×
Piątek, 23.08.2019
Dovista praca
Dovista praca
Dovista praca
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim

Policja ustaliła tożsamość mężczyzny odnalezionego na polu w Zdunach. Dziękujemy za pomoc!

  • 11.02.2019, 12:39 (aktualizacja 11.02.2019, 12:42)
  • redakcja
Policja ustaliła tożsamość mężczyzny odnalezionego na polu w Zdunach. Dziękujemy za pomoc!
Podziel się:
Oceń:
Komenda Powiatowa Policji w Starogardzie Gdańskim informuje, że ustalono tożsamość nn. zwłok mężczyzny, którego ciało znaleziono w czasie minionego weekendu w miejscowości Zduny.

- Między innymi dzięki publikacji komunikatu na stronach internetowych lokalnych mediów oraz portalach społecznościowych funkcjonariusze uzyskali informacje, które pomogły w ustaleniu tożsamości denata – mówi mł. asp. Małgorzata Szweda z Komendy Powiatowej Policji w Staorgardzie Gdańskim.

My również dziękujemy Wam za udostępnienia i bardzo duży odzew.

 

_redakcja

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszaniec  Zdun
Mieszaniec Zdun 12.02.2019, 09:53
Ale macie ludzie problemy. Drastyczne zdjecie- jeśli według kogoś to było drastyczne zdjęcie to naprawdę mamy p**** a nie facetów. Rozumiem jakby jegomość miał poderżnięte gardło roztrzaskana głowę wnętrzności na zewnątrz i pełno owadów no to fakt - ohyda -takich zdjęć nie powinni wstawiać. A policja chciała się dowiedzieć kto to co i jak bo np może jegomość szedł z pracy z wyplata i kluczami do mieszkania i np. go napadli a ciało tylko podrzucili w zdunach ? Policjanci nie sa Bogiem i nie wiedza od razu wszystkiego ale moga brać pod wzgląd każdy wariant. Trochę empatii i zrozumienia. A jak już wiadomo kto to to co wszyscy teraz mają znać jego dane?
donat
donat 12.02.2019, 01:15
Dokładnie takie właśnie artykuły pokazują kompletne lenistwo policji. Coraz częściej czytam artykuły, że nasza policja potrzebuje pomocy.
Ale złapią 17 latka z gramem marihuany (bo sąsiad doniósł i podał wszystkie informację) to czytamy o sukcesach policji !
To my obywatele mamy za policję pracować czy jak ?
Maciek
Maciek 11.02.2019, 20:52
Brawo dla dzielnej Policji i błyskotliwej redakcji kociewiaka.pl . Wrzucić zdjęcie denata do netu . Niech wszyscy oglądają. Sprawa się sama rozwiąże. Może się zastanówcie czy na pewno w takiej sytuacji zdjęcie powinno trafić do netu dzień po odnalezieniu ciała . Czy nie warto zrobić np cyfrowej wersji portretu . Tylko do tego trzeba pracy, myślenia i odrobiny empatii . Gratuluję wszystkim którzy rozesłali zdjęcie do znajomych na FB. Właśnie takie obrazy chcę widzieć jak otwieram mojego facebooka. Paranoja. Otrząśnijmy się trochę z tej znieczulicy. Droga redakcjo na przyszłość pomyślcie trochę bo nie wszystko przystoi w naszej szerokości geograficznej, kulturze, tradycji i przy elementarnym poczuciu estetyki. Tak rozumie, że rozwiązanie sprawy jest ważne ale nie wszystkimi dostępnymi metodami i nie na skróty. Na działanie policji spuszczę zasłonę milczenia bo do takich metod rozwiązywania spraw nie trzeba być policjantem. Dzieciak z podstawówki z dużą liczbą znajomych na FB rozwiązał by tą sprawę równie szybko jak wy drodzy detektywi.
Top
Top 12.02.2019, 08:13
A pomysl co inni musza ogladac na swoim facebooku. Np Twoi znajomi. Wlaczaja fejsa a tam twoja twarz. Wspolczuje om bardzo
Obserwator
Obserwator 11.02.2019, 21:50
Posłuchaj człowieku, rozpytani zostali wszyscy w okolicy - włodarze, mieszkańcy, pracownicy i właściciele firm - dosłownie wszyscy. W tej sprawie naglił czas, a nie było żadnych tropów. To była jedyna sensowna metoda. Nie było to drastyczne zdjęcie, żeby kogoś zgorszyć. Ile razy na Facebooku można spotkać treści pornograficzne, przekleństwa, wulgaryzmy, ranne i martwe zwierzęta, talibów obcinających głowę katolikom. No, ile? Codziennie natrafia się an takie treści. Myślisz, że ktoś publikuje takie zdjęcie według swojego "widzimisię"? Nie, było to celowe i przemyślane działanie KPP i redakcji Kociewiaka. To dzięki tym dwóm w/w udało ustalić się tożsamość n/n denata. Wiec skończ już pieprzyć i zrób coś pożytecznego, bo w gadce wszyscy są mądrzy.
Maciek
Maciek 11.02.2019, 23:34
Po tym co napisałeś myślę że nie jesteś ,,Obserwatorem,, a raczej stroną w tej sprawie. Co to znaczy <> ? Czy człowiek padł ofiarą przestępstwa? Rozpytanie dokładnie wszystkich zajęło Policji jeden dzień . Raczej szybko zrezygnowali moim zdaniem. Może dla Ciebie to zdjęcie nie było drastyczne. W sytuacji z przed kilku lat próbowano ustalić tożsamość chłopca znalezionego w stawie i posłużono się cyfrowym portretem. Dlaczego tutaj nie można było tego zrobić. A jeśli już publikacja na takiej stronie to pod pewnymi warunkami jak choćby pytanie czy chcesz zobaczyć takie zdjęcie i czy masz skończone 18 lat. Co do drastycznych zdjęć na FB i w necie generalnie to oczywiście są ale jednymi nadużyciami nie można przykrywać innych. Policja na statystyki wykrywalności niech pracuje innymi metodami nie za to im płacę z moich podatków. Co do oceny pożyteczności moich komentarzy zostaw ją proszę dla siebie. Wyrażam swoją opinię, nikogo nie obrażam i piszę bo mam do tego prawo.
Maciek
Maciek 11.02.2019, 23:44
Co to znaczy czas naglił ? Czy ten człowiek padł ofiarą przestępstwa ? Życia już raczej nie dało mu się zwrócić szybkim działaniem. Szlachetne intencje ale po postu bardzo słabo to wyszło moim zdaniem i tyle. Nie powinno się działać w ten sposób i tyle.
AN
AN 11.02.2019, 22:42
Co to znaczy rozpytani? Mnie nikt nie rozpytanił jakby co.
Xd
Xd 11.02.2019, 18:09
Sam jesteś Egon
T
T 11.02.2019, 13:16
RODO nie dotyczy osob zmarlych
Piotr Oszust
Piotr Oszust 11.02.2019, 12:52
No i kto to jest / był?
anonim
anonim 11.02.2019, 13:03
i tak ci nie posiedza przez rodo

Pozostałe