Wtorek, 25.06.2019
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
JYSK Starogard
JYSK Starogard
JYSK Starogard

PILNE! Usiłowanie porwania dzieci w Kleszczewie Kościerskim. W pościg ruszyli policjanci

  • 05.01.2019, 16:16 (aktualizacja 05.01.2019, 17:54)
  • redakcja
PILNE! Usiłowanie porwania dzieci w Kleszczewie Kościerskim. W pościg ruszyli policjanci
Podziel się:
Oceń:
Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że wczoraj około godziny 16 doszło do próby porwania trojga dzieci

Porywacze usiłowali wciągnąć je do pojazdu, lecz im się to nie udało. Na miejsce wezwano policję, która ruszyła w pościg za porywaczami, prawdopodobnie poruszającymi się samochodem marki VW Golf V koloru srebrnego.
Obecnie ustalamy więcej szczegółów w tej sprawie.

 

Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska
_redakcja

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

polak
polak 11.01.2019, 10:09
ci którzy chcą ciapatych , niech ich goszczą w swoich domach... i za swoje pieniądze...
homi
homi 08.01.2019, 19:13
Uważam że wskazana byłaby w Starogardzie godzina policyjna od 18.00 do 06.00 a dla ciemnoskórych całodobowo.
Antek
Antek 10.01.2019, 10:39
A ciebie za takie rasistowskie teksty powinni wydalić z kraju. :)
Krys
Krys 07.01.2019, 11:13
Niech wiecej sprowadzaja obcych
ąga ąga
ąga ąga 08.01.2019, 17:51
W sensie kosmitów ?
Polka
Polka 07.01.2019, 22:23
A co obcy ma do tego. Kuzwa czlowieku wszystko wszystkim czytaj kto porywa dzieci na organy to wlaśnie Twoi "OBCY" POLACY ZA KASE NAWET DZIECI WŁASNE BY SPRZEDALI
Max
Max 10.01.2019, 13:10
Ale ciapatych to w kraju byś chciała na pewno było by jeszcze bezpieczniej!
jorguś
jorguś 11.01.2019, 10:58
dużo mulatów by się urodziło , a tego kurestwa 500+ nie wytrzyma
Dora
Dora 05.01.2019, 23:11
Oczywiście że zglosilam
xyz
xyz 05.01.2019, 22:07
redaktorzy sie z choinki urwali? wiecej szczegolow podawajcie. takie cos kazdy moze napisac
dzban
dzban 05.01.2019, 23:21
Przecież jest, że sprawdzają.
Krysia
Krysia 05.01.2019, 20:45
Masakra... napiszcie gdy będzie wiadomo coś więcej. Nigdy porywacze nie rzucali się na więcej niż jedno dziecko (bo na logikę trudniej okiełznać większą liczbę)... W jakim one były wieku?
ktos
ktos 05.01.2019, 21:24
sprawa jest rozdmuchana,jacys gowniarze chcieli przestraszyc dzieci i gonily je samochodem
J