×
Czwartek, 22.08.2019
Dovista praca
Dovista praca
Dovista praca
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim

Co warto zobaczyć na Kociewiu? Prezentacja podróżnicza

  • 07.02.2019, 10:35 (aktualizacja 07.02.2019, 10:39)
  • redakcja
Co warto zobaczyć na Kociewiu? Prezentacja podróżnicza
Podziel się:
Oceń:
Dzisiaj, 7 lutego o godzinie 17.00 w starogardzkiej Bibliotece odbędzie się ciekawa prezentacja podróżnicza dotycząca Kociewia. Kasia i Maciej Marczewscy opowiedzą o najpiękniejszych zakątkach naszego regionu.

Zastanawiasz się czasem gdzie warto pojechać na ferie lub weekend? Co warto zobaczyć na Kociewiu i gdzie szukać pomysłów na wycieczki? Kasia i Maciej podsuną Ci ciekawe pomysły.
- Uwielbiamy zwiedzać Polskę i dzielić się sprawdzonymi pomysłami na wakacyjne wycieczki. Wpisujemy się w obchody Światowego Dnia Kociewia i zapraszamy na naszą prezentację ze sprawdzonymi pomysłami na wycieczki po Kociewiu – mówią podróżnicy.
Spotkanie rozpocznie się od wspomnień z Kociewia
– Pokażemy jak przez 10 dni podróżowaliśmy po Kociewiu i jak każdego dnia lądowaliśmy w innym zakątku regionu. Opowiemy jak odkrywaliśmy kociewskie atrakcje i jak
powstał z nich internetowy przewodnik po Kociewiu. Pokażemy m.in. jak poznawaliśmy kociewskie tradycje i jak zwiedzaliśmy kociewskie miasteczka, zamki, starodawne grody i co znaleźliśmy na poddaszach kociewskich kościołów – dodają.
Spotkanie zakończy losowanie przewodników i turystycznych gadżetów przywiezionych od Partnerów z naszych wycieczek po Polsce. Będziemy też rozdawać darmowe mapy, przewodniki i foldery z różnych zakątków Polski: od Kaszub, Kociewia, przez centralną Polskę aż po Karkonosze, Małopolskę i Podkarpacie.

 

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe