×
Piątek, 23.08.2019
Dovista praca
Dovista praca
Dovista praca
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim

Z OSTATNIEJ CHWILI: Nauczyciele zawieszą strajk!

  • 25.04.2019, 13:23 (aktualizacja 25.04.2019, 13:38)
  • redakcja
Z OSTATNIEJ CHWILI: Nauczyciele zawieszą strajk!
Podziel się:
Oceń:

Przed kilkoma minutami Związek Nauczycielstwa Polskiego poinformował o zawieszeni strajku, które nastąpi w sobotę, 27 kwietnia. Taką decyzję ogłosił przed kilkoma minutami Sławomir Broniarz, przedstawiciele ZNP.  

Na specjalnie zwołanej dzisiaj konferencji Sławomir Broniarz ogłosił, że w najbliższą sobotę zawieszony zostanie pierwszy etap strajku. Lider ZNP podsumował również dotychczasowe rezultaty protestu.
– Proszę przygotować się na wrzesień – ostrzegał w swoim przemówieniu S. Broniarz.

 



Wkrótce podamy więcej szczegółów w tej sprawie.

 

_redakcja

Komentarze (121)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

leliwa
leliwa 07.05.2019, 11:09
żadnych pieniędzy dla nauczycieli , strajkowali cwaniaki , to nic im się nie należy !!!
Inżynier
Inżynier 01.05.2019, 09:21
Co wy gadacie za głupoty !!! Moja żona od 11 lat pracuje w Biedronce na pełen etat i ma na ręke (netto) 2200 zł więc przestańcie mąciciele gadać i wypisywać bzdury, że kasjer ma więcej od nauczyciela. Tylko nauczyciele mogą tu takie kocopały wypisywać. Weżcie się do roboty nieroby i mąciciele a nie za 18 godzin tygodniowo bierzecie więcej niż ten kasjer. Może się zamnienimy ??? Ja zarabiam 3400 zł na ręke. Z chęcią pójdę na wasze stołki za tę kwotę i tyle wolnego-byczenia się. Wątpie że ktoś z was się ze mną zamieni ha ha ha. Panie premierze pozwalniać nierobów i nie zapłacić ani złotówki bo i za co za nieróbstwo ???
Jack
Jack 01.05.2019, 19:58
Zapraszamy do szkoły. Brakuje nauczycieli przedmiotów zawodowych, więc Panie Inżynierze do boju. Bez żadnych przekąsów piszę, naprawdę brakuje zawodowców. Odnośnie płacy w szkole, to stażysta i kontaktowy na gołych etatach mają mniej niż 2 200 zł.
lo
lo 01.05.2019, 11:09
inzynierem to ty chyba chcialbys byc.
Max
Max 01.05.2019, 07:54
To idź do Lidla,tylko tam trza zapier*****!a nie kolejny raz lekturę czy 2+2 w domu przygotowywać.bo P
Pan Tadeusz się nie zmienił a suma dwóch 2 jest 4.to co wy w domu przygotowujecie??????
Kasjer
Kasjer 30.04.2019, 08:40
Kasjer w Lidlu zarabia na początek średnio 3550 zł brutto. Średnie wynagrodzenie nauczyciela stażysty to niecałe 3050 zł brutto. Quo vadis, Polsko?
rodzic
rodzic 30.04.2019, 07:30
nauczyciele = dno pod każdym względem,dziadostwo pazerne na szmal i banda obiboków,za to co robią to zarabiają za dużo i żadne podwyżki im się nie należą , to szara strefa super żyjąca z korepetycji...
mk
mk 30.04.2019, 19:23
jak tak uwazasz rodzicu to ucz dziecko sam. ciekawe jak daleko zajdzie?
Ciekawy
Ciekawy 28.04.2019, 14:13
Ile zarabiają nauczyciele z 2 szkół można zobaczyć na stronie STOWARZYSZENIA GŁOS KOCIEWIA! Czekamy jeszcze na ujawnienie zarobków nauczycieli z innych szkół zapytanych przez to stowarzyszenie!
Jack
Jack 29.04.2019, 20:01
Zapomnieli dodać, że w marcu przyszło wyrównanie tej śmiesznej podwyżki od stycznia i są to kwoty brutto. Jak łatwo można zmanipulować artykuł. Nieważne, że w pozostałe miesiące jest mniej.
popieram nauczycieli
popieram nauczycieli 30.04.2019, 09:17
Panie Jack, marcowe pensje w Żabnie i OPP są bez wyrównania. To wynagrodzenie obowiązujące w 2019 r., czyli podstawa odpowiednio: 2538 zł brutto dla nauczyciela stażysty, 2611 zł dla kontraktowego, 2965 zł dla mianowanego i 3483 zł dla dyplomowanego. To śmieszne pieniądze, biorąc pod uwagę wkład nauczycieli w kształtowanie młodego pokolenia. Proszę jednak, zarzucając manipulację, samemu nie manipulować.
Jack
Jack 28.04.2019, 15:12
Ale reklama głosu, tandeta
Słabo wykształcony
Słabo wykształcony 28.04.2019, 13:38
Pracując utrzymujesz rodzinę twojego patologicznego sąsiada.Zapytaj polityków ile mają oficjalnie, ale przecież obniżyli sobie pensje, aby drugą stroną wziąc więcej.Naszych składek na przyszłą emeryture po prostu nie ma są przeżarte i przechlane oraz przećpane.Dalej głosujcie na PoPis i tym podobnych.Skoro ten który pracuje oddaje swoje podatki na nierobów to kim jest nie czasem niewolnikiem w swoim kraju?.Korwin ma bicia, ale przynajmniej mówi jak jest nie pracujesz to nie jesz, a jak komuś odebrałeś życie to powinieneś ponieść najwyższą kare a nie dożywocie.Utrzymujemy tysiące polityków, urzednikó od spraw niepotrzebnych, wiezniów a wy sie uczepiliście nauczycieli - zero samodzielnego myślenia.
.
. 28.04.2019, 19:04
Spadaj na drzewo.
Krzysztof
Krzysztof 28.04.2019, 19:47
Nie masz nic mądrzejszego do napisania?
Ppppp
Ppppp 28.04.2019, 12:20
PIS osiągną sukces. Prze hejt prowadzony w stronę nauczycieli doprowadził do degradacji tego zawodu. Kiepsko wykształcona i tępa część społeczeństwa uważa się za lepszą niż środowisko nauczycieli. Siedzą w domach na socjalu i przyłączają się do rządowego hejtu. Pracujacych Polaków nie szanuje się we własnym kraju.


gość
gość 30.04.2019, 05:55
mam kolegę który w liceum w pierwszej klasie nie zaliczył matematyki i dostał do wyboru albo siedzisz albo przenosisz się do zawodówki, i co ???? on dzisiaj jest nauczycielem !!!!!! studia zaoczne zrobione w prowincjonalnej miejscowości !!!!! wszystko na temat !!!!! ilu takich jest ?????
123
123 01.05.2019, 20:00
A czego kolega uczy?
asas
asas 28.04.2019, 20:21
haha a nauczyciele to niby wysoko wykształceni???większość z nich to osoby, które miały problem ze zdaniem matury, więc na inne studia niż nauczycielskie się niedostała, a i te ukończyła ledwie na 3, ale ma się za mądrą... takie właśnie osoby strajkowały, ... zero moralności, zero odpowiedzialności, miernota....dobrzy nauczyciele nie strajkowali,ale ich mało jest
mk
mk 29.04.2019, 08:41
oświeć mnie asie co to są studia nauczycielskie? czy matematyka fizyka chemia filologia polska czy jeśli chodzi o przedmioty zawodowe budownictwo mechanika i budowa maszyn itp. to są studia nauczycielskie. ty się najpierw sam/sama dokształć i potem pisz komentarz bo po tym co napisałeś to wnioskuję że poziom edukacji w twoim przypadku skończył się na poziomie szkoły podstawowej i to z problemami.
Zosiak
Zosiak 28.04.2019, 20:47
Ciekawych rzeczy dowiedziałam się o sobie. Zdałam ledwo co maturę, no tak dostałam jedną czwórkę przy reszcie piątek. Ukończyłam Politechnikę Gdańską uzyskując stypendium naukowe przez całe lata studiów z ofertą pozostania na studiach doktoranckich. Miałam oferty pracy z przemysłu i dalej je mam, ale chcę pracować z młodzieżą. Ale dobrze dowiedzieć się jaką się jest niedouczoną miernotą.
marita
marita 28.04.2019, 07:31
ani moralności , jakości i odpowiedzialności , belfrowskie dno...,nic się leniom nie należy !!!
ll
ll 28.04.2019, 12:45
a ty kim jesteś, że możesz takie opinie wypowiadać? rodzicem, który musiał zająć się swoim dzieckiem w trakcie protestu a nie podrzucić do przedszkola czy szkoły i mieć spokój.
nauczyciele
nauczyciele 27.04.2019, 19:56
Dobrze ustawiony nauczyciel z nadgodzinami ma ponad 5 tys zł wystarczy spojrzeć na głosie kociewia wyciąg zarobków nauczycieli w PSP6 w Starogardzie Gdańskim
kler
kler 27.04.2019, 20:32
A nauczyciel religii ponad 2 100 zł SKANDAL za nauczanie bajek!!!
Belfer
Belfer 27.04.2019, 20:11
Brutto
an
an 27.04.2019, 20:20
Zasadnicza (18 godz.pracy w tyg.) + dodatki za staż, motywacyjny to ponad 4 tys zł. Chciałbym tyle za 18 godzin pracy w tygodniu!!!
aa
aa 29.04.2019, 08:45
to jest brutto czyli niecałe 3 netto to po pierwsze a po drugie to są godziny w szkole przy tablicy. a rady pedagogiczne wywiadówki przygotowanie i sprawdzenie sprawdzianów. zastanówcie się czasem chwilę
Belfer
Belfer 27.04.2019, 22:00
Brutto
inga
inga 27.04.2019, 18:35
nauczyciele - najgorsze dziadostwo...
kk
kk 28.04.2019, 08:23
jak ktoś był i jest tępy to może mieć takie zdanie. tylko mam pytanie kto nauczył ciebie pisać?
old
old 28.04.2019, 20:23
na pewno nie taki durny belfer jak ty....
kk
kk 29.04.2019, 08:50
ja nie jestem belfrem jak to napisałeś tylko normalnym człowiekiem który pracuje płaci podatki i inne haracze, które obecny pseudo rząd rozdaje na prawo i lewo. doceniam też pracę innych ludzi, którzy chcą godnie żyć w kraju w którym ponoć tak cudownie się dzieje.
ja
ja 27.04.2019, 18:29
Tak się szarga zawód i godność nauczycieli . Te komentarze mówią bardzo wiele i niestety nie najlepiej o samych piszących.
Belfer
Belfer 27.04.2019, 17:57
Polecam gorąco lekturę wraz z komentarzami https://kobieta.onet.pl/zdrowi…
artysta po szkole
artysta po szkole 27.04.2019, 11:56
Choć nie chodził żem do szkoły, Mądry jestem i wesoły !! Strajk popieram głupie buce, Obiecuje że tu wróce!! Głupie ludzie głupi kraj, Weź nie pierd.. piwo daj :) Jak tak czytam co tu piszą, Jaja mi się w gaciach kiszą, Jak to piszę to mam stres, Że znów skradli mi mój dres, I na koniec dodam jeszcze, Won mi z lasu bo są kleszcze!!
M
M 27.04.2019, 10:20
Ida do szkoły!!! No nie sobota szkoła zamknięta!!!!!!do Olo rodzice mają też prace nawet w sobotę tak że Twój komentarz delikatnie chybiony
Kasa
Kasa 27.04.2019, 09:25
Nie rozumiem czegoś nauczyciele krzyczą że mało zarabiają ale jak głos kociewia pyta o ujawnienie zarobków to nauczyciele się oburzają i nie wyrażają zgody na upublicznienie zarobków. Coś tu nie gra
king
king 27.04.2019, 14:09
Nauczyciele nie wyrażają zgody? Chyba tobie ciemniaku. Jeden dyrektor - ten asior z PSP 1 chciał sie zasłaniać rodo ale głos kociewia mu to wyperswadował. Wszystkie szkoły pokażą więc nie wyj tylko czekaj i czytaj.
gość
gość 27.04.2019, 12:28
bo zarabiają b. dobrze tylko w głowach im się pomieszało z dobrobytu i nie chcą ujawnić, niech pokażą pity to zobaczymy rzeczywistość, co boja się pokazać ??????
olo
olo 27.04.2019, 02:05
po analizie wpisów stwierdzam że strajk był potrzebny, większość rodziców zauważyła że poza 500 plus ma również dzieci. I to doświadczrnie okazało się dla nich bolesne, stąd tyle jadu
J
J 26.04.2019, 18:58
Hej nauczyciele gminy Starogard zacznijcie kumać Bieliński i Gornowicz wyprowadzą was w pole
melania
melania 26.04.2019, 18:49
teraz jeszcze skarbówka dokopie wam belfry za szarą strefę korków, nie będzie wam pazerne na szmal gnoje do śmiechu,już możecie sobie śpiewać : nic się nie stało , tylko świńskie nauczycielstwo się zesrało !!! , my rodzice za stresy i wydane przez strajk pieniądze , też was rozgrzeszymy...
melania to tępota
melania to tępota 27.04.2019, 14:11
Nie pisz melania my rodzice tylko napisz ja ciemnota.
Ja
Ja 27.04.2019, 12:13
Ale ty durny jestes.szkole to chyba omijales z daleka.gratuluje glupoty. Twoje dzieci pewnie tak samo durne jak ty
no tak
no tak 26.04.2019, 17:11
„Moi drodzy, po co kłótnie,
Po co wasze swary głupie,
Wnet i tak zginiemy w zupie!”
PiSowskiej polewce!

Pozostałe