Uczestnicy Dziennego Domu „Senior +” z wizytą u starogardzkich strażaków

  • 24.01.2019, 10:11 (aktualizacja 24.01.2019, 10:41)
  • redakcja
Uczestnicy Dziennego Domu „Senior +” z wizytą u starogardzkich strażaków

Podziel się:

Oceń:

23 stycznia 2019 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim odbyło się spotkanie edukacyjne dla uczestników i pracowników Dziennego Domu „Senior +”. Spotkanie dotyczyło zagadnień z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

- Omówiono m.in. zagrożenia związane z porą zimową, głównie ze strony tlenku węgla i pożarów w budynkach mieszkalnych, które wpisują się w tematykę ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”. Przedstawiono główne cele kampanii, statystyki związane z prowadzonymi działaniami ratowniczymi w okresie grzewczym, pożarami w lokalach mieszkalnych, problematykę zatrucia tlenkiem węgla w aspekcie medycznym oraz obowiązki zarządców i właścicieli w zakresie ochrony przeciwpożarowej obiektów. Spotkanie było znakomitą okazją do dyskusji na tematy bezpieczeństwa - mówi kpt. Karina Stankowska, rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim.

_redakcja

Zdjęcia (4)

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Nauczyciel
Nauczyciel 14.02.2019, 15:53
Nie rozumiem. Jeżeli Ośrodek ten powstał z funduszy unijnych , dlaczego nie ma w nim miejsca dla ludzi mieszkających na wsi. Cieszy , że jest . Smuci , że dla wybrańców. Wieś na czele z wójtem woli stawiać pomniki.
Wieś Kociewska się kłania
Wieś Kociewska się kłania 14.02.2019, 15:48
Pięknie czysto , wspaniała atmosfera. Szkoda , że wszystkie ośrodki tego typu W MIEŚCIE STAROGARD tylko dla ludzi zameldowanych w mieście. U księdza Pika ( Łapiszewo - jedyny ośrodek dla mieszkańców wsi ) bez szans . WIEŚ JAK ZWYKLE... TRAKTOWANA PO MACOSZEMU !!!!!!!! Może nowa Pani Wójt zamiast betonowych słupów w lesie , pomyśli o starszych ludziach mieszkańcach wsi.
Seniorami Silni:)
Seniorami Silni:) 24.01.2019, 14:55
Senior aktywny.Brawo WY!!!!

Pozostałe