×
Czwartek, 22.08.2019
Dovista praca
Dovista praca
Dovista praca
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim

Tragiczny wypadek w Pogódkach. Zginął 53-letni mężczyzna

  • 14.01.2019, 13:33
  • redakcja
Tragiczny wypadek w Pogódkach. Zginął 53-letni mężczyzna
Podziel się:
Oceń:
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego do jakiego doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Pogódki w gminie Skarszewy. Wskutek czołowego zderzenia dwóch aut zginął 53-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego.

Wczoraj kilka minut po godz. 19:00 dyżurny ze Starogardu Gdańskiego otrzymał informację o wypadku drogowym jaki wydarzył się w Pogódkach na ulicy Szturmowskiego. Policjant, który przyjął zgłoszenie, natychmiast skierował w ten rejon technika kryminalistyki oraz funkcjonariuszy ze Skarszew.

Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu śledczy do zdarzenia doszło na zakręcie drogi, gdy kierowca osobowego volkswagena zjechał na lewą stronę jezdni i zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku pojazdem marki Ligier. Kierowca oraz pasażer golfa po zderzeniu porzucili auto i uciekli pieszo w kierunku miejscowości Kobyle. W wyniku podjętych działań funkcjonariusze zatrzymali w sprawie tego wypadku 30 i 36-letniego mieszkańca powiatu kościerskiego. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. W celu ustalenia czy byli trzeźwi pobrana została krew do badań. Obrażenia jakich doznał 53-letni kierowca Ligiera okazały się śmiertelne, natomiast 12-letni pasażer tego auta trafił do szpitala. Droga w miejscu, gdzie doszło do wypadku była zablokowana.

Funkcjonariusze sporządzili oględziny rozbitych aut. Policyjny technik wykonał szkic sytuacyjny oraz zabezpieczył ujawnione na miejscu ślady, które pomogą policjantom w ustaleniu bliższych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

_redakcja

Zdjęcia (1)

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mirek
mirek 15.01.2019, 11:49
Wiadomo skąd był ten Pan?
Karmelo
Karmelo 14.01.2019, 22:12
Wycofane czy tez nie wycofane. Kazdy prawidlowo poruszajacy sie pojazd nie powinien dostac zadnego uderzenia od innego pojazdu.
Nikt by nie chciał stracic matki a teraz ojca.
Dzieci nie sa pelnoletnie a jeszcze sprawcy wypadku postanowili uciec nie udzielajac pomocy. Brak slow dla takich kierowcow.. taki człowiek nie jest człowiekiem
Kościerzak
Kościerzak 14.01.2019, 22:16
Dokładnie biedne dzieci.
4 niepelnoletnich dzieci zostala sama.

Nie oceniajmy nikogo.
Wypadki z udzialem takich samochodów sa rzadkością
Marcel
Marcel 14.01.2019, 14:49
Takie auta powinny być wycofane z obiegu wystarczy zderzenie z drugim samochodem osobowym i nawet przy nie wielkiej prędkości może skończyć się to tragicznie. Wyrazy współczucia dla całej rodziny nikt nie chciał by być teraz na ich miejscu.
Łukasz
Łukasz 14.01.2019, 14:26
A


Pozostałe