Czwartek, 18.04.2019

Sprawdź aktualne wyniki konkursu „Wiosna w obiektywie Kociewiaków”

  • 11.04.2019, 16:00
  • red.
Sprawdź aktualne wyniki konkursu „Wiosna w obiektywie Kociewiaków”
Podziel się:
Wiemy, że lubicie trzymać rękę na pulsie i jesteście ciekawi jak prezentują się aktualne wyniki, dlatego nie pozostaje nam nic innego, jak udostępnić Wam możliwość bieżącego ich śledzenia! Uwaga ważna informacja! Punkty SMS doliczane są przez system elektroniczny automatycznie (od razu), natomiast punkty z kuponów papierowych są doliczane jeden raz w tygodniu, ręcznie przed administratora.

Kochani Czytelnicy! Konkurs pn. „Wiosna w obiektywie Kociewiaków” rozkwita! Nadesłaliście już kilkadziesiąt zdjęć własnego autorstwa, które z radością i zachwytem publikujemy na naszym Facebooku heart Oczywiście czekamy na więcej! W kwestii nagród - jest o co walczyć! – do wygrania 32-calowy, nowoczesny TELEWIZOR marki PHILIPS oraz nagroda „niespodzianka” dla Czytelnika Gazety Kociewskiej. Fundatorem jest starogardzki sklep z produktami RTV i AGD - MAX ELEKTRO (ul. Podgórna 4). 

Zwycięzcą nagrody głównej zostanie autor zdjęcia, które w drodze głosowania zbierze najwięcej głosów czytelników. Głosować można na dwa sposoby: poprzez oryginalne kupony papierowe drukowane na łamach Gazety Kociewskiej przez okres trwania zabawy oraz poprzez wysyłanie SMS-ów na numer 7148 (koszt jednego smsa to 1 zł + VAT). Wartość jednego kuponu to 2 punkty, SMS-a to 1 punkt. Można głosować na samego siebie smiley

Nagrodę niespodziankę natomiast otrzyma Czytelnik, którego wyłonimy spośród dostarczonych do redakcji kuponów papierowych.

Uwaga! Każde ze zdjęć posiada indywidualny numer wps., na który należy głosować. Nie wiesz jaki numer wps. ma zdjęcie, na które chcesz oddać swoje cenne głosy? Zajrzyj do aktualnej Gazety Kociewskiej, otwórz strony konkursowe i zerknij na spis wszystkich prac lub zajrzyj do galerii zdjęć na naszym fanpage’u: Kociewiak.pl, dostępnej pod linkiem:

https://www.facebook.com/pg/kociewiak/photos/?tab=album&album_id=2266660643395943

Chcecie wziąć udział w  zabawie? – Chwyćcie za aparat czy smartphone, sfotografujcie uroki wiosny na Kociewiu i prześlijcie je nam na maila: [email protected] lub w wiadomości prywatnej na naszym Facebooku. Do zgłoszenia dołączcie swoje imię i nazwisko, numer telefonu w razie wygranej oraz tytuł zdjęcia i/lub napiszcie nam, gdzie zostało zrobione. Zwrotnie otrzymacie indywidualny numer wps.

Śledźcie aktualną Gazetę Kociewską, dostępną w kioskach w każdą środę! yes
 Wyróżniamy w niej co tydzień kilka wybranych przez nas fotografii.  To fajna pamiątka, nieprawdaż?

Powodzenia! Zabawa potrwa do początku czerwca 2019! smileysmiley

O wszystkich ważnych sprawach związanych z zabawą będziemy informowali na bieżąco w Gazecie Kociewskiej i na facebooku.

 

red.

Pozostałe