Rajd Rowerowy z OSiR-em

  • 30.04.2019, 18:20
  • redakcja
Rajd Rowerowy z OSiR-em

Podziel się:

Oceń:

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim zaprasza mieszkańców miasta na rajd rowerowy, który odbędzie się już 1 maja. Organizatorzy zaplanowali ciekawą trasę ze Starogardu Gdańskiego do miejscowości Dwór Mysinek i z powrotem, która liczyć będzie około 20 km.

Nie masz jeszcze planów na majówkę? Wybierz się na rajd rowerowy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim. Organizatorzy dostarczą Ci wspaniałych przeżyć na świeżym powietrzu. Trasa została przygotowana w taki sposób, że bez trudu pokonają ją najmłodsi, jak i osoby starsze.
W połowie trasy odbędzie się ognisko, w którym będzie można upiec kiełbaski.
Zbiórka i zapisy na rajd odbędą się tego samego dnia o godzinie 9.45 przy bramie głównej. O godzinie 10.00 zaplanowano grupowy start. Powrót planowany jest natomiast na godzinę 14.00.
Opłata od osób dorosłych wynosi 5 zł, od dzieci natomiast 1 zł.
- Zabierz śniadanie i coś do picia, dokładnie sprawdź swój sprzęt, dostosuj strój do pogody – radzą organizatorzy. - Dzieci do 11 lat mogą brać udział wyłącznie z pełnoletnim opiekunem. Niepełnoletni uczestnik musi złożyć pisemną zgodę rodziców na udział w imprezie – informują.

 

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe