Czwartek, 19.09.2019
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim

W poszukiwaniu miłości...

  • 03.02.2019, 09:45
  • redakcja
W poszukiwaniu miłości...
Podziel się:
Oceń:
Centrum Aktywności Seniora i Starogardzkie Centrum Kultury zapraszają 4 lutego na godzinnę16.00 na spektakl grupy teatralnej CAS z Gdyni pt. „W poszukiwaniu miłości”. Przedstawienie zostanie zaprezentowane w sali widowiskowej SCK. Wstęp wolny.

Grupa teatralna CAS powstała w 2006 roku za sprawą zespołu pasjonatek i reżysera - Inessy Lerner. W repertuarze grupy jest 11 spektakli, nie tylko dla publiczności dorosłej, a również i dla dzieci. Spektakle były wystawiane w Gdyni, Sopocie, Gdańsku, Tczewie i Malborku. W Warszawie, w 2010 roku, grupa teatralna zajęła 2 miejsce na II Ogólnopolskim Festiwalu Uniwersytetów III Wieku.

Spektakl „W poszukiwaniu miłości” składa się z krótkich scenek i monologów z odrobiną humoru. Ze sceny aktorzy mówią o nas, o kobietach i mężczyznach, o charakterach i różnicach miedzy ludźmi, jak i o tym co ich łączy.

W spektaklu wykorzystane fragmenty utworów: Natalii Korostelowej, Wołodzimierza Piercowa, Giennadia Kofmana, Inessy Lerner.

Muzyczne fragmenty: Emanuela Schlechtera, Henryka Warsa, Eugeniusza Krylatowa.

W spektaklu biorą udział: Daniela Maternicka, Asia Grabowska, Barbara Jaroszewska, Bożena Kuchta, Edward Wieczerzak, Janina Szymańska, Grażyna Łazar, Anna Rejniak, Żaneta Rąbalska, Anna Furman, Mieczysław Kamiński. Pomoc techniczna – Mateusz Pelczar. Reżyseria – Inessa Lerner.

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe