Poniedziałek, 24.06.2019
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
JYSK Starogard
JYSK Starogard
JYSK Starogard

Debata społeczna „Bezpieczny senior”

  • 20.03.2019, 13:05
  • redakcja
Debata społeczna „Bezpieczny senior”
Podziel się:
Oceń:
Komenda Powiatowa Policji w Starogardzie Gdańskim organizuje debatę społeczną pn. „BEZPIECZNY SENIOR”. Spotkanie odbędzie się w środę, 20 marca o godzinie 16.00 w sali konferencyjnej Osiedlowego Domu Kultury w Starogardzie Gdańskim, który mieści się na osiedlu 60-lecia ONP 14.

Ideą debaty jest zdiagnozowanie realnych potrzeb i oczekiwań społecznych wobec spraw bezpieczeństwa seniorów, a także włączenie środowiska lokalnego do wypracowania propozycji mogących mieć wpływ na poprawę bezpieczeństwa.
- Podczas spotkania omówione zostaną również kwestie związane z funkcjonowaniem programu „DZIELNICOWY BLIŻEJ NAS” oraz „KRAJOWEJ MAPY ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA” jako narzędzia umożliwiającego lokalnej społeczności szybkie i anonimowe informowanie Policji o miejscach zagrożonych – mówią policjanci. - Przedstawiona zostanie także istota aplikacji internetowej „RSO” oraz „MOJA KOMENDA”, które umożliwiają mieszkańcom otrzymywanie informacji o bieżących zagrożeniach oraz szybkie nawiązanie kontaktu z dzielnicowym rejonu, w którym zamieszkują – dodają.

Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska

 

_redakcja

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

debgrik
debgrik 21.03.2019, 18:59
Kurcze znowu to bezpieczeństwo ?
Normalnie najpopularniejsze słowo w 2019r.
Tyle aż macie do zaoferowania emerytom ?
Niemiecki emeryt sobie zwiedza co pół roku inny kraj w europie, jeździ na koncerty, do teatru, gra w tenisa (często zauważyłem), a polski .... ?
Es
Es 21.03.2019, 19:34
A polski emeryt za lata ciężkiej pracy nie może doprosić się podstawowej opieki medycznej.Niemiecki zwiedza sobie kraje, a nasz kanały tv.Na bezpieczeństwo nas wszystkich ma wpływ to co teraz się odbywa w naszym kraju.Osoby w wieku produkcyjnym leżą do góry d,,,, , a emeryci i ci co jeszcze chcą w tym kraju pracować dokładają się do tego.Przyjmuje się do Polski bez żadnej kontroli pracowników z innych krajów tych pracowitych i nikt ich nie sprawdza.
dziab dziab
dziab dziab 20.03.2019, 19:54
AAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHHAHAHAHHAHAHHHAHAHAHHAHAHAHAHHHHHEHEHEHEHEHHHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHE!!!!!!!

Pozostałe