Sobota, 19.10.2019

PILNE: Dramat przy ul. Wybickiego. Mężczyzna wyskoczył z trzeciego piętra

  • 22.07.2019, 20:09 (aktualizacja 22.07.2019, 23:13)
  • redakcja
PILNE: Dramat przy ul. Wybickiego. Mężczyzna wyskoczył z trzeciego piętra
Podziel się:
Oceń:
Jak poinformowali nas mieszkańcy, dziś w godzinach wieczornych doszło do dramatycznego zdarzenia. Mężczyzna wyskoczył przez okno z 3 piętra. Niestety, pomimo rozłożonego przez strażaków skokochronu, starogardzianin spadł na ziemię.

Informacje o zdarzeniu potwierdza policja.
- Po godzinie 19. dyżurny naszej komendy otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który prawdopodobnie zamierza skoczyć z okna budynku mieszczącego się przy ulicy Wybickiego. Na miejsce skierowane zostały służby ratownicze. 33-latek stojąc na parapecie wyskoczył z okna i doznał obrażeń ciała. Poszkodowany trafił do szpitala. Obecnie policjanci wyjaśniaja bliższe okoliczności tego zdarzenia - mówi asp. sztab. Marcin Kunka, oficer prasowy starogardzkiej policji

_redakcja

Komentarze (41)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marcin
Marcin 04.08.2019, 17:53
Dla mnie debil totalny on skacze a my płacimy za idiotę wyjazd policj straży pożarnej karetki i kto zapłaci za to my podatnicy a mogli by jechać do potrzebujących a nie debili
Gość
Gość 04.08.2019, 20:37
Żebyś ty wiedział Marcinku na co marnotrawione są nasze złotówki to byś w minutę osiwiał.Jedni skaczą a inni wzbijają się w góre za publiczną kase, a to tylko wierzchołek marnotrastwa.
ghandy5
ghandy5 02.08.2019, 14:50
JAK SIĘ NIE ZNA CZŁOWIEKA TO NIECH NIE NAZYWA KOGOŚ ĆPUNEM I PASOŻYTEM.TAKIE OSĄDY TO WYPISUJĄ IMBECYLE,A Z DACHÓW I OKIEN TO JUŻ SKAKALI LUDZIE ROZUMNI I Z WYKSZTAŁCENIEM LEPSZYM NIŻ CI CO OBRAŻAJĄ TYCH LUDZI.
E.
E. 24.07.2019, 14:02
Czlowiekowi swiat się wali , nie radzi sobie .. trzeba pomoc ,a nie głupio komentować , smiać sie .. ludzie , opamiętajcie się !
Co się dzieje na świecie , ? Kazdy zadaje to pytanie, a zamiast zmiany zaczynać, od siebie i pomagac, byc dobrym czlowiekiem , to stacjecie sie TYRANAMI. ,! Jestescie tak ograniczeni uczuciowo i umyślnie , ze nie wiecie nawet, jesli ten czlowiek to przeczyta, to drugim razem zrobi to skutecznie. Przez was. Bo niszczycie go psychicznie jeszcze bardziej.
Pamietajcie, ze kiedys ktos z waszych bliskich moze byc w tej samej sytuacji. Wasze dzieci, rodzice, rodzenstwo..I znajda sie tacy jak wy .. ktorzy zniszczą ich jeszcze bardziej. Ale bedzie za pozno na rachunki sumienia.
Wspolczuje wam z calego serca i nie zycze nikomu takich przezyc.
Mezczyznie poszkodowanemu zycze duzo sily i zdrowia. I zebys kochal i potrafil docenic to co masz .. zycie. Jest ono cale Twoje i tylko Ty mozesz je zmienic w piekne ! 💕
jegor
jegor 24.07.2019, 14:00
co go wkurzyło - rozdawnictwo+ ???
Mieszkaniec
Mieszkaniec 23.07.2019, 20:23
Słba akcja słuzb ratunkowych 1 policja zamiast motac sie na dole i pytac czy ktos go zna powinna jak najblizej z okna bslkonu z nim negocjowac
2 staz pozarna rozlozyla poduszke zeby skoczyl ale ponad 4 metry od bloku to by rozpedziny nie doskoczyl a nie gosc z parapetu zero wybicia ........
Ktos powie ze tam byl zywoplot ale to bylo ratowanie zycia mozna bylo go wyciac a o oni stali wszyscy patrzyli jak skacze
I wiadomo byl ze nikt mu nie pomoze


Sluzby za akcje Żenada
I
I 23.07.2019, 21:43
Ty, w jakim języku ty piszesz?
Trudno coś zrozumieć z twego bełkotu.
Oni
Oni 23.07.2019, 20:54
Logiczne że facet chciał się zabić mógł porządnie skoczyć i tyle a nie wielkie halo
Krystian
Krystian 23.07.2019, 15:24
Ale punkty za skok powinni mu obciąć. Słaba technika lądowania, brak wybicia z progu no i nie było telemarka 😁
ghandy5
ghandy5 02.08.2019, 14:56
PUNKTY ODJĄĆ POWINNI TOBIE ZA INTELIGENCJĘ O ILE TAKOWĄ POSIADASZ.
Pytong pospolity
Pytong pospolity 23.07.2019, 13:56
A na wuja mi ta pompa do tego oczka jak ja w bloku mieszkam?
.
. 23.07.2019, 13:53
Skokochron.Jak sama nazwa wskazuje oni chronili ten przyrząd od skoku na niego.Dlatego rozłożyli go obok.
trep
trep 24.07.2019, 14:02
w wojsku się mówi , że nie wykonał skoku
DZIKI DZIK
DZIKI DZIK 23.07.2019, 12:37
KOLEJNY ARTYKUŁ DO ***. A PO ZA TYM SŁABY BYŁ SKOCZEK BO W GDYNI NA BUNGY SKOCZYŁ A NA GŁOWĘ UPADŁ I ŻYJE. POLAMANY ALE 40M.ROBI SWOJE. CIEKAWE CO STRAŻACY ROBILI ŻE SKOKOCHRONU NIE PRZESUNELI?! W TELEFONACH NOSY MIELI NAPEWNO.
Jan
Jan 22.07.2019, 23:14
Czy ktoś z was zadał pytanie dlaczego??.Poczujesz się lepiej gnojąc człowieka w internecie, tylko dlatego że chciał odebrać sobie życie?.Przychodzi czas i coś w człowieku pęka nawet jeśli jest twardzielem czy twardzielkom z natury.Nieszczęsliwa miłość,kredyt spłacany kolejnym kredytem, brak pracy, lub wyścig szczurów,możliwości jest mnóstwo a depresja dopełnia to wszystko.Zanim ocenisz zastanów się co skłoniło człowieka do wyjścia na parapet.
Becia
Becia 23.07.2019, 09:07
Dokładnie jest tak jak mówisz
Dzika słoma
Dzika słoma 22.07.2019, 22:46
Na darmo rozkładali skokochron... 😭
Grzegorz
Grzegorz 22.07.2019, 22:27
Szkoda chłopa
Ruda
Ruda 22.07.2019, 22:20
Nawet zabic sie nie potrafil. Spadl obok poduszki powietrznej i przezyl. Ot ofiara.
Empatyczna
Empatyczna 23.07.2019, 15:32
Proponuję pokazac nam jak zrobić to prawidłowo-proszę podac miejsce i czas, nagramy zdarzenie, przeanalizujemy i wypowiemy się czy Pani Ruda potrafi👍
Olek
Olek 22.07.2019, 23:35
Ze względu na specyficzny kolor włosów jaki reprezentujesz , trzeba ci wybaczyć twój komentarz.Nie będę wspominał co mi ojciec zawsze mówił ...
Johny
Johny 22.07.2019, 21:46
33 lata to średni wiek?
beniamin
beniamin 22.07.2019, 23:33
Nie stary nie mlody to jaki!!>>>
tutam
tutam 22.07.2019, 21:43
Na zdjęciu jest ul. Północna. Wynika z tego, że skok miał miejsce w bloku przy Wybickiego od strony balkonów. Tam jest dostęp od ul. Północnej.
Heh
Heh 22.07.2019, 21:38
Nie po drugiej stronie ulicy. Za krzakami bo bali sie ze sie przebije.
Jak nazywa się ten orzeł?
Rzetelny Kociewiak
Rzetelny Kociewiak 22.07.2019, 21:32
Wyskoczył z trzeciego piętra.
Strażacy rozłożyli skokochron.
Facet w niego nie trafił i rypnął na glebę.
Gdzie oni go rozkładali? Po drugiej stronie ulicy?

Pozostałe