Sobota, 19.01.2019

Wypadek na skrzyżowaniu ul. Krzywej i Kościuszki

  • 11.01.2019, 14:08 (aktualizacja 11.01.2019 14:40)
  • red.
Wypadek na skrzyżowaniu ul. Krzywej i Kościuszki Fot. przesłane przez Czytelnika
Podziel się:
Oceń:
Dzisiaj przed godziną 14.00 na skrzyżowaniu ulic Krzywej i Kościuszki doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Jak informuje rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gd., doszło do zderzenia dwóch aut osobowych: vw passata i golfa. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala. Na miejscu pracują policjanci.

- Ustalamy bliższe okoliczności tego zdarzenia - stwierdza asp. sztab. Marcin Kunka,. rzecznik starogardzkiej policji.

 

red.

Zdjęcia (1)

Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jurgen C.
Jurgen C. 2 dni temu, 09:36
Witam.. Jaki jest najgorszy mechanik samochodowy w Starogardzie? Ceny usług nie grają roli, ma być najgorszy..
czesiek
czesiek Dzisiaj, 13:45
Chyba chciałeś napisać, jacy są najgorsi mechanicy w Stg bo w tej kwestii konkurencja jest duża.Jak już ktoś wcześniej napisał nie kierujcie się komentarzami w internecie jacy to oni są świetni w diagnozowaniu i usuwaniu usterek.To oni sami piszą albo bliscy znajomi.Trzeba samemu pojechać i się przekonać.Jak słyszę stwierdzenie chciałeś taniej naprawy to masz, to od razu mnie mdli.Piszą takie teksty nieudolni amatorzy druciarstwa, trytytki i mechaniki wmawiająć sobie i innym winę klienta.
Kolega kolegi kolegi Gały
Kolega kolegi kolegi Gały 14.01.2019, 10:29
+10 xd
Polo
Polo 13.01.2019, 14:32
Wystarczy ze za kolko wsiadzie jakas ci.pa i wtedy sie tak dzieje
Polo6n
Polo6n 15.01.2019, 12:31
O kim teraz mowisz ?
gdzie Straż Miejska?
gdzie Straż Miejska? 12.01.2019, 16:31
Niedługo z wyremontowanej Kościuszki nic nie zostanie. Rośliny na dzikim parkingu przy Kałdanie rozjechane, chodnik przed szkołą katolicką i wyższą uczelnią gęsto pozastawiany samochodami, że nie można przejść a podobno jest tam monitoring. Po co te remonty skoro po ich zakończeniu nikt o odnowione ulice nie dba.
U
U 12.01.2019, 15:14
Może czas założyć zimówki?
jjk
jjk 12.01.2019, 14:51
No.... w końcu coś się dzieje, wypadek - wydarzenie tygodnia.... w tym mieście!!!
Gała
Gała 11.01.2019, 23:41
Ja to dobry kierowca jestem
Kolega Gały
Kolega Gały 11.01.2019, 23:42
xDD
Kolega Kolegi Gały
Kolega Kolegi Gały 11.01.2019, 23:45
Noo +1
Szczęśliwy człowiek
Szczęśliwy człowiek 11.01.2019, 23:31
Jak to jest polówka, a nie golf. SPORTOWA WERSJA!!!
Amator Jazdy na Hulajnodze
Amator Jazdy na Hulajnodze 11.01.2019, 23:35
Dokładnie, małe polo a nie jakiś golf, ludzie jak wy się znacie halo
Brdzonc
Brdzonc 11.01.2019, 23:34
+1
Henio
Henio 11.01.2019, 20:30
Pogardliwe stwierdzenia typu wieśvagen , złomy składane z kilku aut , niemiec płakał jak sprzedawał zdarzyłem się do nich przyzwyczaić.Sam jestem właścicielem leciwego vw , który już dawno osiągnął pełnoletność.Dbam jednak regularnie nie tylko o wymiane oleju, filtrów i płynów ale i stan techniczny pojazdu.Kiedy stanie się jakiś wypadek czy kolizja od razu stwierdzenia takie złomy nie powinny poruszać się po drogach.Macie racje, ale ludzie jeżdżą tym na co ich stać.Za stan pojazdu odpowiadamy my sami oraz mechanicy którym powierzamy swoje auta.Nie dokręcone koło,śruba od części wpływającej bezpośrednio na bezpieczeństwo.
.
. 11.01.2019, 21:29
Henio, przestań pdolić.
Ludzie kupują te tanie auta bo są tanie. Mogą tanio kupować części i ślizgać się tanio przez życie. Tanio aby tylko jeździł i gitara. Ma być tanio to najważniejsze.
Bo to kutwy są.
...a to że słabo hamuje ...to wuj z tym.
Tomek
Tomek 11.01.2019, 21:51
Przestań bzdury wypisywać i pakować wszystkich do jednego wora.Żona wstawiła auto do warsztatu na naprawę.Mieli wymienić drążek kierowniczy, końcówki oraz osłonę.Wraca po passata a tam uczniowie pod okiem emeryta kończą naprawę.Jedziemy do teściów i co stuka po czasie i to dobitnie.Chociaż nie jestem mechanikiem trzeba było sprawdzić samemu.Koło słabo dokręcone, kontra na końcówce nie dokręcona, z pod uszczeli maglownicy cieknie i dobrze bo pod nią drążek nie wkręcony do końca ani nie zakątrowany brawoo.Co do części to nie jestem sknera i nie mam zgnitego zawieszenia i regularnie dbam o hamulce , układ kierowniczy itp.
ha ha ha
ha ha ha 11.01.2019, 22:25
chciałeś taniej naprawy to masz.
Lena
Lena 11.01.2019, 22:05
Część mechaników powinna mieć zakaz wykonywania zawodu.Pozytywne komentarze to chyba sami sobie piszą w internecie.
skuter śnieżny
skuter śnieżny 11.01.2019, 20:24
Wypadek, stłuczka OK, to normalne, taka pogoda. Ale gdzie jest Policja jak widzę debila na rowerze albo skuterze który jeżdzi jak jest mróz.To przechodzi wszelkie granice. Jadę autem i wjeżdża na rondo debil skuterem. OK jak by miał narty na nogach. Policja do pracy z rozumem.
Glupek
Glupek 11.01.2019, 18:38
Hmmm. Niemieckie auta?? To wygląda raczej jako zamach. Napewno, raczej tak.
Amsterdam
Amsterdam 11.01.2019, 18:03
Volkswagen. .....das Auto.
Piotr
Piotr 11.01.2019, 16:28
Chcę powiedzieć , że w Starogardzie są bardzo słabi kierowcy .
.
. 11.01.2019, 21:33
Gowno wiesz,w nogach śpisz.
Jedź do Tczewa tam dopiero jest beznadzieja na drogach.
GTC - postrach szos.
Natalia
Natalia 12.01.2019, 18:51
Przepraszam mam tablice gtc a pochodze ze Starogardu wiec do jakoej kategorii kierowcow naleze? Umiem jeździć czy nie? Zobaczcie jakimi jestescie palantami- jak mozna określać kogos umiejetnosci prowadzenia auta przez rejestrację samochodu? Idioci tylko tak twierdzą. Sebixy je**ne......brak slow na taki deficyt intelektualny
tutam
tutam 11.01.2019, 21:24
Ale Starogardzianie za gorszych od siebie uważają kierowców z blachami GTC.
Bronek
Bronek 11.01.2019, 15:14
Na zdjęciu uszkodzone pojazdy vw Passat oraz vw Polo 6n
oby
oby 11.01.2019, 16:04
ja też widzę VW Polo i passata . Ktoś tam nie ustąpił , dodatkowo jeżeli ktoś wyjeżdża z ul. Krzywej to przypominam iż na ul. Kościuszki jest nakaz jazdy tylko w prawo ! Często widzę jak ludzie włączają się do ruchu w lewo.
polo 6n
polo 6n 11.01.2019, 18:35
Jestem Kierowcą tego niebieskiego polo i to passat wymusił mi pierwszeństwo bo skręcał w lewo od strony straży w stronę sądu i nie życzę sobie takich komentarzy bo ja nie mam winy w tym zdarzeniu a jak nie wiecie to nie komentujcie :) dziękuję za uwagę
.
. 11.01.2019, 21:40
Byś wyjął ręce z kieszeni. Bo to wygląda jakbyś się jajkami bawił.
oby
oby 11.01.2019, 20:36
do "polo 6n" gdzie i kto napisał że to ty masz winę ? No wskaż gdzie ktoś uznał ciebie za winnego ?
Ja
Ja 11.01.2019, 21:09
Winny zawsze się tlumaczy , a jogi z niebieskiego polo jeździć nie umie bo go znam
Polo
Polo 11.01.2019, 21:35
Hahaha jak by jeździć nie umiał to by nie miał prawa jazdy idioto
VW
VW 11.01.2019, 22:27
byś się zdziwił kretynie.
R
R 11.01.2019, 18:33
Nie komentuj jak nie znasz sytuacji.

Polo
Polo 11.01.2019, 21:35
Zgadza się

Pozostałe