×
Sobota, 23.03.2019

Tragiczny wypadek na autostradzie A1 koło Pelplina. 53-latek jechał pod prąd

  • 22.02.2019, 10:34 (aktualizacja 22.02.2019 10:36)
  • redakcja
Tragiczny wypadek na autostradzie A1 koło Pelplina. 53-latek jechał pod prąd
Podziel się:
Oceń:
Policja wyjaśnia okoliczności czwartkowego wypadku na autostradzie, w którym zginęła 44-letnia kobieta. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący oplem 53-latek jechał pod prąd. Nie wiadomo co było powodem takiego zachowania.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w czwartek (21.02.) ok. godz. 13.30, tuż przed zjazdem na Węzeł Pelplin. Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu mundurowych, kierowca opla z niewyjaśnionych przyczyn poruszał się w kierunku odwrotnym do tego co nakazywały znaki. 

- 53-letni kierowca Opla Astra jechał pod prąd autostradą A1, w wyniku czego zderzył się czołowo z Mercedesem Sprinterem. W wyniku wypadku zginęła 44-letnia pasażerka pojazdu, który poruszał się prawidłowo - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tczewie. - Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy byli trzeźwi. 

_redakcja

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Borys
Borys 24.02.2019, 13:55
Burak ze wsi pierwszy raz wjechał na autostradę i się zamotał. Kara śmierci dla gnoja.
Jan
Jan 22.02.2019, 18:03
Tylko mocno opozniony w rozwoju moze takie cos zrobic. Ten gnojek powinien byl zginac a nie niewinna osoba. Mam nadzieje ze chociaz kaleka zostanie. Jakis totalny bezmozg. Skad ci ludzie maja prawojazdy. Pewnie wjechal na autostrade w zlym kierunku i postanowil zawrocic. Normalnie noz w kieszeni sie otwiera.
.
. 22.02.2019, 16:39
Może mi ktoś wytłumaczyć jak on wjechał na ten przeciwległy pas?
wef
wef 23.02.2019, 18:33
Pewno zawrócił.
Lina555
Lina555 22.02.2019, 15:43
Nie jestem w stanie zrozumieć, w jaki sposób ci ludzie wjeżdżają pod prąd.
Lolek
Lolek 22.02.2019, 16:45
Normalnie. Zjeżdżasz w kierunku bramek ale nie dojeżdżasz do nich tylko skręcasz ostro w prawo i już jedziesz pod prąd. Tam chyba nawet nie ma znaku że nie możesz tam skręcić w prawo.
Polak potrafi.
wed
wed 23.02.2019, 18:34
Wystarczy zawrócić, jak ktoś pominie zjazd - na *** kombinujecie.
lorbas
lorbas 22.02.2019, 15:17
a dziennikarz pożal się Boże. Dwa razy, blisko sienie "w wyniku..."
Petro
Petro 23.02.2019, 18:35
przecież to wypowiedź strażaka. nie można zmieniać jak ktoś coś mówi 0 to swietość
Rafał
Rafał 22.02.2019, 14:17
Straszne... współczuję rodzinie ofiary tej tearagedii jak i rodzinie sprawcy.
Arturo
Arturo 22.02.2019, 12:30
dokładnie dożywocie to jest m***stwo oraz akt terrorystyczny, bo mogło zginąć dużo więcej ludzi
Admin
Admin 22.02.2019, 11:24
To jest takie niesprawiedliwie.. Zazwyczaj giną ludzie co są niewinni, a ci co spowodowali wypadek wychodzą bez szwanku
Magda
Magda 22.02.2019, 10:52
Cały czas się zastanawiam jak można jechać autostrada pod prąd????
:O
:O 22.02.2019, 10:45
za m***stwo dożywocie dla tego Pana..

Pozostałe