Kot Aliss – najsławniejszym zwierzakiem w powiecie

  • 25.01.2019, 13:22 (aktualizacja 25.01.2019, 14:23)
  • redakcja
Kot Aliss – najsławniejszym zwierzakiem w powiecie

Podziel się:

Oceń:

Za nami kolejny wyjątkowy plebiscyt, który cieszył się Waszym ogromnym zainteresowaniem. Przez ostatnie tygodnie na ustach naszych Czytelników były zwierzaki – te małe, te większe, puszyste i skore do zabawy. Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy. Końca dobiegła również nasza zabawa. W czwartek nagrodziliśmy zwycięzców Plebiscytu pn. Super Pupil Gazety Kociewskiej 2018! W tym roku podium należało do kotów. Najwięcej głosów otrzymał pupil o niezwykłej osobowości – kot Aliss. Tuż za nim znalazł się kot Gratek, a trzecie miejsce zajęła kotka Fruzia.

Kto został najsłynniejszym zwierzakiem 2018 roku? Był to pupil pani Anny ze Starogardu o imieniu Aliss, który przybył odebrać nagrodę wraz ze swoją właścicielką.
–  Nie spodziewałam się takiego wyniku. Pierwszy raz zgłosiłam Aliss do takiego konkursu i się udało – opowiada nam właścicielka kotka. – Aliss jest przekochany. Znalazłam go pod blokiem. Koleżanka wzięła jednego, ja drugiego i tak już u nas zostały... Brałam go z myślą, że dam go synowi, jednak szybko zmieniłam zdanie. Nigdy go nikomu nie oddam – śmieje się pani Anna. – Kot ma około roku. Całe życie miałam psa, kotów się bałam. Poszłam go tylko obejrzeć i wróciłam z kotem. Nie miałam dla niego nic, ale się w nim zakochałam. Kot lubi się bawić. Ostatnio, kiedy weszłam do kuchni, zobaczyłam, że na podłodze leżą ziemniaki, bo podarł siatkę – taki z niego mały urwis. Na kota głosowało całe osiedle. Takie konkursy polecam dosłownie wszystkim. To super zabawa, a nagroda jest bardzo fajna – podsumowuje nasza rozmówczyni.
Zwycięski kot otrzymał wielki drapak i karmę i masę innych drobnych upominków. Jak mówiła jego właścicielka, nagroda z pewnością bardzo się przyda i sprawi kotu wiele radości.
 W czołówce znalazł się również kot Gratek, który ma milutkie futerko i – jak opisuje jego właścicielka – lubi spędzać czas na dworze..
Na podium, jako trzecia, stanęła dzielnie walcząca z konkurencją kotka Fruzia, która uwielbia kosze wiklinowe i długie wygrzewanie się na ciepłym piecu.

Nagrodzono wszystkie pupile!
Sklep Zoo Bajka postanowił ufundować nagrody wszystkim zwierzakom, które zdobyły minimum 20 głosów.
Tym samym plebiscyt Super Pupil Gazety Kociewskiej 2018 uznajemy za oficjalnie zakończony. Dziękujemy za wspólną zabawę i gratulujemy wspaniałych zwierzaków!

Nagroda dla Czytelnika
Sponsor plebiscytu sklep Zoo Bajka w Starogardzie Gdańskim ufundował nagrodę specjalną dla naszego Czytelnika. Z dostarczonych do nas papierowych kuponów wyłoniliśmy jedną osobę.
Już w najbliższą środę w Gazecie Kociewskiej opublikujemy jej nazwisko. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Do zobaczenia za rok!

 

_redakcja

Zdjęcia (30)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ania
Ania 25.01.2019, 17:44
Gratuluję Aliss i mojej siostrze Agnieszce. Rok temu też brałam udział w tym konkursie. Moja fretka Sunia zdobyła drugie miejsce, również otrzymałam super nagrody. Niestety już Suni nie ma ze mną ???
burek
burek 25.01.2019, 17:44
a miał wygeać alik , kot prezia...
CZYTELNICZKA
CZYTELNICZKA 25.01.2019, 14:26
SUPER, ŻE ZMIENILIŚCIE GALERIĘ. WRESZCIE DA SIĘ OGLĄDAĆ FOTKI. POZDRAWIAM
u
u 26.01.2019, 13:35
nie mów hop.
zdjęcia robił organizator a nie gazeta.
swoją drogą za mało zdjęć zwierząt.

Pozostałe