Poniedziałek, 19.08.2019
Dovista praca
Dovista praca
Dovista praca
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim

Nowe logo Starogardu Gd. Ile zapłacili za nie mieszkańcy?

  • 13.07.2019, 15:10
  • redakcja
Nowe logo Starogardu Gd. Ile zapłacili za nie mieszkańcy?
Podziel się:
Oceń:
Podczas Dni Starogardu Gdańskiego prezydent Janusz Stankowiak zaprezentował nowo utworzone logo miasta. Symbol jest bardzo prosty i oparty na herbie Starogardu. Nawiązuje do historii, a jednocześnie identyfikuje miasto w sposób nowoczesny. Sprawdziliśmy, ile pieniędzy wydano na jego stworzenie.

Podczas otwarcia Dni Starogardu, Janusz Stankowiak ogłosił i zaprezentował mieszkańcom  nowe logo miasta. Nowa tożsamość jest cyfrowa, modułowa i pozwala na kohabitację z tożsamością historyczną poprzez wprowadzenie systemu graficznego bardziej dostosowanego do nowych zastosowań.


Zwróciliśmy się do Urzędu z prośbą o kilka informacji. Pytaliśmy m.in. o pomysł i koszt stworzenia nowego symbolu.
- Pomysł na stworzenie logo narodził się z potrzeby wprowadzenia jednolitego systemu identyfikacji wizualnej. Urząd Miasta Starogard Gdański wychodzi naprzeciw obowiązującym trendom, dlatego postawił na spójne budowanie marki w oparciu o logo, a tym samym uproszczenie i ujednolicenie komunikatów wizualnych. Logo można wykorzystywać nawet w najbardziej nietypowych obszarach eksploatacji – mówi Małgorzata Rogala z Wydziału Informacji Społecznej. - Autorem logo jest Olgierd Lichy, pracownik Urzędu Miasta Starogard Gdański. Podkreślamy, że nie jest to nowa marka, a logo.

Więcej o tej sprawie przeczytacie w aktualnym wydaniu Gazety Kociewskiej.

 

_redakcja

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zuza
zuza Wczoraj, 07:47
patologicznym i puszczalskim dziwkom nie płacić ani grosza , w tym 500+ , bo i tak żyją ze swoimi gachami i ukrywają dochody , to gówno mnoży się jak króliki w australii , gdzie są kontrole ???
kociewiak
kociewiak 22.07.2019, 08:20
stop pedofilii i pedofilom w kościele katolickim , kiedy winni tych świństw i ich ukrywający zostaną rozliczeni ?
m
m 28.07.2019, 08:48
A w innych rejonach niż kościół pedofilia może się mnożyć?Co za palant
mm
mm 02.08.2019, 11:24
dymany , w innych rejonach pedofilia mnoży się za własne , a w kościółku za nasze , nie kumasz bazy ???
kościelny na cienkiej emeryturze
kościelny na cienkiej emeryturze 21.07.2019, 14:31
kiedy prałat pedofil i kapuś zostanie rozliczony ???
iza
iza 18.07.2019, 15:31
przestać płacić ***skiej patologii po 500+ na benkarty
waluś
waluś 28.07.2019, 08:49
Naucz się najpierw pisać.Pisze się bękarty,tłumoku
nocnik
nocnik 05.08.2019, 15:54
waluś , ty sam sikasz i jesteś w stanie się ubrać nieuku ???
pracownik
pracownik 16.07.2019, 18:40
skandal w tym kraju , na podwyżki dla ludzi pracy nie ma pieniędzy , a puszczalskim ***om wypłacają 500+ !!!
alfons
alfons 06.08.2019, 13:51
wypłacają dziwkom po 500+ i więcej , bo myślą , że puszczalskie ladzcznice będą na nich głosować - patologia
Rysiek
Rysiek 16.07.2019, 21:48
Ludzie przecież wy nawet nie wiecie skąd na to idą pieniądze.Jak robili badania a potem podsumowali wyniki to można dojść do wniosku, że ludzie nie znają się nawet na podstawach ekonomii oraz nie wiedzą co to manipulacja.Pieniąde biorą się z podwyżek żywności i opodatkowania coraz to nowych sfer.500 plus, 300 plus, dotacje do mieszkania, dary żywnościowe,obiady w szkole, opał itd. itd. a ty na to wszystko pracujesz.Socjal opłaca się jedynie nierobom których mam w bloku.
ola
ola 28.07.2019, 08:51
Ty Rysiek Tobie podatki chyba pod sufitem wzrosły.Co za bełkot.
Krystyna
Krystyna 28.07.2019, 09:32
Skocz do Mopsu po dotacje.Żywność w góre, dług publiczny tak samo,do tego śmieci, woda, kanalizacja ,czynsz.A ty skąd masz o tym wiedzieć pewnie dotacje bierzesz lub należysz do jedynie słusznej partii.
kali
kali 16.07.2019, 18:46
nie powinni płacić samotnym , puszczalskim dziwkom , bo i tak żyją ze swoimi alfonsami , biorą zapomogi i ukrywają dochody
jarek
jarek 06.08.2019, 13:53
te dziadówy puszczalskie należy kontrolować i nie płacić ***m ani grosza
John Kil
John Kil 15.07.2019, 12:36
To nie jest logo, tylko herb nr 2 w wersji 2019
lol
lol 15.07.2019, 10:02
Napiszcie o wpłatach na Nasz Starogard w trakcie kampani i o zarobkach Daleckiej z UM to jest dopiero szok. A ty biedny mieszkancu pracuj na nich......
Borys
Borys 15.07.2019, 09:38
Po co zmieniać coś co się sprawdziło i jest dobre ???? To nowe logo to jest do bani czy ktoś się pytał mieszkańców ???? Nie mają na co pieniędzy wydawać ???
malik
malik 15.07.2019, 07:36
to ile nas to w końcu kosztowało.
a i może jakieś szczegóły tej strategii.
a może lepiej nie bo i tak z nią będzie jak z poprzednimi np: "Starogard -zielona stolica Kociewia" - ktoś jeszcze o niej pamięta?
iwan
iwan 13.07.2019, 19:27
dlaczego tuszuje i nadal ukrywa się pedofilię wśród świń w koloratkach , kiedy rozliczona zostanie afera stela-maris i inne kościelne przekręty ??? , kiedy rozliczenie afer biskupów i kardynałów ???
innocenty
innocenty 28.07.2019, 08:55
Ciekawe kiedy rozliczą aferę Amber Gold,aferę przemycania paliwa z Niemiec,kupowania uszkodzonych śmigłowców że o pendolino już nie wspomnę.A tak na marginesie ,pedofilia rozwija się też w innych branżach zawodowych.popatrz na aktorów i innych "artystów"
kociewiak
kociewiak 13.07.2019, 20:01
kiedy rozliczony zostanie prałat jankowski - wóz , albo przewóz , gdańsk zrobił z nim porządek , a starogard co ???
tt
tt 13.07.2019, 16:44
Fakt w Starogardzie urzędnicy nie mają co robić więc z nudy opracowują logo :) .
A przechodząc przez rynek w okolicy ratusza stwierdziłem iż co trzecia płyta chodnikowa jest ruchoma . Przypomnę też żałosne postawienie śmietnika na chodniku przy kościele ! A o parku to nawet nie będę wspominał !!!!
Takich to mamy urzędników w mieście !
Starogard coraz ładniejszy
Starogard coraz ładniejszy 15.07.2019, 05:13
Brak remontu źle, remont jeszcze gorzej.O co wam ludziska chodzi?!!!
tt
tt 15.07.2019, 14:01
o to chodzi że po pierwsze terminy są przekraczane! A po drugie jest to typowa fuszerka !!!
miłośnik chodników
miłośnik chodników 15.07.2019, 00:58
To ile ty ważysz chłopie ja tam chodzę i nic się pode mną nie rusza. Może zamiast narzekania pora się wziąć za odchudzanie?
tt
tt 15.07.2019, 16:15
Jakbym był urzędasem tak jak ty to też nie widziałbym problemu , ważne że kasa się zgadza ! Każdy kto nie jest urzędasem doskonale wie że inwestycje w Starogardzie to totalna porażka ! A wizytówką starogardzkiego urzędnika jest las słupków na rynku i wisienka na torcie tzn. śmietnik na środku chodnika przy kościele św. Mateusza :)

Pozostałe