×
Środa, 24.04.2019
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Kolejny sukces starogardzkich kryminalnych. W ręce policji trafiły trzy młode osoby

  • 5.02.2019, 00:21 (aktualizacja 05.02.2019 10:15)
  • redakcja
Kolejny sukces starogardzkich kryminalnych. W ręce policji trafiły trzy młode osoby
Podziel się:
Oceń:
Ponad pół kilograma marihuany przejęli w jednym z mieszkań policjanci ze Starogardu Gdańskiego. Dzięki skutecznej akcji miejscowych kryminalnych, zabezpieczony narkotyk nie trafi w ręce młodych ludzi. 3 osoby w wieku od 18 do 20 lat, które zostały zatrzymane przez funkcjonariuszy, odpowiedzą teraz za posiadanie środków odurzających.

Kryminalni ze Starogardu Gdańskiego doprowadzili do swojej jednostki 3 osoby podejrzane o popełnienie przestępstw narkotykowych. Wśród zatrzymanych był 18-letni mężczyzna oraz dwie kobiety w wieku 19 i 20 lat. Mieszkańcy powiatu starogardzkiego wpadli w na gorącym uczynku, po tym jak policjanci zapukali do jednego z mieszkań w centrum miasta. 

Podczas prowadzonych przeszukań funkcjonariusze znaleźli susz roślinny w ukrytym w szafie słoiku, szufladzie oraz skrzyni łóżka. Ten sam narkotyk posiadała w torebce 20-latka, która przebywała w mieszkaniu. Policjanci przeszukali również auto, które należało do drugiej z podejrzanych kobiet. W nim również funkcjonariusze znaleźli środki odurzające. 

W wyniku skutecznej akcji kryminalnych zabezpieczono łącznie ponad pół kilograma narkotyków. Badanie testerem wykazało, że była to marihuana. Śledczy przedstawili już w tej sprawie zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje za to przestępstwo karę do 3 lat więzienia. 

Są to już kolejne zabezpieczone w tym roku środki odurzające, które dzięki pracy miejscowych funkcjonariuszy nie trafią w ręce osób nieświadomych zagrożenia wynikającego z zażywania narkotyków.

_redakcja

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Starogard
Starogard 7.02.2019, 11:04
Czy tylko ja widzę pewną zależność, że co chwilę są łapane osoby młode? 17-22 lata. Rozboje, narkotyki, napady. Może ktoś się w końcu na poważnie weźmie za tę dziurę wstydu? Kilka poważnych wyroków i reszta sama się naprostuje.
OLEK
OLEK 6.02.2019, 21:54
W *** IM WSADZIC NARKOTYKI ZAMIAST PICE TO GUWNO WOZOM
werer
werer 7.02.2019, 22:26
Polska trudna jenzyk ?
tutam
tutam 5.02.2019, 22:52
Starogard to nie miasto. To stan umysłu.
stg gd
stg gd 5.02.2019, 21:31
osiedle kopernika prosze kontrolowac blok 2
Gość
Gość 6.02.2019, 16:35
Szczególnie środkowa klatka!!!
czaskowski
czaskowski 6.02.2019, 10:11
ty konfidencie
di di
di di 5.02.2019, 20:19
"Są to już kolejne zabezpieczone w tym roku środki odurzające, które dzięki pracy miejscowych funkcjonariuszy nie trafią w ręce osób nieświadomych zagrożenia wynikającego z zażywania narkotyków."

Ponownie trzeba to podkreślić. policja dostaje takie informację od osoby złapanej, która wsypała resztę kolegów.

Jakie zagrożenia powoduje ten narkotyk, bo mojej znajomej 15 letni syn stale jest leczony marihuaną i efekty są znakomite co nawet lekarze to potwierdzają.

Policja niech się lepiej zajmie pijakami z 500+ których na Alejach w Starogardzie notorycznie widzę
xyz
xyz 5.02.2019, 21:11
Marihuana lecznicza to czysta marihuana a nie nakrapiane gówno, tym się różni
xyz
xyz 5.02.2019, 17:50
"Są to już kolejne zabezpieczone w tym roku środki odurzające, które dzięki pracy miejscowych funkcjonariuszy nie trafią w ręce osób nieświadomych zagrożenia wynikającego z zażywania narkotyków."


Albo do ludzi siwadomych. Zupelnie sie mija z prawda ten komentarz, kupuja ludzie swiadomi.
Jan
Jan 5.02.2019, 14:55
Skąd gówniarze mają takie drogie fury tym trzeba się zająć.Nigdzie nie pracują to z czego żyją?.
Adrian Bayford
Adrian Bayford 5.02.2019, 12:05
Cześć,

Czy potrzebujesz legalnej i szybkiej usługi kredytowej?

Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj ***!

Zapewniamy pomoc finansową osobom poszukującym kredytów. Finansowanie kredytowe i kapitał obrotowy w celu rozpoczęcia nowej działalności lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana przy korzystnej stopie procentowej w wysokości 2%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami przez e-mail w celu uzyskania dalszych informacji: ([email protected])
.
. 5.02.2019, 18:36
Bay bay ford.
Pieszo wolę .
.....
..... 5.02.2019, 06:37
Policja dobrze wie od kogo małolaty mają towar w tym mieście, ale jakoś nie potrafią się tym zająć.
Awiar
Awiar 5.02.2019, 15:27
A ty wiesz?
dziab dziab
dziab dziab 5.02.2019, 04:36
ufff jak dobrze, że mamy policję... Po tej akcji czuję się naprawdę bezpiecznie.....
John
John 5.02.2019, 06:47
Ciekawe, czy byłbyś taki odważny, gdyby policji w ogóle nie było? Zaraz mi napiszesz, że pewnie tak, ale skoro Ty nie potrzebujesz, to potrzebują jej inni obywatele.
dziab dziab
dziab dziab 5.02.2019, 20:03
Drogi trolu, łapanie kogoś za coś co "leczy" nie powoduje takich skutków ubocznych jak alkohol i papierochy jest kompletnym debilizmem i takich policjantów powinno się pokazywać publicznie i wyśmiewać.

I nie pisz mi trolu co ja napiszę, bo o tym nie masz zieloniutkiego pojęcia.
Niepolicjant_niepalący
Niepolicjant_niepalący 6.02.2019, 09:07
Drogi Dziab Dziabku. MYLISZ POJĘCIA i masz ZŁE ROZUMOWANIE tego co się dzieje w przestrzeni publicznej. Policjanci wykonują swoją pracę a jej zakres regulują przepisy kodeksy itp. Jeżeli PRAWNIE posiadanie maryśki jest Karane to policja posiadając informacje MA OBOWIĄZEK te informacje SPRAWDZIĆ i jeżeli ktoś POSIADA maryśkę TO ZAMKNĄĆ postawić zarzuty i skierować sprawę Do SĄDU. To nie policjanci są tu winni ( ten czy inny wypisany z imienia i nazwiska_nie o to tu chodzi). Policja robi swoją robotę. winny jest system- prawo które karze za posiadanie. skoro maryśka nie uzależnia a w wielu przypadkach pomaga leczy czy nawet ratuje życie (olej z nasion konopi) to może państwo powinno zrobić na tym interes, zalegalizować maryśkę i zrobić ''państwową wytwórnie. chcesz kupujesz palisz. Państwo nie musiałoby tylu ''bandytów'' żywić na nasz koszt w wiezieniach a i miałoby z tego kaskę.tylko 2 WARUNKI 1.musisz mieć 18 lat żeby Kupić i Palić. Drugi - Paliłeś nie siadasz za kółko samochodu ani maszyn w pracy. PROSTE. ale TYLKO w odniesieniu do marihuany. TYLKO
łukaszenko
łukaszenko 6.02.2019, 16:21
Wtrącę:
Rozumiem, że żołnierze podczas wojny, którzy wykonują np mordy na ludności są niewinni, bo dostają rozkaz z góry ?.
Ja sam parę lat temu chciałem iść na policjanta, ale nigdy nie dopuściłbym się takiego "frajerstwa" by karać mandatami starsze osoby, rowerzystów za brak jakiegoś drobiazgu, wspomnianej trawki i rujnować tym młodym np: studia/prace i sporo innych durnych rzeczy..

Policjanci są świadomi tego co będą robić, więc to po części jest ich wina i bandyckiego rządu (prawa).
Poza tym policjant swojego "uniewinni", a obcego małolata jak w tym artykule zgnoi jak się tylko da.

Pozostałe