08.2019, 14:47
i co dalej z grzechami posła neumanna , platfusy , co wy na to , cała polska mówi o tych przekrętach , a wy co , chcecie tego nicponia zrobić jedynką w danzigu , jemu o to chodzi , żeby uciec w kolejny immunitet
garbusek
garbusek 21.08.2019, 16:02
Już zrobili,a schetyna-kretyna stawia kaczorowi ultimatum za ziobro,to trzeba mieć tupet.Nie tupecik na łbie.
billly
billly 19.08.2019, 21:35
Ciebie Albercik zrobią jedynką w Brzeszczach. I nie pomawiaj bo dostaniesz wezwanie do sądu.
johny
johny 20.08.2019, 11:51
sąd się wami platfusy zajmie...
murgrabia
murgrabia 19.08.2019, 15:02
gdzie wasza maskotka - krzyżak w stroju kociewiaka ? , też ma być jedynką ???
florian
florian 18.08.2019, 09:31
nigdy więcej nie głosujemy na neumanna , czas na rozliczenie i ukaranie
ali
ali 17.08.2019, 18:50
ciekawe , komu wierzyć , to jasne CBA , a nie neumannowi !!!
kociewiak
kociewiak 16.08.2019, 10:25
kiedy nastąpi rozliczenie i ukaranie tego posła ? , wstyd i żenada !!!!!
palikot
palikot 21.08.2019, 16:03
Nigdy ,bo sądy są w rękach platformersów
karol
karol 15.08.2019, 07:20
rozliczyć szczegółowo i przykładowo ukarać , takich przedstawicieli jak neumann nie chcemy w sejmie i w żadnej innej formacji politycznej
j-23
j-23 14.08.2019, 13:11
wszędzie w mediach przypadek posła neumanna jest opisywany , co się dzieje , kto za tym stoi , że ta sprawa utknęła w prokuraturze w zielonej górze , ziobro do roboty , pogonić to towarzystwo , bo ten człowiek ucieknie w kolejny immunitet !!!
walka z systemem
walka z systemem 14.08.2019, 14:38
A co z resztą pOsłów, którzy też jak podają media podali nieprawdę w oświadczeniach majątkowych jak np.Dworczyk czy Szyszko? Co to święte krowy są? Jak do tej pory w nadwiślańskim grajdole tylko Pań Ładny czyli niejaki Nowak poniósł konsekwencje podawania nieprawdy w oświadczeniu majątkowym.
Obywatel
Obywatel 14.08.2019, 08:33
A moze tak rozliczyć innych polityków z oswiadczeń majątkowych ?
Aż proszą się sprawy dot. nie oszacowanych stodół, działek przy autostradzie itd. Macie wybiórczą pamięć?
Jezeli rozliczać, to taką samą miarą wszystkich polityków niezaleznie od partii.
Nie jestem sympatykiem Neumanów,Gabrielów i Chyłów ,ale uwazam ze sprawa oswiadczenia Neumana to element kampanii wyborczej.
anka
anka 14.08.2019, 06:54
kiedy wreszcie ten nieuczciwy poseł zostanie rozliczony i ukarany ??
Gość
Gość 14.08.2019, 08:34
Dlaczego oskarzasz,ze jest nieuczciwy ?
Nie ma wyroku !!!
też gość
też gość 14.08.2019, 12:54
już dawno powinien go mieć , to skandal , że go jeszcze nie skazano , CBS przygotowało materiał na neumanna i przekazano go do prokuratury
Gość 2
Gość 2 14.08.2019, 13:14
Nie nakręcaj się bo twoja opinia i zawziętość nic tu nie da.
Zeby CBS tobie nie przygotował materiału,bo nigdy nic nie wiadomo....????
gość22
gość22 17.08.2019, 18:10
sam to napisałeś rerający grużliku ?
2 Gość
2 Gość 14.08.2019, 14:06
nie ma strachu , martw się o siebie , już masz problem
xx
xx 13.08.2019, 20:22
A mnie interesuje,dlaczego do ZUSu w St.można dostać się do pracy bez konkursu,kompetencji?Nepotyzm?Łapówka?Tyle ludzi z wykształceniem czeka na pracę ,a nie daje się im szansy nawet stanąć do konkursu .Konkursu się po prostu nie ogłasza.Może jakiś redaktor lub odpowiednia instytucja się tym zainteresuje.
Rudy
Rudy 14.08.2019, 08:37
Nie wierz w cuda ,bo media lokalne nie zajmą się sprawą.
Choćby tyle spraw kontrowersyjnych w starostwie i cisza !!!!
anonimowa
anonimowa 14.08.2019, 14:44
Niby jakie rudzielcu?
gall
gall 17.08.2019, 18:11
już ty wiesz pijaku

Pozostałe