Piątek, 20.09.2019
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim

Jarosław Kaczyński odwiedził Starogard

  • 22.05.2019, 11:06 (aktualizacja 22.05.2019, 11:25)
  • redakcja
Jarosław Kaczyński odwiedził Starogard
Podziel się:
Oceń:
Już w niedzielę skierujemy się do lokali wyborczych, by wybrać kandydatów, którzy będą reprezentować Polskę oraz nasz region w Unii Europejskiej. Starogard Gdański odwiedziło już wielu kandydatów. Tym razem z mieszkańcami spotkała się Anna Fotyga, której towarzyszył prezes partii Prawo i Sprawiedliwość – Jarosław Kaczyński. W spotkaniu wzięło udział wielu mieszkańców Kociewia.

Do ostatnich dni wizyta Jarosława Kaczyńskiego w Starogardzie Gdańskim była trzymana w tajemnicy.
Prezes partii rządzącej przyjechał do Starogardu, by poprzeć kandydaturę Anny Fotygi oraz omówić najważniejsze dla mieszkańców sprawy. Wśród poruszonych tematów nie zabrakło dyskusji na temat „Piątki Kaczyńskiego”, czy obietnic, z których w ciągu czterech ostatnich lat wywiązali się rządzący.

„Najbliższe wybory będą prognostykiem
do wyborów jesiennych”

Oprócz Jarosława Kaczyyńskiego w Starogardzkim Centrum Kultury zjawiła się kandydatka Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Europarlamentu – Anna Fotyga, poseł na Sejm RP – Jan Kilian, radni miejscy oraz powiatowi, sympatycy PiS-u oraz liczna grupa mieszkańców.
- Oczywiście dla naszego regionu ważna wizyta pana prezesa Jarosława Kaczńsiego. Docenia konieczność swojej obecności dla wzmocnienia pani Minister Anny Fotygi w biegu do Europarlamentu – powiedział nam Jan Kilian, starogardzki poseł na Sejm RP. - W ten sposób Jarosław Kaczyński docenia również naszą miejscowość,  docenia nasz starogardzki elektorat. Najważniejsze w spotkaniu było omówienie funkcjonowania naszych posłów w Europarlamencie, ale i pokazanie Anny Fotygi, jako osoby niezwykle kompetentnej do zajmowania najwyższych stanowisk w Parlamencie Europejskim. Mimo napiętego grafiku poruszone zostały również tematy bliższe społeczeństwu. Wybory do EP będą pierwszym krokiem...

 

 



Więcej o spotkaniu przeczytacie w aktualnym wydaniu Gazety Kociewskiej.

_redakcja

Zdjęcia (10)

Komentarze (41)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

nim
nim 24.05.2019, 23:01
można zarobić dodatkowe pieniądze

https://www.***2***.com.pl/rejestracja-partnerow/?idPartner=311008
Europejka
Europejka 24.05.2019, 21:18
Polska demokratyczna, prounijna, dająca poczucie bezpieczeństwa szczęścia, radości, otwarta, wolna od uprzedzeń, albo Pisowsko - Konfederacka, czyli nacjonalistyczna, ksenofobiczna, skostniała, dyktatorska, inwigilująca, zdewociała, pazerna, wygrażąca falangami!
wierzący
wierzący 24.05.2019, 05:57
https://www.youtube.com/watch?…
Str
Str 23.05.2019, 20:35
W mojej ocenie kandydaci z PIS to mizeria, żadnemu z nich nie wierzę i nie ufam, w ogóle mam problem wybrać jakiego kogokolwiek kandydata z kandydujących. Może Adamowicz, sam nie wiem
walka z systemem
walka z systemem 24.05.2019, 13:00
Każdy, nawet Korwin tylko nie PiS. Na te ameby głosować to wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cytat
Cytat 24.05.2019, 21:01
Nawet Korwin? Przybliżę Państwu parę jego opinii na różne tematy. Tak myśli i mówi szef Konfederacji, partii startującej do Europarlamentu 2019 r. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ocenę jego wypowiedzi pozostawiam Szanownym Wyborcom!!!!!!!!!
O rolnikach: Blokadę bym rozwalił, chłopom poobijał mordy, a ciągniki spalił!”
O Polakach: Przeciętny widz telewizji jest zupełnie odmóżdżony, w ogóle nie myśli”.
„Obecnie hodujemy hordy tchórzy i donosicieli! Skurwione społeczeństwo s***li!”.
O kobietach: „Kobiety nie mogą być inteligentne - dba o to mechanizm Ewolucji Naturalnej.
O gwałcie: „Gdyby Pan się znał na kobietach, to by Pan wiedział, że zawsze się troszeczkę gwałci”.
O Hitlerze: „Mordowanie milionów ludzi nie było celem Hitlera. Niech mi pan pokaże chociaż jedno zdanie, które będzie świadczyć o tym, że wiedział o eksterminacji Żydów. Gdyby dziś stanął przed sądem, musiałby zostać uniewinniony”.
O niepełnosprawnych: „Jeśli chcemy, by ludzkość się rozwijała, w telewizji powinniśmy oglądać ludzi zdrowych, pięknych, silnych, uczciwych, mądrych - a nie zboczeńców, m***ców, słabeuszy, nieudaczników, kiepskich, idiotów - i inwalidów, niestety”.
O biciu dzieci: „Oczywiście, że lałem dzieci. Dzieci czasami trzeba karać. To jest normalne i wszyscy to robią”.
O zajęciu Krymu przez Putina: To pan Putin kazał strzelać do ludzi? (…) Krym jest autonomiczną republiką, jej władze poprosiły go o pomoc. (...) Parlament republiki Krymu jednomyślnie poprosił Rosję o opiekę.
O umowach smieciowych:„Ludzie pracujący w obozie w Oświęcimiu bardzo by się cieszyli, gdyby mogli zawierać umowy śmieciowe, a nie pracować na umowach standardowych.
O pedofilii: Zachowanie o charakterze pedofilskim ma pozytywny wydźwięk i jest dużo bardziej zasadne niż edukacja seksualna młodzieży”.
O Parlamencie europejskim: „Sprzedamy go i zrobimy tam burdel. Budynek Komisji Europejskiej świetnie się do tego nadaje”.
Kociewiak
Kociewiak 23.05.2019, 19:44
Tu się urodziłem 75 lat temu i teraz mi wstyd, że moi ziomkowie popierają pismaków , chociaż w rodzinie też mam jednego zagorzałego pisowca.
Heniek
Heniek 23.05.2019, 15:04
Czy to przypadek,ze mąż wójt Galant ze Smętowa został zatrudniony na stanowisku kierownika myjni Porcie Kopytkowo ?
Port Kopytkowo nowo powstała firma -oficjalne otwarcie w lipcu br
nalezy do firmy Global w Gdyni.
W gminie od dawna krążyły informacje,ze to stanowisko ma zagwarntowane ,dzięki zonie.
Czy to znaczy ,ze mamy do czynienia z kumoterstwem ? Prywata p.wójt.?
Czy w takiej sytuacji Galant będzie lobbować na rzecz Globala ,który zaczął funkcjonować na terenie Kopytkowa gm.Smętowo ?
Co z podatkami ,co z ulgami
dla tej firmy ?
Cisza sza ?
Gość
Gość 23.05.2019, 21:58
Jesteś Heniek źle poinformowany .Daj chłopakowi pracować. Czy w tym Smętowie będzie koniec tym plotom i oszczerstwom
Jaś Bankrut
Jaś Bankrut 24.05.2019, 07:46
No ,prosze co za tolerancja ?
Ploty w Smętowie ,widocznie jest coś na rzeczy !!!!! Zresztą sama jest mistrzynią w manipulacjach i kłamstwach .
Niech chlopak pracuje wreszcie ,ale czy żonka musi załatwiać fuchę ?
xxx
xxx 23.05.2019, 14:57
Byłem z ciekawości na tej konwencji, to co zobaczyłem to mnie przeraziło jak ludzie są zapatrzeni na PiS :(

I te emerytki do Jarka z kwiatami, ja to myślałem że to tylko legendy chodzą o takim zachowaniu ,ale jednak nie.

Przykro się patrzy na to ,ale niestety elektorat to większość emeryt który nie myśli o przyszłości dla młodych ludzi. Nie można przecież w nieskończoność rozdawać pieniędzy.
ja
ja 23.05.2019, 20:40
A po co poszedłeś? Żeby mieć powód do hejtu?
Goc
Goc 22.05.2019, 23:13
Wyborczy rok, wcześniej była duma Kociewia NEW - man z Wałęsą. Teraz Jaro z .... kimś tam. Pewnie za czas jakiś pokaże się ktoś z PSL-u, Kukiz a nawet z Wiosny.

p.s. Jak miałbym porównać dumę Kociewia z Jaro to wole Jarka. Ten przynajmniej potrafi gadać ... głupoty, ale gada dobrze. A duma Kociewia ... nic nie zrobiła dla rejonu. Taka gnida z tego NEW mana.

p.s. 2 Podobają mi się komentarze na FB. Zwolennicy PO, lekarze i inni bogacze ujawnili swoje polityczne upodobania.
G
G 23.05.2019, 13:04
Podły z Ciebie człowiek.
michu
michu 23.05.2019, 10:01
A wymień Goc co zrobił Pan Kilian przez już prawie 4 lata?
Goc
Goc 23.05.2019, 13:32
Tez nic, takzeidac retoryka PO Kilian idzie w slady NEW-mana.
NiePisior
NiePisior 22.05.2019, 21:02
Starogardzcy Fanatycy PiSu !!! ;-)
STOP!
STOP! 22.05.2019, 20:59
Szanowni Starogardzianie, teraz widzicie dlaczego wyrzucono z Rynku USC? Żeby pany mogli się, tu panoszyć. Kaczyński spał w stanie wojennym do 13:00, nie był żadnym opozycjonistą, a robi z siebie zbawce narodu! I broni nacjonalistów, którzy wieszali Europosłów na szubienicach. Ci nacjonaliści są tacy sami, jak ci którzy w Lesie Szpęgawskim mordowali! I jeszcze ich na Jasnej Górze przyjmują, jak jakichś królów wpuszczają na salony Jasnogórskie z falangami! Hańba!!!!!!!!!!!
x
x 23.05.2019, 10:03
Ale ty jesteś głupi. Co USC ma wspólnego z Kaczyńskim? TV już co rozum wyprało.
tak
tak 23.05.2019, 14:41
PISowcy zajeli reprezentacyjny gmach w srodku miasta!!!!
Kapujesz, czy pisac jeszcze raz?
mk
mk 22.05.2019, 20:38
A to on w Kocborowie miał występ? i go wypuścili?mk
borys
borys 22.05.2019, 16:55
Dlaczego Paul iego ze Skarszew nie pokazujecie, przecież też pisowiec pełną gębą
Lolo
Lolo 22.05.2019, 16:45
Przyjechał I sekretarz Komitetu Centralnego (PZPR) PiS i częśc Biura Politycznego. To samo jak było od 1945 do 1989r. - wypisz wymaluj. Tysiąc ochroniarzy dla jednego malego zwykłgo posła.
PS SL PB
PS SL PB 22.05.2019, 16:11
Brawo Panie prezesie. Starogard sercem za Panem !
koniuszy
koniuszy 23.05.2019, 10:03
Chyba sercem konia z lejdis hihihi
P  i  S
P i S 22.05.2019, 15:57
Biało-czerwona drużyna Wołodii Putina.
Alik
Alik 22.05.2019, 17:29
...chyba icka rabina
Lina555
Lina555 22.05.2019, 15:38
O rany, ilu naiwnych! Król przybył, ochroniarz za ochroniarzem! Czego boi się Jaruś
cylfon
cylfon 22.05.2019, 15:34
Maruś ty też tam? Co na to Janusz i Mać?
jesień 2019
jesień 2019 22.05.2019, 15:31
Taczka +
Jan
Jan 22.05.2019, 14:48
Patrzac na te zdjecia i twarze na nich smiac mi sie chce. Tepe wyrazy twarzy. Dewotki i pincet plusowcy. Naprawde trzeba byc opoznionym zeby glosowac na PiS. Obojetnie kto byle nie PiS
Piotr
Piotr 22.05.2019, 11:53
A dlaczego nie było możliwości zadawania pytań ?
dzban
dzban 23.05.2019, 10:04
Bo to nie konferencja. To wystąpienie.
H
H 22.05.2019, 22:56
Po co pytania skoro "W jaki sposób depilować pachy?" jest opisane wyżej.
50 tys.
50 tys. 22.05.2019, 15:53
Bo wszystkich interesuje co z tą kopertą.
r
r 22.05.2019, 14:06
Bo na wszystkie pytania jest tylko jedna odpowiedz. 500+.
Bronek
Bronek 22.05.2019, 12:02
Ponieważ na wszystkie pytania, które chciałeś zadać usłyszałeś odpowiedz.Ciekawe co będzie, jak aktulanie pracujący powiedzą dość i pójdą na socjal, skąd wtedy wezmą na 500 plus i emerytury kase?,
Ja
Ja 23.05.2019, 07:43
Nie pracuj, nie bierz 500+, kto cię do tego zmusza?
Ja
Ja 23.05.2019, 12:02
Nie musisz pracować wystarczy kopulować.
kolins
kolins 22.05.2019, 13:51
Jarek z Mateuszkiem dadzą ze swoich.
dwie wieże
dwie wieże 22.05.2019, 15:56
...ze swoich nie dadzą bo twierdzą, że nic nie mają.

Pozostałe