×
Piątek, 23.08.2019
Dovista praca
Dovista praca
Dovista praca
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim

Jarosław Wałęsa spotkał się z mieszkańcami Starogardu. Wspierał go Sławomir Neumann

  • 07.05.2019, 21:07 (aktualizacja 07.05.2019, 21:12)
  • redakcja
Jarosław Wałęsa spotkał się z mieszkańcami Starogardu. Wspierał go Sławomir Neumann
Podziel się:
Oceń:

Dziś w Sali Kryształowej odbyło się spotkanie Jarosława Wałęsy i Sławomira Neumana z mieszkańcami miasta. W spotkaniu brała również udział Danuta Wałęsa.
Politycy omówili swój program w wyborach do Europarlamentu.
Już jutro Jarosław Wałęsa spotka się z członkami Uniwersytetu Trzeciego Wieku

_redakcja

Zdjęcia (4)

Komentarze (55)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

motorniczy
motorniczy 23.05.2019, 15:32
peło = DNO , nigdy więcej !!!!!!!
ola
ola 21.05.2019, 15:36
nigdy więcej żadnych bolków !!!!!!!!
wyborca
wyborca 19.05.2019, 16:09
nie głosujemy na platfusów i koalicję europejską , oni już pokazali jak kraść i kombinować , nigdy nic dobrego nie zrobili i nie zrobią !!!!
PIS - PO jedno zło
PIS - PO jedno zło 14.05.2019, 15:19
To trzeba mieć tupet, pokazać się w STG.
lidia
lidia 15.05.2019, 08:56
wałęsa próbuje się załapać gdziekolwiek , ale to już polityczny bankrut , jak bolek
a kuku
a kuku 13.05.2019, 12:20
a gdzie maskotka peło ,krzyżak w stroju kociewiaka, już go nie pokazują ???
king
king 13.05.2019, 13:43
Prędzej chyba jako facet zostanę babcią niż ktoś wyjaśni o kogo chodzi.
norbert
norbert 13.05.2019, 09:24
kto zaprosił te kłamliwe karykatury do Starogardu , jak wam nie wstyd...
bilon
bilon 13.05.2019, 10:57
Pewnie ty, straszak samuel i janek.
TKM
TKM 15.05.2019, 09:18
Zaprosić pisowców z gdańska i gdyni niech przyjadą ze swoim kompanem głodziem.
lech
lech 15.05.2019, 09:23
wara , tego zboczonego pijaka nie wpuścimy do naszego miasta , obrońca pedofili niech gnuśnieje w swoim pałacyku - debil
egon
egon 15.05.2019, 09:29
flacha -głódz nie trzeżwieje i rozum ma zmieszany z gównem , Franciszek powinien tego typa zdymisjonować
żaneta
żaneta 10.05.2019, 17:28
dziadostwo , a syn bolka przybył z mamuśką , ona mu jeszcze pieluchy zmienia ?
kola
kola 13.05.2019, 07:26
pedofil , ks. cebula im to podpowiedział , a bolek się zaklina , że o niczym nie wiedział !!!
uhaha
uhaha 13.05.2019, 13:07
wszystkie spowiedzi bolka są nieważne , dlatego tak bezczelnie kłamie i nie chce się przyznać do świństw których dokonał -kapuś sb...
ppppp
ppppp 09.05.2019, 22:13
Czytając te komentarze można stwierdzić fakt, że w Starogardzie zostali biorcy socjalu Plus od Kaczyńskiego. Pracujący i płacący za tą kiełbasę wyborczą wynieśli się z tego miasta.
Kasia Dowbor
Kasia Dowbor 08.05.2019, 23:02
Jestem z Polsatu , coś mnie ominęło?
kszysiek ibiż
kszysiek ibiż 09.05.2019, 14:48
Nie, kabaret na żywo to lepszy w polsacie
emeryt
emeryt 08.05.2019, 21:47
Od "załatwiania spraw" macie ludzie władze lokalne, a nie posłów. Oj z WOS-u same pały! PIS lubi "matołków", bo można nimi manipulować. Po komentarzach widać, że PIS ma duuuużo zwolenników w Starogardzie!
LF
LF 10.05.2019, 14:54
I bardzo dobrze,BRAWOPIS.
hjfg
hjfg 13.05.2019, 10:58
Tak dużo - stu, wtym członkowie. Ha ha
Alik
Alik 08.05.2019, 20:34
Europosłowie PO głosowali w Parlamencie Europejskim przeciwko ochronie konsumentów dotyczącej sprzedaży produktów podwójnej jakości. Pewnie chemię z Niemiec wozi im dziadek z wermachtu.
urszula
urszula 08.05.2019, 20:39
ludzie już nie dadzą się nabrać na wałęsowskie i neumanowskie obiecanki - cacanki...
bolo
bolo 13.05.2019, 11:26
Tak teraz dają się nabierać na obiecaniki jarkowo -jankowe.
kiker
kiker 08.05.2019, 17:55
Kto tę h.ołotę do mojego miasta wpuścił.... co pełowski pośle zrobiłeś dla Starogardu.... odpowiedz jest jedna.... NIC!
felix
felix 08.05.2019, 20:19
powinien razem z żonką siedzieć za machloje !!!
gość
gość 08.05.2019, 17:16
To se Neumann o Starogardzie przypomniał?
ula
ula 08.05.2019, 12:50
bolkowe = żmijowe plemię , a fuj... , sprzedawczyki...
yeti
yeti 08.05.2019, 20:21
to ten cwaniaczek - motocyklista , który po tacie dostał debilne geny
grzegorz
grzegorz 08.05.2019, 10:56
Do polityki garną się ludzie którzy nic nie potrafią- ktoś kiedyś powiedział takie słowa i to prawda.Pracuje fizycznie mam 2.500 na rękę, płace podatki i potrafię sobie wiele rzeczy sam zrobić w domu oraz przy samochodzie.Politycy to nawet by sobie oleju nie zmienili w aucie co ja mówię z wymianą koła mieliby problem a zgrywają uczonych w piśmie.Brakuje jeszcze tego co obalił sam komunę i same szóstki w totolotka mu się trafiały.Niech powie jak pobrał papiery na swój temat i nie oddał ale bogaci żyją inaczej.Polacy dziękują za wspaniałe prywatyzacje, ogromne bezrobocie na początku lat 90 pamiętamy.Ja żem to ja żem tamto wszystko sam.
Marek
Marek 08.05.2019, 10:40
Dalej myślicie, że ludzie wykształceni to dobrze pokierują krajem?,Mogę was zapewnić,że gdyby zebrać takich co nie dają się sprzedać i nie mają studiów a zależy im na dobru kraju pokierowali by Polską o wiele lepiej.Sam mam średnie ale na pewno bym z miejsca obibokom zabrał 500 plus a pracującym obniżył podatki i Vat.Pensje też bym sobie obniżył a nie 20-30 albo 50 tyś biorą bo im się należy.Niestety ale zdaje sobie sprawę że bym został zgnojony i moja rodzina albo bym się nieszczęśliwie potknął bo były w polityce takie przypadki niepokornych co chcieli upomnieć się o Polskość bo Polskość to nienormalność jak powiedział 30 lat temu jeden bardzo mądry pan.
Andrzej
Andrzej 08.05.2019, 10:26
Czego jęczycie w internecie, dalej głosujcie na PoPis to się wszystko zmieni ale na gorsze.Ludzie którym zależy nie na Polsce i Polakach ale na wygodnym życiu ma być do tego bogato i dobre żarcie.Trzeba się ustawić no i rodzinkę , znajomych.Oni drogie auta, domy, mieszkania a my kredyty na 30 lat i to jest spoko.
lasek
lasek 08.05.2019, 10:26
ciekawe dlaczego Patryka Gabriela tam nie było? Szef PO w starogardzie. Konflikt z Neumanem? czy za mały do Neumana? Chyba za mały intelektualnie...wolał zostać w domu i gryść paznokcie...
lena
lena 08.05.2019, 09:03
co za dziadostwo przyjechało do naszego miasta - won sprzedawczyki... , totalna kompromitacja...
lepszy pan
lepszy pan 08.05.2019, 10:32
A co kaczorek z bandą się pojawił że o dziadostwie piszesz hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
kiker
kiker 08.05.2019, 17:49
Leczysz się na zanik pamięci, jeżeli nie to zacznij! Zapomniałeś o 8 latach nierządów i kradzieży totalnej przez tych oszołomów z peło i psl.... żle z tobą!!!
cderfv
cderfv 09.05.2019, 08:31
Mózg ci sprali. Dla ciebie nie ma już nawet nadziei w leczeniu. Nierząd to my mamy teraz, nierząd i rozdawnictwo i Nową Miłość do Unii a raczej unijnych wypłat dla twoich ulubieńców z pisu.
ludmiła
ludmiła 08.05.2019, 07:59
bolkowe plemię znowu próbuje ludzi mamić , skandal !!! i żenada !!!

Pozostałe