Beniaminek Cup 2019

  • 13.03.2019, 20:40
  • redakcja
Beniaminek Cup 2019

Podziel się:

Oceń:

W pierwszy piątek marca w Hali Sportowej imienia Andrzeja Grubby w Starogardzie Gdańskim odbyło się uroczyste otwarcie VII Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Beniaminek Cup 2019 w kategorii wiekowej U-9. Do miasta przybyły najlepsze drużyny z Litwy, Łotwy, Rosji i Polski.


W turnieju wzięło udział łącznie 16 drużyn z 4 państw. Przez dwa dni młodzi adepci halowej piłki nożnej walczyli o medale i puchary. Rozgrywki toczyły się w systemie każdy z każdym, ale zwycięzca był tylko jeden. W tym roki najlepiej zagrali młodzi zawodnicy z drużyny Schor-S Kaliningrad.
– Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji zawodów. To dzięki naszym sponsorom turniej mógł się odbyć, a my mogliśmy dać dzieciom wiele radości – podsumowują przedstawiciele klubu Beniaminek 03.
Podczas rozgrywek wybrano najlepszych graczy. Najlepszym zawodnikiem spotkania okazał się Przemysław z drużyny Śląsk Wrocław. Wśród strzelców najlepiej spisał się Garney ze zwycięskiego zespołu Schor-S Kaliningrad, a najlepszym bramkarze został zawodnik Andrzej z Arki Gdynia.

Klasyfikacja końcowa turnieju
1. Schor-S Kalingrad
2. Lech Poznań
3. Śląsk Wrocław

4. Arka Gdynia
5. Lechia Gdańsk
6. Mały Jeziorak Iława
7. Vilniaus „Zaibas”
8. UKS Gol Brodnica
9. Champion Kwidzyn
10. Junost  Kalingrad
11. Błękitni Wejherowo
12. Beniaminek 03 niebiescy
13. IFA Przechlewo
14. FC Jonava
15. Vytis Kavno
16. Beniaminek 03 biali

 

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe