Teatr Młodego Widza Szkolne przygody Tosi i Plastusia

  • 09.02.2019, 09:00
  • redakcja
Teatr Młodego Widza Szkolne przygody Tosi i Plastusia

Podziel się:

Oceń:

Już 10 lutego odbędzie się spektakl dla najmłodszych z cyklu „Tatar Młodego Widza”. O godzinie 16.00 na scenie sali widowiskowej SCK zostanie zaprezentowane przedstawienie pt. „Szkolne przygody Tosi i Plastusia” na podstawie książki „Plastusiowy pamiętnik” Marii Kownackiej. Bilety w cenie 10 zł dzieci i 15 zł dorośli do nabycia w recepcji SCK i na stronie https://sck-bilety.interticket.pl/

„Szkolne przygody Tosi i Plastusia” to spektakl teatralny dla najmłodszych, ale i starszym zakręci się w oku łezka na widok sympatycznego ludzika, którego pamiętają ze swych dziecięcych lat. Na scenie pojawią się oczywiście Tosia i Plastuś, a także przybory z piórnika, w którym Plastuś przecież mieszkał i z którego lokatorami się przyjaźnił. Będzie również straszny Kałamarz, z którym Plastuś stoczy pojedynek, Pan od Rachunków (uwaga! może niespodzianie wyrwać do odpowiedzi, więc lepiej powtórzyć tabliczkę mnożenia), czy niegrzeczny Witek. Wyjątkowo z Plastusiem będzie można pośpiewać, bo adaptacja wzbogacona jest o autorskie piosenki.
Tak więc niektórzy raz jeszcze, a inni po raz pierwszy będą mogli zobaczyć jak wyglądało szkolne życie, kiedy nasze babcie nosiły fartuszki i używały do pisania stalówek.

W spektaklu występują: Hanna Łubieńska, Bartosz Sołtysiak, Magdalena Kurek i Dorota Sadowska
Bajka przeznaczona dla dzieci od 3 do 9 lat. Czas trwania 50 min.
Sponsorem wydarzenia jest firma DOVISTA Polska - Wędkowy.

 

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe