Piątek, 19.07.2019
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Medical Tczew
Medical Tczew
Medical Tczew

WAŻNE! 16 lipca zostanie zamknięty wjazd na Rynek! Wprowadzone zostaną objazdy

  • 09.07.2019, 15:40
  • redakcja
WAŻNE! 16 lipca zostanie zamknięty wjazd na Rynek! Wprowadzone zostaną objazdy
Podziel się:
Oceń:
16 lipca 2019 zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu drogowego. Rozpocznie się pierwszy etap przebudowy ulic w okolicach Rynku. Planowane prace nastąpią na ulicach Paderewskiego, Kellera i Placu 16 Dywizji.

Zamknięta dla ruchu zostanie ul. Paderewskiego, Kellera, Plac 16 Dywizji. Objazd zostanie poprowadzony ulicami Sobieskiego, Tczewską oraz Kanałową. Przystanek autobusowy z Rynku zostanie przeniesiony na ulicę Kanałową, natomiast postój Taxi  z Placu 16 Dywizji na Rynek.

_redakcja

Zdjęcia (1)

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Oski
Oski 12.07.2019, 20:06
Siema Linie od 12,14,16,19 pojadą przez kanałową a przystanek przy Galerii Wierzyca
A gdzie maratony?
A gdzie maratony? 11.07.2019, 07:54
Dodatkowe imprezy dla fanatyków biegania po ulicach w krótkich majtkach dodatkowo uatrakcyjniłyby te wielkie, gorące i śmierdzące korki, które nas czekają.
I maratony rowerowe. Im więcej tym lepiej.
tutam
tutam 10.07.2019, 22:27
PRECZ Z REMONTAMI! Boże, jak ja nienawidzę tego miasta! Miasto brzydkie i karłowate niczym Lubichowo (przy całym szacunku dla Lubichowa) ale ważne, żeby ciągle coś remontować.
tutam
tutam 10.07.2019, 22:16
To jak długo podziałał przystanek na wschodniej pierzei Rynku po rewitalizacji rynku, że znowu go przenoszą na Kanałową? Przecież ledwo zakończyła się rewitalizacja Rynku i znowu zamykają wjazd na Rynek. Skandal. Po cholerę przebudowywać Paderewskiego i Kellera? Pewno po to, by wymienić stare rury - no ale wtedy nie kłamcie mieszkańcom, że chodzi o jakąś "rewitalizację".
qwerty
qwerty 10.07.2019, 09:56
Się pytam co robi wiceprezydent techniczny? Co z Rynkiem, co z parkiem, gdzie nowe zakłady (po starych było chodzone w poprzedniej kadencji i ile z tego powstało nowych miejsc pracy?), co z obwodnicą? Jego poprzednik idzie podobno jak burza w Czersku a u nas co się dzieje w inwestycjach?
nie wasz
nie wasz 09.07.2019, 22:04
Janusze za Gimnazjalną się lepiej weźcie a nie Paderewskiego
W***
W*** 10.07.2019, 05:02
Tak niech cygany mają dobrą drogę.
mk
mk 09.07.2019, 20:06
wedle mapki zamknięta będzie ulica Podgórna w jakim celu? jak długo będzie trwał remont (zakładany i realny)? Może jakaś informacja na temat parku? janusze prośba do was nie róbcie w mieście już żadnych remontów bo tego nie umiecie i nie ponosicie odpowiedzialności za swoje dyletanctwo i nieudolność.
gość
gość 09.07.2019, 20:05
a kiedy rondo koło skarbówki bo można koła pogubić, w następnym dziesięcioleciu ?????
Gostek
Gostek 09.07.2019, 19:57
Szkoda, że wszystko się dzieje w okolicach rynku na którym nic nie ma. Sklepy pozamykane, żadnych wakacyjnych budek gastro, atrakcji... nic. Jest lato i sezon a nie ma gdzie wyjść bo nic się kompletnie nie dzieje. W innych miastach to tylko pozazdrościć. Niestety jak się nic nie zmieni to Stg zawsze będzie tylko miastem przejazdowym. Nic tu nikogo nie przyciąga (zwłaszcza młodych) bo nie ma co.
Lina555
Lina555 09.07.2019, 21:28
Z Rynku i tak zrobiono obsłupkowany beton! Koszmar! Wszędzie płyty zmieniają na granitową kostkę, a u nas kostkę na płyty udekorowane zmniejszającymi przestrzeń słupkami!
eh
eh 09.07.2019, 20:00
no tak - budki z żarciem najważniejsze; żałosne
cywil
cywil 09.07.2019, 18:54
Nareszcie coś się będzie działo, bo jak narazie to wtopa z parkiem, nadzór na rynku i Alei WP.
tt
tt 09.07.2019, 19:39
To będzie kolejna wtopa . Kolejny nie kończący się remont. Nie potrafią dopilnować parku . Ostatnio zaczęli zrywać chodniki które były już zrobione więc otwarcie parku przed następnymi wyborami do samorządu raczej będzie.
Ul Kalinowskiego
Ul Kalinowskiego 09.07.2019, 18:50
Qurła mać!!! Czy w tym smutnym mieście tylko rynek istnieje???
Są o wiele ważniejsze dla mieszkańców ulice, którymi musimy brodzić w błocie i koleinach.
Jprdl ... Stankowiak pobudka!!!
Wy tylko pamiętacie o nas jak trzeba wysłać pismo o wysokości podatku od nieruchomości.
mieszkaniec
mieszkaniec 10.07.2019, 12:17
widzisz musisz zamieszkać na rynku :D
Kalin