Urząd Gminy Zblewo zaprasza na XV Koncert Pieśni Kościelnych

  • 27.06.2019, 10:00
  • redakcja
Urząd Gminy Zblewo zaprasza na XV Koncert Pieśni Kościelnych

Podziel się:

Oceń:

Już w najbliższą niedzielę, 30 czerwca kościół parafialny w Zblewie wypełni się pięknym śpiewem. A wszystko to za sprawą Koncertu Pieśni Kościelnej, który odbędzie się w Zblewie już po raz piętnasty.

To jedno z największych wydarzeń tego typu w naszym regionie, na który co roku ściąga do Zblewa   kilkuset   chórzystów   z   całego   Pomorza.   Jest   to   także   niebywała   gratka   dla mieszkańców,   którzy   mogą   posłuchać   najpiękniejszych   pieśni   kościelnych   i   to   w mistrzowskim wykonaniu. Dodajmy, iż wszystko to w przepięknych wnętrzach kościoła w Zblewie, który słynie z doskonałej akustyki.

Organizator   koncertu   Wojciech   Birna,   prezes   chóru   pw.św.Cecylii   w   Zblewie   serdecznie zaprasza – otwarcie koncertu i prezentacja chórów rozpocznie się o godz. 14:35. Wcześniej tj. o godz.14:00 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe z udziałem zaproszonych zespołów. A w tym roku będziemy mogli usłyszeć chóry m.in. z Przodkowa, Trąbek Wielkich, Piaseczna, Tczewa   czy   Godziszewa.   Wystąpią   także   Gospodarze   –   chór   pw.św.Cecylii   ze   Zblewa. Serdecznie zapraszamy!

 

_redakcja

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

muzyk
muzyk 27.06.2019, 11:24
i komu to potrzebne ?
janusz
janusz 27.06.2019, 19:20
są ważniejsze wydatki , a nie te pierdoły

Pozostałe