X Zlot Weteranów Szos - Historia na Kołach. Gwiazdą wieczoru będzie Dżem!

  • 07.07.2019, 10:30
  • redakcja
X Zlot Weteranów Szos - Historia na Kołach. Gwiazdą wieczoru będzie Dżem!

Podziel się:

Oceń:

Starogardzkie Centrum Kultury i Klub Motocykli Dawnych zapraszają na Jubileuszowy „Zlot Weteranów Szos - Historia na Kołach” w dniach 19-21 lipca 2019 roku do Stada Ogierów w Starogardzie Gdańskim.

Impreza integruje miłośników starej motoryzacji i amatorów spędzania niebanalnie wolnego wakacyjnego czasu. Zlot na stałe wpisał się w krajobraz letnich imprez na Pomorzu. Starogardzianie, goście i turyści od godzin porannych podziwiają, a niekiedy nawet testują zabytkowe pojazdy. Dzieci bawią się korzystając z atrakcji. Organizatorzy proponują konkursy związane z motoryzacją dla młodzieży i dorosłych.
Zlot Weteranów Szos to zabawa przyjaciół w Stadzie Ogierów na koncertach muzycznych gwiazd. W poprzednich edycjach wystąpiły zespoły: Lady Pank, IRA, Feel, Golden Life, Dżem, Elektryczne Gitary, TSA, Jary Oddział Zamknięty, Małgorzata Ostrowska.
W tym roku po raz drugi w historii Zlotu wystąpi legendarny zespół „Dżem” w specjalnym koncercie z okazji 40-lecia istnienia.

 

_redakcja

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tom
tom 07.07.2019, 12:58
Jak oldtimery wjadą w stado ogierów i do tego zagra "Dżem" to będzie cyrk. Chyba ,że impreza odbędzie się w stadninie...

Pozostałe