Poniedziałek, 24.06.2019
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
JYSK Starogard
JYSK Starogard
JYSK Starogard

ProDent - implanty zębów, implanty stomatologiczne, protetyk

  • 19.03.2019, 15:27
  • artykuł sponsorowany
ProDent - implanty zębów, implanty stomatologiczne, protetyk
Podziel się:
Piękny uśmiech, zdrowy uśmiech - dwie cechy, których pragnie każdy z Nas. Zespół stomatologów z Kliniki Stomatologicznej ProDent w Gdańsku https://prodent.gda.pl/ oferuje swoim Pacjentom wysokiej klasy usługi protetyczne oraz implantologiczne, które przynosi Pacjentom efekty, które zaskakują swoją estetyką na długie lata!

Implanty zębów w Klinice Stomatologicznej ProDent

 

Zdarza się tak, że znajdujemy się w sytuacji, w której posiadamy lukę lub luki w uzębieniu - jak sobie z tym poradzić?

Klinika Stomatologiczna ProDent w Gdańsku proponuje swoim Pacjentom najskuteczniejsze rozwiązanie tego problemu - implanty stomatologiczne. Sposobem na przywrócenie piękna Naszemu uśmiechowi, a jamie ustnej zdrowia są implanty zębów, czyli wszczepiane w kość szczęki tytanowe śruby mające na celu zastąpienie korzenia zęba, pozwalając jednocześnie na późniejsze leczenie protetyczne, odbudowując utracony ząb na wszczepionym już implancie stomatologicznym.

Implanty stomatologiczne zakładane w https://prodent.gda.pl/implantologia-gdansk-implanty-zebow-gdansk/ to skuteczny, a co ważniejsze - bezbolesny zabieg, który zwiększy komfort Twojego życia.

Raz wszczepiony implant zostanie z Tobą na długie lata, nie przysparzając problemów jeśli odpowiednio zatroszczysz się o jego higienę.

Odbudowa zęba w Klinice Stomatologicznej ProDent

 

Protetyk w gdańskiej klinice stomatologicznej oferuje Pacjentom skuteczne oraz bezpieczne sposoby odbudowy utraconych tkanek zęba, uzupełnienia luk w uzębieniu lub też całych łuków zębowych przy pomocy porcelanowych mostów, koron, protez szkieletowych lub też wkładów koronowo-korzeniowych.

Szeroki wachlarz prac protetycznych, zarówno ruchomych, jak i stałych, oferowanych w Klinice ProDent pozwala każdemu Pacjentowi wybrać rozwiązanie protetyczne, które spełni wszelkie, nawet najbardziej wymagające oczekiwania i sprawi, że uśmiechanie się i spożywanie pokarmów przestanie sprawiać ból lub dyskomfort.

Protetyka jest jedną z wielu specjalizacji Kliniki Stomatologicznej ProDent, dlatego decydując się na leczenie protetyczne w tym miejscu masz pewność satysfakcji i zachwycającego efektu po przeprowadzonym zabiegu.

Indywidualne podejście do każdego z Pacjentów oraz zaplanowanie leczenia z dbałością o każdy detal to domeny charakteryzujące protetyka z gdańskiej kliniki.

Pełna oferta protetyki stomatologicznej znajduje się na https://prodent.gda.pl/protetyk-gdansk/

artykuł sponsorowany

Pozostałe