×
Środa, 24.04.2019
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

FILM: Podejrzani o rozbój w rękach policji. Zatrzymanym grozi kara do 12 lat pozbawiania wolności

  • 31.01.2019, 14:48 (aktualizacja 31.01.2019 15:25)
  • redakcja
FILM: Podejrzani o rozbój w rękach policji. Zatrzymanym grozi kara do 12 lat pozbawiania wolności
Podziel się:
Oceń:
Policjanci ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy napadli na idącą chodnikiem kobietę. Do zdarzenia doszło na jednym z miejscowych osiedli mieszkaniowych. Napastnicy przewrócili swoją ofiarę, wyrwali torebkę i uciekli w nieznanym kierunku. Sprawą zajęli się miejscowi kryminalni, którzy ustalili personalia podejrzanych. Za popełnienie rozboju grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

W piątek 25 stycznia br. kilka minut po godz.: 17.00 dyżurujący przy telefonie alarmowym policjant przyjął zgłoszenie o rozboju do jakiego doszło w Starogardzie Gdańskim na os. Kopernika. Z otrzymanych informacji wynikało, że napadnięto tam na idącą chodnikiem kobietę. Sprawcy przewrócili swoją ofiarę, wyrwali torebkę i uciekli w nieznanym kierunku.

Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o popełnionym przestępstwie, ustalili wstępne okoliczności zdarzenia i przystąpili do typowania sprawców. Przeprowadzone w tej sprawie czynności, zebrane informacje oraz praca operacyjna przyczyniły się do ustalenia tożsamości sprawców. Dwaj mieszkańcy gminy Starogard w wieku 17 i 19 lat zostali zatrzymani przez miejscowych kryminalnych. Funkcjonariusze doprowadzili ich do komendy, gdzie śledczy przedstawili im zarzuty dotyczące rozboju.

Zatrzymane osoby niebawem staną przed sądem. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Policjanci wystąpili z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztu.

 

 

_redakcja

Zdjęcia (1)

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jan
Jan 1.02.2019, 11:24
Chory kraj do wszystkiego teraz trzeba wzywać Policje rodzice nie wiedzą co mają robić albo mają ciebie gdzieś jak zwrócisz im uwagę.
Tomek
Tomek 1.02.2019, 11:07
Idąc do rodziców na skargę , albo mnie wyśmieją , albo w ogóle nie będą ze mną rozmawiać.Nauczyciel i rodzic stracił autorytet.Zatrzymaj gówniarza obywatelsko to reszta kompanów cie nagra na telefon albo koleżka zrobi mu jakieś uszkodzenie ciała i potem będzie że to ty byłeś zbyt brutalny.Przede wszystkim liczy się dobro dziecka , i jak dobry śledczy to na przesłuchaniu przyciśnie małolata i się wysypie ale przesłuchania są z psychologiem i nie można gówniarzy naciskac i mamy to, że młodzi robią co chcą.Bezstresowe wychowanie uczy bezkarności i przekraczania granic bo co im może grozic a jak coś się stanie to wina rodzicó i nauczycieli.
Krystek
Krystek 31.01.2019, 15:53
Każdy orze jak może hahahab
Roman
Roman 31.01.2019, 15:47
Bezstresowe wychowanie. Za moich czasów w***iłaby im policja, wezwali by rodziców, a w domu to jeszcze raz by dostali. Wyroślismy na porządnych ludzi? Wyrośliśmy. Mamy pracę, mieszkania i auta. Gównarzeria lata bez celu, jara te śmierdzące i elektryczne szlugi, chodza s buksach po krok, jakby mieli nasrane i na czworaka jeździli, bo dziury to na ***, kolanach i wszędzie. Trzeba z tym zrobić porządek, a nie, że obywatele boja się chodzić po ulicach!
098
098 31.01.2019, 18:48
ty widać za malo dostałeś ...
czarny
czarny 1.02.2019, 12:36
a ty cwaniaczku po gębie jeszcze chyba nie dostałeś
Nn
Nn 31.01.2019, 17:57
Ma pan rację !!! również można dodać że szkoła kiedyś też wychowywała a teraz uczniowie wychowują nauczycieli....to co teraz się dzieje to w głowie się nie mieści.Chcieli mieć bezstresowo wychowane dzieci to mają.Niech rodzice dalej tak robią.
Janka
Janka 31.01.2019, 18:20
Dokładnie. Za moich czasów pyskówka do nauczyciela kończyła się linijką po łapach. Ktoś raz dostał, później chodził jak w zegarku. Teraz nauczyciel zwróci gówniarzowi (bo teraz dzieci - dzieci to mało) uwagę to smarkacz do rzecznika praw dziecka dzwoni, albo idzie do dyrkcji z tatuśkiem i nauczyciel ze szkoly wylatuje. Trzeba to zmienić! Codziennie widzę dzieci w różnym wieku - 9 - 15 lat z fajkami. Elektryczna, prawdziwe i chmura dymu. Gdzie są rodzice?! Gdzie jest policja?! A o słownictwie to już nie wspomnę. Nie znają polszczyzny, ale przekleństwa od "a" do "z".
Poirytowana
Poirytowana 31.01.2019, 15:38
W *** sie smarkom po przewracalo..
zły!