Sobota, 19.01.2019

Niebezpieczne zdarzenie na ulicy Traugutta

  • 4.01.2019, 15:42 (aktualizacja 04.01.2019 15:51)
  • redakcja
Niebezpieczne zdarzenie na ulicy Traugutta
Podziel się:
Oceń:
Dziś przed godziną 15 doszło do niebezpiecznego zdarzenia na ulicy Traugutta. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy osobowe.

Na miejsce zadysponowano Zespół Ratownictwa Medycznego, strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i policję.

 

 

_redakcja

Zdjęcia (5)

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tt
tt 6.01.2019, 13:09
Widać tylko auto z podniesioną maską które ma uszkodzony przód ? Oraz auta straży pożarnej i radiowóz ? Bez sensu ta wiadomość ?
s
s 7.01.2019, 17:05
A co byś chciał zobaczyć łajdaku?
tt
tt 8.01.2019, 11:44
Łajdak to ciebie zrobił parówo !!!!
edward jones
edward jones 6.01.2019, 07:26
Attn: Oferta *** Złóż wniosek teraz
Czy jestem pożyczkodawcą z sektora prywatnego, czy potrzebujesz ***, by zapłacić za swoją firmę. Oferuję również *** osobom fizycznym, Firmom i instytucjom korporacyjnym o oprocentowaniu 2%. Podaję tę *** poważnym osobom zainteresowanym tym e-mailem: jones***[email protected] lub whatsapp +17026749213
Mieszkaniec
Mieszkaniec 7.01.2019, 16:15
Wal sie naciągaczu jeden
Jude
Jude 5.01.2019, 09:57
To wszystko to jest h_j! Jestem pod wrażeniem po obejrzeniu tak profesjonalnego filmu. No chyba że to filmował jakiś dzieciak telefonem...
swr
swr 5.01.2019, 18:00
A myślisz, że GAZETA dysponuje profesjonalnymi kamerami za dziesiąt tysięcy? =)
Uuuu
Uuuu 5.01.2019, 21:21
Nie trzeba kamery za dziesięć tysięcy.
Wystarczy inteligencja.
Anka
Anka 7.01.2019, 17:05
Nigdy nie widziałam, żeby ktoś nagrywał inteligencją :-)
kiker
kiker 5.01.2019, 00:11
Kolejny "geniusz" kierownicy z krótkowzrocznością.... nie zauważyłem i wymusiłem. Odbierać takim prawko na rok.....
GPS
GPS 4.01.2019, 23:08
Nie ma w STG takiej ulicy.
Możliwe , że temu co wypocił tą notatkę chodziło o ulicę
Generała Romualda Traugutta.
Kajoj
Kajoj 8.01.2019, 15:21
Nie ma też czegoś takiego jak STG. Być może autorowi chodziło o Starogard Gdański.
tutam
tutam 4.01.2019, 22:46
W tym miejscu często dochodzi do wypadków. Najczęściej są to jednak wjechania w płot na posesji.
.
. 4.01.2019, 21:04
Skończcie już wreszcie z tym "zadysponowaniem" pojazdów itp służb. Co to za patologiczna nowomowa? Horror językowy. Jaki wy przykład dajecie młodym? Co z was za Polacy?
...za drobną opłatą mogę udzielić wam korepetycji z języka polskiego.
xyz
xyz 4.01.2019, 20:17
kto w ogole pisze te denne wiadomosci, kto prowadzi ta strone? TRAGEDIA. niedlugo napiszcie moze o pijaku ktory sikal w miejscu publicznym? beznadzieja
Starogardzianin
Starogardzianin 4.01.2019, 20:10
Wstrząsające zdarzenie. Czy został powołany sztab kryzysowy ?????Nie ??? No to tragedia,
Jan Gasipies
Jan Gasipies 4.01.2019, 18:31
Kociewiak, mam dla Was kolejnego mega-newsa.

Dziś rano, w godzinach przedpołudniowych, na terenie szpitala wylądował śmigłowiec ratunkowy, zabrał pacjenta i odleciał.
Gość
Gość 7.01.2019, 00:01
Dobre.Na pierwszą strone!!
kiker
kiker 4.01.2019, 18:43
No pewnie tego z polfy....
fajnie