Tesco w Starogardzie zostanie zamknięte?!

  • 31.05.2019, 10:25
  • redakcja
Tesco w Starogardzie zostanie zamknięte?!

Podziel się:

Oceń:

Kolejne sklepy Tesco zostaną zamknięte. Do ostatnio opublikowanej listy sklepów dołączają kolejne, w tym ten ze Starogardu Gd.

Brytyjska sieć na początku roku poinformowała o zamknięciu 32 marketów i zwolnieniu ok 1300 osób. Najwięcej placówek zniknąć miało z województwa wielkopolskiego. Przedstawiciele sklepu wyjaśniali, że taka decyzja wpłynąć ma na poprawienie wyników finansowych sieci.

Z najnowszych informacji wynika, że zamknięte zostaną również markety znajdujące się w: Starogardzie Gdańskim (ul. Zblewska), Olsztynie (ul. Pstrowskiego), Nowym Sączu (ul. Prażmowskiego) oraz  Rudzie Śląskiej (ul. 1 Maja).

Dokładna data zamknięcia starogardzkiego sklepu nie jest znana. Będziemy informować Was na bieżąco.

 

_redakcja

Komentarze (53)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

lo
lo 08.11.2019, 15:49
castorama
Jacek
Jacek 08.11.2019, 13:57
Lidl
merkel24
merkel24 06.10.2019, 10:18
mam nadzieje ze w Starogardzie w końcu będzie KAUFLAND, po tesco nikt płakać nie będzie.
Miś
Miś 20.07.2019, 21:07
Żadnej dużej spożywki . Obiekt jest za duży. Będzie Castorama . Obiekt idealnie pasuje pod duży market budowlany . Brico , Mrówka o Broker odczują konkurencję
J
J 15.07.2019, 09:00
Teraz będzie kaufland
Kkk
Kkk 11.07.2019, 14:25
Kaufland
Czy xxx
Czy xxx 01.07.2019, 23:31
Wiadomo kiedy będzie zamknięcie?
midas
midas 06.06.2019, 22:03
Tesco sprzedało obiekt - komu to tajemnica handlowa, choć pogłoski, że ma tam powstać Decathlon brzmią jak żart - tego typy sklepy działją ZAWSZE w towarzystwie hipermarketów. Samodzielnie posadowiony sklep sportowy w mieście takim jak Starogard to błyskawiczne bankructwo, zwłaszcza w dobie internetu. Najbardziej logiczne - nowa sieć, której w Polce jeszcze nie ma (stąd sprzedaż także centrum dystrubucyjnego koło Poznania) - jakaś sieć , która ma chęć i pieniądze na Polskę. W starogarzkim Tesco bardzo często zatrzymywali się Rosjanie - może ktoś z nich postanowił zainwestować? Na Auchan raczej nie ma co liczyć. Próbowali już pojawić się w Starogardzie, ale mieszańcy osiedla Piastów tak bardzo nie chcieli mieć sklepu pod ręką, że Auchan się wycofał. Niestety raczej nie duża sieć hipermarketów, bo klimat w :Polce sprzyja wyłącznie dyskontom (rosyjskiego jeszcze nie mamy) - ale cóż, dziś logika przestaje mieć znaczenie, więc zobaczymy.
itifi
itifi 05.06.2019, 19:02
I dobrze, niech otworzą zamiast tego dino
Kociewiak
Kociewiak 02.06.2019, 16:05
Widze, ze ludziom tak odbija z tego dobrobytu, ze glowa boli! Lidl smierdzacy, Biedronka smierdzaca itd! Proponuje powrot do czasow PRL ze sklepami Spolem w ktorych nie bylo nic! Jak ktos wyjechal na Zachod i wszedl do jakiegos Marketu to prawie sie przewrocil z podziwu! Teraz to wszystko bleee! Oj Polacy jeszcze przyjda chude lata i to juz wkrotce!
Virus
Virus 02.06.2019, 00:37
będzie rosyjski dyskont Mere... wystarczy troszke poczytać....
123456789
123456789 04.06.2019, 14:29
Kaufland będzie , mówiono o tym kilka miesięcy temu
emeryt
emeryt 31.05.2019, 19:27
PISda 500+ to pójdo do galeri, a emeryty z 1500+ do kościoła i bedzie git.
ADIA
ADIA 31.05.2019, 17:28
wielka szkoda, w tym zakichanym starogardzie to juz nic poza galeria niema, same brudne biedronki i ,śmierdzące lidle
waleń
waleń 03.06.2019, 19:20
Adia - brudna i zakichana, nie podoba się - kierunek Matuszka Rasija.
Herr Flik
Herr Flik 01.06.2019, 22:40
Ta na lubichowskiej jst jeszcze czysta, a lidle som basze pruskie wiec nie pluj na ojcowizne gadzie!
andre
andre 01.06.2019, 08:40
No faktycznie Tesco to jest wspaniała, pachnąca fiołkami odskocznia od Lidlów i Biedronek:-D Niby co takiego tam było, że za tym już tęsknisz?
tutam
tutam 31.05.2019, 15:11
A ja się obawiam, że gmach po Tesco będzie straszył pusty, tak jak Carrefour Express przy ul. Kolejowej. Napis "sprzedam lub wynajmę" i koniec.
tu i ówdzie
tu i ówdzie 03.06.2019, 19:23
No, i co cię boli ? Twoje pieniądze ?
andre
andre 01.06.2019, 08:47
Akurat ten Express na Kolejowej to była porażka w samym założeniu. Nie dość, że zasadniczo było drożej niż w "zwykłym" Carrefourze to kto tam miał chodzić? Mieszkańcy tych bloków których wtedy jeszcze nie było? Pieszo z centrum miasta nikt tam chodził nie będzie mając po drodze kilka tańszych alternatyw. Nie wiem co autor miał na myśli stawiając tam sklep.
Dj Dziony
Dj Dziony 31.05.2019, 14:59
A będą wyprzedaże dla Januszy i Grażyn???
koko dżambo i do przodu
koko dżambo i do przodu 03.06.2019, 19:25
Nie, tylko dla niedorobionych dj-ów.
tutam
tutam 31.05.2019, 14:35
Okres spadku bezrobocia w Starogardzie już chyba za nami. Teraz czekamy na ruch np. Polpharmy. "Na twoje miejsce jest dziesięciu".
tamujtutej
tamujtutej 03.06.2019, 19:27
Nie chcieliśta wojska maciarewnego w starej trójce, to teraz mata bezrobocie.
Gosc
Gosc 31.05.2019, 11:24
Sklep do lipca a potem przejmuje nowy inwestor podobno duży sklep sportowy na D
stg
stg 01.06.2019, 12:40
To byłaby dobra wiadomość. W Starogardzie brakuje wielkopowierzchniowego sklepu sportowego .
bambaryła
bambaryła 03.06.2019, 19:29
Lepsze byłyby dewocjonalia. 2000 m kw. powierzchni sklepu miliony matek bosek w niskich cenach. Tego potrzebuje Starogard, który głosuje na PISS.
Olo
Olo 03.06.2019, 09:55
Codziennie będziesz rowery i gietry kupywał, i korkotrampki i ochraniacze? Mamy już salon Kross, Kołodzieja, Jubilat i Martens sport więc po grzyba kolejny Decathlon gdzie w dobie Internetu można zamawiać on-line. Szkoda Tesco, lubiłem ten sklep, przestronność, fajne produkty, szczególnie z linii Tesco i Finest, promocje. Trzeba będzie się przeprosić z dusznym i smierdzącym Carefourem. Lidl i Biedra, cóż czasem coś tam można ciekawego bez chemii w składzie kupić.
dsa
dsa 03.06.2019, 18:17
Kupywał:D
aaa
aaa 01.06.2019, 08:52
Niech przejmie. Zwiną się jeszcze szybciej. A zresztą "podobno"...
aa
aa 31.05.2019, 11:21
w koncu. Przeciez ten sklep to porazka. Przez wiekszosc czasu tylko kasy automatyczne, a czesc z nich nie dzialajaca.
U
U 31.05.2019, 11:17
Redakcja a nie wie co się w Starogardzie dzieje. Tesco Starogard Gdański był już na liście do likwidacji od początku roku.. Teraz tylko oficjalnie to potwierdzili.
budowniczySTG
budowniczySTG 31.05.2019, 11:11
Można tak zlikwidować sklep w Starogardzie bez pożaru... Chyba jakiś nowy inwestor przejmuje działkę
Tesco