Środa, 19.06.2019
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Hossa
Hossa
Hossa

Jarosław Kaczyński zawita dziś do Starogardu. Poprze kandydaturę Anny Fotygi w najbliższych wyborach

  • 21.05.2019, 09:22 (aktualizacja 21.05.2019, 09:26)
  • redakcja
 Jarosław Kaczyński zawita dziś do Starogardu. Poprze kandydaturę Anny Fotygi w najbliższych wyborach Anna Fotyga - Biuro Poselskie
Podziel się:
Oceń:
Jak udało nam się dowiedzieć, Jarosław Kaczyński zawita dziś do Starogardu Gdańskiego. Prezes partii Prawo i Sprawiedliwość poprze kandydaturę Anny Fotygi, która ubiega się o stanowisko w Europarlamencie.

Spotkanie odbędzie się dzisiaj o godzinie 17.30 w Starogardzkim Centrum Kultury

Hanseatic
Hanseatic
Hanseatic
_redakcja

Komentarze (51)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kociewiak
Kociewiak 22.05.2019, 13:24
Ciekawe co jeszcze ten Kalkstain wymyśli , żeby sobie pozyskać elektorat?
Alik
Alik 22.05.2019, 08:39
Czy Kaczyński chwaląc się 13-tą emeryturą wspomniał że Polska dopłaca po 100 euro miesięcznie emerytom w izraelu? Dopłatę otrzymuje każda osoba która ucierpiała w wyniku niemieckiego nazizmu i radzieckiego komunizmu do 56 roku, ich współmałżonek i ich dzieci urodzone już w izraelu. Płacimy za zbrodnie których się nie dopuściliśmym.Polscy emeryci którzy przepracowali całe życie płacąc podatki są mniej warci dla polskiego rządu niż osoby które dla Polski nie zrobiły nic.Pobudka! Ustawa zd.14.03.2014. Głosowało 436 posłów,za 434, przeciw 0,wstrzymało się 0. Za m.in.Kaczyński, Fotyga,Duda,Tusk,Kopacz,Sikorski. Roczny koszt to ok 240 mln.pln
das
das 22.05.2019, 20:58
Co za brenie. Podaj nr dziennika ustaw w którym to jest rzekomo opublikowane. Zrealizowany porządek obrad z dni 12-14 marca 2014 r. obejmował tylko 3 głosowania i żadne z nich nie wskazuje na brednie, które zamieszczasz trollu.

Głosowanie nad wnioskiem o odrzucenie informacji Rady Ministrów o realizacji Strategii Rozwoju Kraju 2007-2015 w roku 2011 (druki nr 737 i 1714).

Głosowanie nad wnioskiem o odrzucenie informacji Rady Ministrów o realizacji Strategii Rozwoju Kraju 2007-2015 w roku 2012 (druki nr 1671 i 1716).

Głosowanie nad wnioskiem o odrzucenie przedstawionego przez prezesa Rady Ministrów dokumentu: "Stan bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz działania realizowane w tym zakresie w 2012 r." (druki nr 1478 i 1578).
Alik
Alik 22.05.2019, 23:51
Szanowny Panie,rozumiem pańskie zdenerwowanie,oburzenie a nawet złość z faktu że ,,Dobra zmiana,, lub twórcy ,,Drugiej Irlandii,,zawiedli Pana po raz kolejny. Może jest pan nawet emerytem i najwyraźniej czuję się oszukany. Nie napisałem że głosowanie odbyło się 14 marca 2014 roku. To jest ustawa z dnia 14 marca 2014 roku o zmianie ustawy o kombatantach oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych i okresu powojennego oraz niektórych innych ustaw.(Dz.U.poz.496) Ustawa weszła w życie dnia 18 maja 2014 roku głosowanie odbyło się 24 stycznia 2014 roku O czym poinformował urząd do spraw Kombatantów i osób represjonowanych .Sebastian Sebastian Rojek odpowiedzialny przy MSZ za kontakty z diasporą żydowską. ,,... do miesięcznych świadczeń kwalifikuje się każdy mieszkający w Izraelu Kto urodził się jako obywatel Polski ucierpiał pod okupacją niemiecką bądź też ukrywał się . To samo dotyczy też małżonka to samo dotyczy okupacji sowieckiej do roku 1956,,
,,... do otrzymania świadczeń kwalifikuje się ten kto ucierpiał podczas wojny w okupowanej Polsce lub też urodził się po wojnie w rodzinie która została zmuszona do opuszczenia Polski a więc jako dziecko miał udział w ich losach i prześladowaniach,,
Paweł Graś(PO),, są wypłacane zasiłki bodajże w wysokości 400 zł ofiarom Holokaustu którzy są do tych świadczeń uprawnieni,, cytaty pochodzą z wypowiedzi z roku 2014.
Tak więc jeśli znowu pan nie doczyta dziennika ustaw lub nie będzie pan potrafi wygooglować prostych fraz i zacznie obrażać proponuję policzyć kolory na Tęczowej fladze lub zmówić różaniec w intencji księży pedofilów.
das
das 23.05.2019, 13:29
Następnym razem zanim ujawnisz pan swoją żydofobię to posługuj się tekstem ustawy, a nie cytatami publicystycznymi. Link do obowiązującej treści poniżej.
http://prawo.sejm.gov.pl/isap.…
Alik
Alik 24.05.2019, 05:51
To nie żydofobia,nie brednie i nie trollowanie. To fakty. Ustawę czytałem wcześniej więc link nie jest mi potrzebny. Chyba że chciał się pan pochwalić że w końcu ustawę znalazł. Brawo. Cytatami będę się posługiwał w dalszym ciągu. Następny będzie należał do człowieka którego Goebbels stanu wojennego Jerzy Urban określił mianem swojego najlepszego ucznia-Jarosława Kaczyńskiego-notatka z WikiLeaks. Dość dwulicowości prezesa.
Alik
Alik 22.05.2019, 09:17
Mały błąd:przeciw 2 ,Szarama(pis) Wipler(niezrzeszony)
precz z naszego miasta
precz z naszego miasta 22.05.2019, 11:48
A Sam z tyłu jaki podniecony haha. Czy Jarosław Polskę zbaw obiecał może obwodnicę Starogardu i 500+ dla każdego Starogardzianina z niej korzystającego?
P  i  S
P i S 22.05.2019, 08:09
Biało-czerwona drużyna Wołodii Putina.
gość
gość 22.05.2019, 01:59
PIS kupił wyborców ich własnymi pieniędzmi, a miliony przeznaczone na podwyżki, rozdaje kościołowi, żeby jeszcze lepiej ukrywali pedofilów!
jesień 2019
jesień 2019 21.05.2019, 21:39
Taczka +
tak tylko
tak tylko 21.05.2019, 21:10
No i co ? Zawitał ?
50 tys.
50 tys. 22.05.2019, 08:11
O kopercie nadal nic nie powiedział.
k
k 21.05.2019, 21:15
Zwiał.
.
. 21.05.2019, 19:59
Kaczyści nie chcą EURO w Polsce bo musieli by zamiast 500 ZL plus wypłacić 500 EU plus.
Jeśli chcecie mieć wypłacane 500 w EU to NIE wybierajcie PiSu oni EURO nie chcą.
Prosta kalkulacja wyborcza.
roman
roman 21.05.2019, 19:13
kaczor ty pisowska zmoro zrobimy z tobą to co z Aldo Moro
roto
roto 21.05.2019, 19:10
Fotyga w depeszach Wikileaks: "pracownik amerykańskiej ambasady w Warszawie oceniał szefową MSZ za rządów PiS, Annę Fotygę. Została określona jako niedoświadczona i nie nadająca się na stanowisko, które miała zawdzięczać lojalności wobec braci Kaczyńskich."
Skandaliks
Skandaliks 21.05.2019, 18:05
No właśnie po co nam się wpieprzają do kraju skoro tak naprawdę to oni upadają.np Niemcy,Francja, Szwecja powoli się kończą. Zazdroszcza nam spokoju i chcą nam go zabrac . Nie dajmy się jesteśmy przecież Polakami nie byle cieciami.
dsa
dsa 21.05.2019, 18:59
A mi się wydaje, że jednak jesteś cieciem:)
Skandaliks
Skandaliks 21.05.2019, 19:07
A mnie się wydaje że tata cię za bardzo kochał w nocy😁
dsa
dsa 21.05.2019, 19:11
Każdy mierzy własną miarą :)
Skandaliks
Skandaliks 22.05.2019, 05:12
Twoja miara jest napewno krótka😁
Diwad
Diwad 21.05.2019, 17:59
Ludzie opamiętajcie się !!! Nie glosujcie na Po -Ko .oni nam Polakom robią pod górę,sprzedają nas Niemcom. Chcecie euro? Chcecie uchodźców.? Chcecie zalegalizować związki baranów tej samej płci ? Ja nie chcę bo jestem Polakiem i sobie takiego gówna *** nie życzę.
k
k 21.05.2019, 19:48
Ty jesteś ruskim a nie polakiem.
Spadaj.
mario
mario 22.05.2019, 07:42
człowieku do szkoły, pobierać nauki Diwad ma rację i napisał prawdę
Dawid
Dawid 21.05.2019, 17:54
Niech Żyje Wolna Polska !!!!! Zdrajcy z lewicy wypad na bezludną wyspę razem z pedałami , lesbijkami i reszta tych swirusow i tam się rozmnażać a bynajmniej próbować
rb
rb 21.05.2019, 20:18
Coś się koledze chyba po....liło.
Wolna Polska za PiS????
Yabadaba
Yabadaba 21.05.2019, 17:49
Połowa komentarzy to normalni ludzie natomiast druga połowa to lewackie ścierwa których pokolenie musi wyginac
l
l 21.05.2019, 19:49
Rozumiem , że ty to to *lewackie ścierwo*?
Koscielny
Koscielny 21.05.2019, 14:52
Niedługo Kilian się skończy . Przyjdzie młody Płażyński . A wtedy towarzystwo NS będzie musiało wyszkolić Stanka w przemowach na żywo w TV . Zaczną się tłumaczenia ze starogardzkich afer itd.
Ewa
Ewa 21.05.2019, 17:51
a co zrobi młodu Płazynski w opozycji?
Cwir cwir
Cwir cwir 21.05.2019, 14:55
Ptaszki śpiewają że Kilian stracił poparcie po wyborach prezydenckich nawet wśród swoich.
P
P 21.05.2019, 19:52
Kilian nigdy nie miał poparcia. On jest tam zerem w tej mafii.
Ula
Ula 21.05.2019, 13:23
Jarosław masakrator opozycji ! Witamy w królewskim mieście. Brawo prezes
Gosc
Gosc 21.05.2019, 13:21
Małego wzrostu a Wielki człowiek patriota . Brawo panie prezesie zmieniaj Polskę tak dalej. PiS ma mój głos i całej rodziny. Dość złodzieju w Polsce. A ten czerwony Starogard to o kant *** rozbic
Yaro
Yaro 22.05.2019, 09:55
Kto podniesie rękę na kościół (= pedofila w sutannie) podniesie rękę na Wolskę.
Ja
Ja 21.05.2019, 16:24
Wspolczuje tobie i calej twojej rodzinie braku rozumu
DD
DD 21.05.2019, 13:04
Wiemy, wiemy , że przyjeżdża.
Już od tygodnia nie można w Starogardzie kupić nigdzie wazeliny.
Kakałko
Kakałko 21.05.2019, 13:34
Pewnie obleciales wszystkie apteki, żeby dupę nasmarowac🤣🤣🤣🤣
POLSKA
POLSKA 21.05.2019, 11:33
Brawo dla Pana Jarosława witamy w Starogardzie
Polak
Polak 21.05.2019, 12:53
Mów za siebie.
dwie wieże
dwie wieże 21.05.2019, 11:14
Srebrne a skromne.
U
U 21.05.2019, 12:58
Wcale nie takie skromne. Wiesz ile kosztuje miesięczna ochrona tego posła? Obrzydliwie dużo kasy.
Ja
Ja 21.05.2019, 10:36
Patrzec na niego nie moge. Moze zamiast do sck niech go zawioza na skarszewska i tam zostawia

Pozostałe