×
Piątek, 23.08.2019
Dovista praca
Dovista praca
Dovista praca
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim

Najlepsze filmy romantyczne na HBO GO – co warto obejrzeć?

  • 23.04.2019, 07:27
  • artykuł sponsorowany
Najlepsze filmy romantyczne na HBO GO – co warto obejrzeć?
Podziel się:
Filmy romantyczne mogą być doskonałą propozycją na wieczór z ukochanym lub nawet spotkanie z przyjaciółkami. Komedie czy dramaty, każdy z nich potrafi wzruszyć do łez i na długo zapaść w pamięć. Nie masz jednak ochoty wybierać się do kina i wolisz oglądać filmy w domu? A może po prostu cenisz sobie możliwość wyboru, której nie daje Ci kino? Sprawdź najciekawsze propozycje dramatów i komedii romantycznych na platformie HBO GO!

„Cokolwiek” – filmy romantyczne ponad podziałami

W Mieście Aniołów może wydarzyć się wszystko. To właśnie tam udaje się Early Landry po nieudanej próbie samobójczej, którą podjął po śmierci żony. W Los Angeles zatrzymuje się u dawno niewidzianej siostry, jednak szybko opuszcza jej mieszkanie, aby znów nauczyć się żyć samodzielnie. W nowym miejscu konserwatywny mężczyzna nieoczekiwanie spotyka nietypowych sąsiadów, w tym transseksualną Fredę, nieco niestabilną, jednak niezwykle fascynującą postać. Czym zakończy się ta znajomość? Czy nieszczęśliwy i zagubiony wdowiec odnajdzie szczęście tam, gdzie najmniej się go spodziewał? Koniecznie zobacz film online!

„Do zakochania jeden krok” – czy komedie romantyczne mogą przytrafić się na emeryturze?

Na zmiany nigdy nie jest za późno. Zarówno te dobre, jak i złe. Przekonałą się o tym Sandra, która przyłapuje swojego męża i przyjaciółkę w dość niezręcznej i raczej niedwuznacznej sytuacji. Jej perfekcyjne życie rodzinne i towarzyskie znika w jednej chwili. Sandra zmuszona jest przeprowadzić się do swojej siostry, Bif, z którą nie łączą jej ciepłe relacje. Jednak już wkrótce Sandra daje się wciągnąć stylowi życia nieco bardziej szalonej Bif i odnajduje szczęście na zajęciach tańca. A może chodzi nie tylko o taniec? To jeden z tych filmów romantycznych, które zarówno wzruszą, jak i rozbawią do łez!

„Dysfunkcyjny kot” – filmy romantyczne na emigracji

Podobno pieniądze szczęścia nie dają. A co z pozycją w społeczeństwie i spojrzeniami innych ludzi? Rodzina Iranki Miny bezskutecznie stara się znaleźć dla niej męża. Bezskutecznie, ponieważ dziewczyna odrzuca każdego kandydata. Wkrótce jednak w mieście pojawia się Kian, chirurg, który powrócił z emigracji z Niemiec, aby poślubić swoją rodaczkę i powrócić z nią do Europy. Zauroczona wizją życia u jego boku Mina postanawia wyjść za mąż za Kiana. Jednak życie małżeńskie to nie sielanka, o czym obydwoje przekonają się już wkrótce. Czy uda im się stworzyć udany związek? Czy nauczą się wspólnego życia i wywalczą szansę, aby żyć długo i szczęśliwie? Miłośnicy dramatów romantycznych po prostu muszą zobaczyć ten tytuł!

„Tamte dni, tamte noce” – magia sprzeczności filmów romantycznych

Czasem uczucie przychodzi całkiem niespodziewanie. Przekonał się o tym siedemnastoletni Elio Perlman, który wakacje spędza wraz z rodzicami w XVII-wiecznej willi położonej wśród krajobrazów słonecznej Italii, wypełniając dni muzyką, literaturą oraz flirtem z koleżanką, Marzią. Pewnego dnia do jego ojca, profesora uniwersyteckiego, przyjeżdża doktorant, nieco arogancki Amerykanin, Oliver. Początkowo budzący irytację młodzieńca przybysz powoli zaczyna go fascynować. Między Oliverem i Eliem rozpoczyna się pełna namiętności relacja, skrzętnie skrywana przed światem. Jak zakończy się ta historia? Wszystkiego dowiesz się dzięki platformie z filmami online!

„Blask” – poezja filmów romantycznych

,,Blask’’ to kino prawdziwie poetyckie, budowane nie tylko historią bohaterów, lecz także obrazem i dźwiękiem. Utalentowana Misako w swojej pracy audiodeskryptorki przygotowuje opisy filmów dla osób niewidomych. Każda z jej prac musi zostać oceniona przez specjalną komisję. Kariera Misako rozwija się bez przeszkód, a jej opisy spotykają się z uznaniem grona specjalistów. Do momentu, w którym znany operator kamery, Masaya, ostro krytykuje jedną z jej prac. Okazuje się, że mężczyzna powoli traci wzrok. Między nim a Misako niespodziewanie budzi się uczucie. Co wyniknie z tej sytuacji? Ten i inne dramaty romantyczne zobaczysz na HBO GO!

Oglądanie hitów filmowych we własnym domu to prawdziwa wygoda i przyjemność. Wybierz HBO GO w ofercie internet UPC i oglądaj filmy romantyczne oraz inne ulubione gatunki bez wychodzenia z domu!

artykuł sponsorowany

Pozostałe