Duże udogodnienia dla pacjentów. Teraz możesz rejestrować się przez całą dobę!

  • 15.05.2019, 10:38 (aktualizacja 15.05.2019, 10:41)
  • redakcja
Duże udogodnienia dla pacjentów. Teraz możesz rejestrować się przez całą dobę!

Podziel się:

Oceń:

Od pewnego czasu starogardzki szpital ma nową stronę internetową. Jest ona przejrzysta i pełna udogodnień dla pacjentów. Jedną z jej największych zalet jest jednak rejestracja on-line do lekarzy specjalistów. Jest to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich pacjentów, którzy nie będą już musieli oczekiwać na połączenie telefoniczne z rejestrację.

Informacje o poszczególnych oddziałach, poradniach, usługach komercyjnych, aktualności z bieżącej działalności szpitala, a do tego strefa pacjenta – to tylko część zmian, jakie można dostrzec na właśnie uruchomionej stronie internetowej. Znajduje się ona pod dotychczasowym adresem: www.szpital-starogard.pl. Jednak największym udogodnieniem przygotowanym dla pacjentów jest możliwość rejestracji wizyty on-line.
- Nie trzeba wychodzić z domu, wystarczy wygodnie usiąść w fotelu i kliknąć. Tworząc nowe konto, uzupełniając swoje dane i potwierdzając je, stajemy się użytkownikiem systemu e-Pacjent – objaśniają pracownicy Kociewskiego Centrum Zdrowia.
Proces e-rejestracji jest bardzo prosty, a co najważniejsze – dostępny przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu możemy rezerwować, zmieniać, bądź anulować terminy usług medycznych, wyszukiwać rezerwacje, przeglądać dokumentację medyczną oraz wyniki badań.

 

_redakcja

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

.
. 15.05.2019, 13:47
Nareszcie!
Już dwadzieścia lat temu mówiłem, że trzeba ograniczyć władzę panienek rejestratorek i służba zdrowia będzie działała jak należy. Święte krowy w rejestracji to jest całe zło w tym systemie.
I te durne pytania o dane osobowe w kolejce. Trzeci świat.
AbCd
AbCd 15.05.2019, 11:16
Szkoda, że to konto działa tylko na stronie szpitala. Powinno być jedno konto dla pacjetna, który móglby rejestrować we wszystkich placówkach medycznych w Starogardzie, nie tylko w szpitalu. Mając jedno konto pacjenta miałoby się dostęp do rejestracji on-ilne np. w szpitalu, Medyku, Polmedzie, Przychodni Hallera itd. Proszę to przemyśleć na przyszłość...Chyba w XXI wieku jest to możliwe?
Mimo wszystko brawo za tą inicjatywę ze szpitalem, to dobry początek :)

Pozostałe