×
Piątek, 23.08.2019
Dovista praca
Dovista praca
Dovista praca
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim

Galeria Neptun świętuje IV urodziny

  • 24.04.2019, 11:09
  • artykuł sponsorowany
Galeria Neptun świętuje IV urodziny
Podziel się:
Dla Galerii Neptun kwiecień, to szczególny miesiąc! W tym roku mijają 4 lata odkąd, wiosną 2015 roku, starogardzkie centrum handlowo-rozrywkowe otworzyło swoje drzwi dla pierwszych klientów. Przez cały ten okres Galeria Neptun nieustannie sięrozwijała i rosła w siłę. Istotne zmiany w centrum zaszły również na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy.

W tym roku Galeria Neptun swoje 4 Urodziny będzie świętować w niedzielę 28 kwietnia. Jednodniowa impreza zaskoczy mnogością atrakcji, które organizatorzy zaplanowali na ten dzień. W urodzinowym worku z prezentami zarówno dorośli, jak i dzieci powinni znaleźć coś dla siebie.Dla najmłodszych uczestników wydarzenia organizatorzy zaplanowali warsztaty mydlarskie, zajęcia lepienia z gliny, a także strefę zabaw zręcznościowych. Dorośli natomiast powalczą o nagrody w konkursie urodzinowym „Wygrywanie przez wykreślanie”, w którym do zdobycia będą bony podarunkowe do wykorzystania w sklepach Galerii Neptun.

Urodziny starogardzkiego centrum to również świetna okazja do podsumowań, tego co wydarzyło się w centrum w ostatnich miesiącach. W czwartym roku swojej działalności Galeria Neptun powiększyła swoją ofertę handlową o nowe sklepy.Do grona najemców dołączyła marka Telakces, Poczta Polska oraz lokalny butik Tina Fashion. Ponadto dodatkowe metry zyskał salon mody męskiej Vintage oraz sklep KiK.

Wśród najemców Galerii Neptun obecne są już takie marki jak: Intermarche, H&M, CCC, Douglas, New Yorker, Media Expert, Empik, Smyk, pięć marek LPP S.A. (Reserved, Sinsay, Mohito, House i Cropp), a także siłownia i fitness klub Neptun Gym Fitness, 6-salowe kino Cinema City oraz Sala Zabaw Honolulu. Całość oferty uzupełniona jest o punkty gastronomiczne, wśród których są min.: restauracja KFC, Subway, Telepizza, lodziarnia Grycan oraz kawiarnia Carted’OrCafe.

Urodziny Galerii Neptun - 28.04.2019 r. godz. 12:00-18:00.

Więcej na www.galeria-neptun.eu.

artykuł sponsorowany

Zdjęcia (1)


Pozostałe