Czwartek, 19.09.2019
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim

Spektakl „Dwie połówki pomarańczy”

  • 08.02.2019, 09:00
  • redakcja
Spektakl „Dwie połówki pomarańczy”
Podziel się:
Oceń:
Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza na spektakl komediowy w gwiazdorskiej obsadzie zatytułowany „Dwie połówki pomarańczy”. Wydarzenie odbędzie się 9 lutego o godzinie 16.30 i 19.30 w starogardzkim kinie „Sokół”. Bilety w cenie 80 zł i 90 zł do nabycia tylko na stronie kupbilecik.pl

Do jedynego hotelu w mieście trafia świeża wdowa - Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża - Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny - Alexis, podającej się za córkę zmarłego.
Iga Kownacka w swojej debiutanckiej sztuce próbuje pokazać, ile trzeba czasami przejść i do jakich podstępów się posunąć, by być ze swoją drugą połówką. Patrzenie na sprawy damsko-męskie oczami trzech pokoleń w wykonaniu fantastycznej obsady daje zaskakujące i komiczne efekty. Okazuje się, że nic nie jest takie, jakim się wydaje, zaś śmierć małżonka nie jest końcem związku, a wręcz przeciwnie!  
Spektakl przeznaczony wyłącznie dla widzów dorosłych, którym gwarantujemy dwie godziny śmiechu i dobrej zabawy!
Czas trwania spektaklu: 120 minut z przerwą

 

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe