Chris Norman wystąpi w Polsce!

  • 07.03.2019, 10:30 (aktualizacja 07.03.2019, 11:09)
  • redakcja
Chris Norman wystąpi w Polsce!

Podziel się:

Oceń:

Chris Norman – legendarny wokalista zespołu Smokie, jeden z najbardziej oryginalnych i znanych brytyjskich muzyków lat 70 i 80 już w kwietniu 2019 odwiedzi Polskę. W ramach europejskiej trasy koncertowej artysta zagra dwa koncerty! Pierwszy w katowickim Spodku, natomiast drugi w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie.

Legendarny wokalista jest jedną z największych gwiazd lat 70 i 80. Doskonale znany z zespołu Smokie, wielokrotnie zdobywał pierwsze miejsca europejskich list przebojów. Karierę solową rozpoczął pod koniec lat 80., wydając od tego czasu kilkanaście albumów studyjnych. Jego pierwszym solowym hitem jest „Midnight Lady„.

Utwory takie jak np. „Living Next Door to Alice”, „It’s Your Life”, „Oh Carol”, „Stumblin’ In” cały czas goszczą na falach radiowych, także w Polsce. Nie może więc zabraknąć tych ponadczasowych hitów na koncertach w ramach tegorocznej trasy zaplanowanej już na kwiecień. Ostatni koncert artysty w Polsce miał miejsce w 2014 roku, publiczność w naszym kraju zdążyła już więc zatęsknić za energetycznymi występami Chrisa Normana.

Organizatorzy trasy podkreślają, że zdecydowali się na zaproszenie Chrisa Normana do Polski z sentymentu do lat swojej młodości i czasów gdy towarzystwo dzieliło się na fanów Smokie, T. Rex, Slade, czy Ozzy’ego Osbourne, a ściany pokoi wyklejone były aż po sufit ich plakatami. Dotychczas w ramach trasy artysta wraz z zespołem zagrał koncerty dla kilkuset tysięcy fanów w Rosji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, na Litwie oraz w krajach Skandynawii.

BILETY MOŻNA KUPIĆ NA >> eBilet.pl – Chris Norman w Polsce

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe