Sobota, 19.10.2019

Utrudnienia w pobliżu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego

  • 24.06.2019, 13:44 (aktualizacja 24.06.2019, 13:47)
  • redakcja
Utrudnienia w pobliżu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego
Podziel się:
Oceń:


- W związku z trwającą przebudową i modernizacją Kociewskiego Centrum Zdrowia sp. z o.o. w Starogardzie Gdańskim w dniach 25 czerwca – 22 lipca 2019 roku prowadzone będą prace sanitarne w pasie ruchu drogowego w pobliżu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Roboty te mogą spowodować utrudnienia w komunikacji pieszej osób udających się na SOR oraz ambulansów i innych pojazdów uprzywilejowanych.
Prosimy kierować się wyznaczonymi objazdami. Przepraszamy za utrudnienia - poinformował Adam Magiełka, Prezes Zarządu Spółki


 

_redakcja

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

as
as 25.06.2019, 12:12
I bardzo dobrze, że remontują i budują nowe oddziału. Oby tylko pamiętali o przepisach, żeby nie skończyło się jak na rynku i w parku gdzie krąży nadzór i minister kultury się niepokoi. A jak są roboty to są i utrudnienia, no niestety trzeba to przeżyć. Tak czy inaczej powodzenia i oby po tym wszystkim szpital działał lepiej dla mieszkańców.
Remoncik
Remoncik 25.06.2019, 07:56
Faktem jest,że nasz szpital daje dużo do życzenia. Sposób obsługi na oddziale ratunkowym i kolejki są okropne. A przecież nie mieszkamy w dużym miescie.Takie życie.Jednak remonty zawsze były, są i będą kłopotliwe. Nie zmienia to faktu,że są konieczne i trzeba je wykonać. Więc życzę powodzenia.
wdzieczna żona pacjenta
wdzieczna żona pacjenta 25.06.2019, 09:29
jezeli na oddział ratunkowy przyjezdzasz z dolegliwością, która powinna byc zaopatrzona w podstawowej opiece zdrowotnej albo w nocnej opiece zdrowotnej to sie nie dziw ze na SORze są kolejki. Uwierz mi pacjenci w stanie zagrażającym życiu sa obsługiwani priorytetowo na najwyższych obrotach. Ja jestem wdzięczna załodze SORu. Uratowali mi męża.
lekarz
lekarz 24.06.2019, 15:53
jak zawsze bałagan...
Lalabibi
Lalabibi 24.06.2019, 19:37
Hmm bałagan. Prace budowlane a w tym przypadku sanitarne czyli wykopy to nie jest taka łatwa sprawa . Teraz tym bardziej kiedy jest ciepło na dworzu. Zawsze się znajdzie ktoś taki kto na bank tam nie przechodzi ale to mu i tak k....a przeszkadza. Kutwy pierdzielone
marek
marek 25.06.2019, 07:13
od 1939 nie mogą się okopać , a nadzór - czyli generalicja jest do bani !!!
lekarz
lekarz 25.06.2019, 08:05
ważne , że prezio wpada w samozachwyt i czuje się dobrze , kasując górę szmalu...
byly pracownik