Porównanie internetowych pożyczek ratalnych

  • 12.04.2019, 11:29 (aktualizacja 12.04.2019, 11:32)
  • artykuł sponsorowany
Porównanie internetowych pożyczek ratalnych

Podziel się:

Pożyczki ratalne to dobra alternatywa dla kredytów udzielanych przez banki. Jak wygląda porównaniu obu tych produktów finansowych?

Długie procedury, duże wymagania i spore prawdopodobieństwo odrzucenia wniosku – tak zwykle odpowiadamy na pytanie dotyczące największych wad kredytów bankowych. Jednocześnie są to też najważniejsze powody, dla których decydujemy się na zaciągnięcie pozabankowej pożyczki ratalnej. Tego typu produkty finansowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem i dla wielu klientów okazują się doskonałą alternatywą dla kredytów. Co warto o nich wiedzieć? Jak wybrać ofertę najlepiej dopasowaną do naszych potrzeb i możliwości?

Pożyczki ratalne a kredyty

Przy porównaniu pożyczek pozabankowych z kredytami w oczy rzucają się przede wszystkim niskie wymagania wobec klientów. Ubiegając się o pożyczki ratalne, nie musimy wykazywać dochodów tak dużych, jak ma to miejsce w przypadku kredytów bankowych. Przeszkodą w uzyskaniu finansowania nie będzie też zatrudnienie w oparciu o umowę o dzieło lub zlecenie. Oczywiście pożyczki ratalne mają też pewne wady. Ze względu na to, że pożyczkodawca ponosi większe ryzyko niż bank, zwykle dotyczą one mniejszych kwot (nieprzekraczających 10 tysięcy) i są nieznacznie droższe.

Szybkie pożyczki ratalne

Z uwagi na rosnące zainteresowanie ratalnymi pożyczkami online, ma je dziś w swojej ofercie wielu pożyczkodawców. O tym, jak dużo tego typu ofert znajdziemy obecnie na rynku najłatwiej jest przekonać się korzystając z porównywarek takich jak Czerwona Skarbonka. To też najlepszy sposób na to, by dowiedzieć się, jakie koszty poniesiemy w związku podpisaniem umowy.

Wybór pożyczki na raty

Na stronie https://www.czerwona-skarbonka.pl/pozyczki-ratalne/ znajdziemy szczegółowe porównanie pożyczek na raty od największych działających na polskim rynku firm. Dzięki temu klienci mogą bez żmudnego przeszukiwania stron poszczególnych pożyczkodawców wybrać najlepiej dostosowaną do ich potrzeb ofertę. Wystarczy, że zwrócą uwagę na takie parametry jak maksymalna wysokość pożyczki oraz ilość rat, wysokość oprocentowania i pozostałych kosztów, a także to, ile trwa procedura rozpatrywania wniosku – w najlepszy firmach nie zajmuje ona więcej niż 15 minut.

artykuł sponsorowany

Pozostałe