Piątek, 22.02.2019
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

FOTO, FILM: Niebezpieczne zdarzenie drogowe ul. Żwirki i Wigury ze Stanisława Skalskiego

  • 8.02.2019, 21:14 (aktualizacja 09.02.2019 09:48)
  • redakcja
FOTO, FILM: Niebezpieczne zdarzenie drogowe ul. Żwirki i Wigury ze Stanisława Skalskiego
Podziel się:
Oceń:
Dziś w godzinach wieczornych na skrzyżowaniu ulicy Żwirki i Wigury z ulicą Stanisława Skalskiego doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Samochód osobowy zderzył się z cysterna przewożącą olej napędowy. Na miejscu pracuje Straż Pożarna oraz Policja. Trwają utrudnienia w ruchu.


AKTUALIZACJA:
- Samochód osobowy zderzył się z cysterną przewożącą olej napędowy - informuje kpt. Karina Stankowska, rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim. - Nasze działania polegały głównie na zabezpieczeniu miejscu wypadku. W tym zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Samochód osobowy zepchnięto z drogi, a pojazd ciężarowy mógł samodzielnie kontynuować jazdę - mówi kpt. Karina Stankowska.

Obecnie ruch odbywa się bez utrudnień. Okoliczności tego zdarzenia bada policja.

 

 

_redakcja

Zdjęcia (10)

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Żenada!!!!!
Żenada!!!!! 9.02.2019, 13:14
Majestatyczny paparazzi nagrywający jak strażak posypuję jezdnię piaskiem😁do tej melodii faktycznie ZGROZA 😂😂😂
psajdak
psajdak 11.02.2019, 23:10
Ktoś fotki musi strzelać, skoro ludzie żądają zeby były????
GKS
GKS 9.02.2019, 21:13
Ja ***ę, weźcie się ludzie ogarnijcie. Coś jest - jest źle, nie ma artykułu - jest źle. Czy wam już od tego dobrobytu się w ***ch przewraca wieśniaki?!
.......
....... 10.02.2019, 07:58
O kurczę 😂a ten dobrobyt,to ten Pan który bez pytania i zgody ludzi (pokrzywdzonych lub nie)biega z telefonem jak ten właśnie WIEŚNIAK robi fotki a potem "SENSACJĘ" w internecie mimo że po pierwsze jest RODO a po drugie nie każdy sobie tego życzy!!!!!no to faktycznie mamy dobrobyt🙄
Pustelnik
Pustelnik 11.02.2019, 22:32
Gdybyś używał rozumu, wiedziałbyś, że nie potrzeba żadnej zgody na robienie zdjęć. Żadnej. Obostrzenia dotyczą ewentualnych publikacji, ale to również określają przepisy. W tym przypadku nie zostały naruszone. Strażacy są na zdjęciach, a ich wizerunek może być publikowany bez jakichkolwiek pozwoleń.
Jeśli nie znasz przepisów RODO to najlepiej w ogóle się nie wypowiada... Nie jest to tez koncert życzeń, żeby sobie coś życzyć. No i oświecę Cię, ale uważaj, bo możesz przeżyć szok: Mamy XXI wiek i telefony robią niekiedy lepsze zdjęcia niż bardzo drogie aparaty, a telefon zazwyczaj ma się przy sobie.
No i... naucz się porządnie pisać, bo swoją gramatyką i interpunkcją to wyrażasz się jak z wyższej szkoły robienia melanżu.
.....
..... 13.02.2019, 21:56
Ten ,,pustelnik,, to chyba nie przypadek nie jesteśmy w szkole żeby zwracać uwagę na interpunkcję
hahaha