×
Piątek, 23.08.2019
Dovista praca
Dovista praca
Dovista praca
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim

DOVISTA Polska po raz drugi została Pracodawcą Roku Powiatu Tczewskiego

 • 17.04.2019, 06:00
 • artykuł sponsorowany
DOVISTA Polska po raz drugi została Pracodawcą Roku Powiatu Tczewskiego Laureaci konkursu Pracodawca Roku Powiatu Tczewskiego 2019
Podziel się:
4 kwietnia firma DOVISTA Polska po raz drugi odebrała tytuł Pracodawcy Roku Powiatu Tczewskiego w kategorii Duży Pracodawca. Nagroda została przyznana przez Powiatowy Urząd Tczewie. Laureatami są firmy, które w szczególny sposób wyróżniają się na lokalnym rynku pracy. Tytuł Pracodawcy Roku DOVISTA Polska otrzymała także w zeszłym toku.

Pracodawca Roku- czyli jaki pracodawca?

Ideą konkursu jest wyłonienie i promocja tych pracodawców, którzy ze względu na swoje osiągnięcia w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz rzetelność i wiarygodność reprezentują godny do naśladowania poziom. Pracodawca Roku jest przede wszystkim aktywny na lokalnym rynku, tworzy nowe miejsca pracy, a swoim pracownikom oferuje warunki zatrudnienia, które wyróżniają go na tle konkurencji. Firma DOVISTA Polska oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bez pośredników. Dodatkowo zapewnia darmowe dojazdy do pracy, a także bogaty pakiet benefitów, w tym:

 • Prywatną opiekę medyczną,
 • Dofinansowanie do karty sportowej,
 • Finansowy dodatek świąteczny oraz wakacyjny,
 • Nagrody jubileuszowe,
 • Wyprawki szkolne dla dzieci pracowników,
 • Wyprawki dla nowo narodzonych dzieci pracowników,
 • Paczki świąteczne dla pracowników oraz ich dzieci,
 • Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych,
 • Możliwość rozwoju oraz zdobycia uprawnień (np. na wózki widłowe i suwnice),
 • Dofinansowanie do wyjść integracyjnych,
 • Coroczny Piknik dla pracowników oraz ich rodzin,
 • Spotkania świąteczne w firmie,

Aktywność na lokalnym rynku pracy- Stoisko firmy DOVISTA Polska na V Powiatowych Targach Pracy w Tczewie

Aktywność na lokalnym rynku pracy- Stoisko firmy DOVISTA Polska na V Powiatowych Targach Pracy w Tczewie

Wsparcie finansowe dla pracowników i lokalnych społeczności

Duże znaczenie dla przyznania nagrody miało również wsparcie finansowe, które firma DOVISTA Polska zapewnia swojemu zespołowi oraz lokalnej społeczności. W firmie działa Fundacja Pracownicza, która udziela wsparcia pracownikom w przypadku wystąpienia choroby, czy też innych nieprzewidzianych, nieszczęśliwych okoliczności. Fundacja przekazuje również środki na wsparcie dla organizacji non-profit, działających w otoczeniu firmy. Tylko w ubiegłym roku na pomoc pracownikom firmy oraz organizacjom działającym w jej okolicy Fundacja Pracownicza przeznaczyła pół miliona złotych!

Lokalny sponsoring- DOVISTA Polska oficjalnym sponsorem KS Wierzyca Pelplin

Lokalny sponsoring- DOVISTA Polska oficjalnym sponsorem KS Wierzyca Pelplin

Lokalny sponsoring

Firma DOVISTA Polska od wielu lat aktywnie uczestniczy w życiu lokalnych społeczności, świadcząc im konkretną pomoc finansową oraz materialną. Jako firma rodzinna, DOVISTA Polska skupia się głównie na wsparciu projektów związanych z edukacją oraz kulturą fizyczną dzieci i młodzieży. Ponadto, angażuje się w projekty, które służą zwiększaniu bezpieczeństwa wśród lokalnych społeczności (np. wsparcie dla lokalnych jednostek Straży Pożarnej).

W roku 2018 firma dofinansowała 17 inicjatyw. Były to wydarzenia sportowe oraz kulturalne, pomoc dla szkół znajdującym się w okolicy firmy, jak również wsparcie udzielone pracownikom firmy w realizacji ich pasji sportowych. W tym roku wsparcie finansowe zostało już udzielone 10 inicjatywom. Jak co roku firma wspomogła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, wydarzenia kulturalne i sportowe w okolicy, udział pracowników w zawodach sportowych, a także podpisała umowę sponsorską z KS Wierzyca Pelplin, stając się oficjalnym sponsorem tego zespołu!

 

 

artykuł sponsorowany

Zdjęcia (3)


Pozostałe