Czwartek, 19.09.2019
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim

Ulica Polna w przebudowie

  • 15.03.2019, 09:30
  • redakcja
Ulica Polna w przebudowie
Podziel się:
Oceń:
Trwa przebudowa drogi na ul. Polnej w Skarszewach, prowadzącej do siedziby Gminnych Wodociągów i Kanalizacji oraz modernizowanej obecnie oczyszczalni ścieków.

- Przebudowa polega na wykonaniu nowej konstrukcji drogi o nawierzchni z kostki betonowej, a projektowana szerokości drogi to 3 metry – informuje Małgorzata Gruchała, prezes GwiK.
Dla umożliwienia ruchu dwukierunkowego przy zapewnionej pełnej widoczności zaprojektowano dwa poszerzenia do 5,5 m (tzw. mijanki jednostronne). Projektowane jest również wykonanie utwardzenia zjazdu na połączeniu drogi gminnej z drogą powiatową oraz budowa przepustu pod drogą. Całkowita długość przebudowywanej drogi to około 400 m długości. Zakończenie robót planowane jest na koniec kwietnia 2019 r.

 

 

_redakcja

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

cichy
cichy 15.03.2019, 15:32
potwierdzam osiedle kleszczewskie kończy 40 lat a drogi dramatyczne..
Barbara
Barbara 15.03.2019, 11:17
Panie Burmistrzu Pauli, większość mieszkańców zaufała panu liczymy na więcej.Osiedle Kleszczewskie a raczej jego fatalna nawierzchnia również domaga się odnowienia.Do tego fatalny stan budynków komunalnych, brak bieżących remontów oraz patologiczne zachowania lokatorów, którzy od lat nie płacą a żyją wyłącznie z socjalu i wyzysku pracujących.Kolejna sprawa część urzędników w Skarszewskich instytucjach chamscy, bezczelni od lat nie do ruszenia im też trzeba się przyjrzeć.Tylko wzajemny dialog, współpraca oraz uczciwa praca wszystkich mieszkańców da efekty.

Pozostałe