Wtorek, 25.06.2019
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
JYSK Starogard
JYSK Starogard
JYSK Starogard

Opłacalne usługi kurierskie UPS

  • 04.01.2019, 14:31
  • artykuł sponsorowany
Opłacalne usługi kurierskie UPS
Podziel się:
Usługi kurierskie są obecnie bardzo powszechne, a na rynku można przebierać w wielu ofertach przewoźników. Firma kurierska UPS pomaga w dostarczaniu oraz nadawaniu paczek na terenie Polski oraz poza jej granicami. Usługi, jakie wykonuje, są bardzo opłacalne dla klientów. Każda osoba może wybrać opcję dostawy, która jest najbardziej dostosowana do jej wymagań oraz możliwości finansowych. Platforma wysyłkowa epaka.pl realizuje przesyłki za pośrednictwem przewoźnika UPS.

UPS - usługi krajowe i międzynarodowe

UPS to firma, która powstała w 1907 roku. Jest jedną z największych na świecie przedsiębiorstw kurierskich oraz dostawcą specjalistycznych usług logistycznych i transportowych. Jej działalność stale się rozwija, co sprawia, że z usług UPS korzysta coraz to większa liczba klientów. Dzieje się tak za sprawą bardzo dobrej technologii i współpracy ludzi, zasobów technologicznych oraz fizycznych.

Przedsiębiorstwo już przez bardzo długi czas zajmuje się również wysyłkami międzynarodowymi. Umożliwia skorzystanie z ekspresowego dostarczenia przesyłki poza granice kraju oraz z paczki ekonomicznej. Trudni się usługami międzynarodowymi na tych samych zasadach, co w przypadku krajowych, a dodatkowo zajmuje się świadczeniami konkretnie dostosowanymi do przewozów międzynarodowych.

Szczegóły świadczeń UPS

W ramach usług krajowych firma kurierska pozwala na ustalenie dnia, w którym paczka ma być dostarczona. Usługa jest wykonywana do końca jego trwania. Możliwe jest również dostarczenie przesyłki do określonej godziny w danym dniu roboczym. UPS ma bardzo korzystne ceny, które można prześledzić na stronie internetowej: https://www.epaka.pl/cennik-przesylek/ups.

Firma kurierska umożliwia także tworzenie własnych faktur handlowych oraz etykiet wysyłkowych. Pozwala też integrować międzynarodowy przewóz paczek, frachtu lotniczego, lądowego i morskiego, a także doręczeń do dużej liczby adresatów. UPS zajmuje się również grupowaniem kilku paczek, które są przewożone do danego kraju lub kilku państw na terenie Unii Europejskiej. Wszystkie zostają umieszczone w jednej przesyłce.

Jakie są usługi dodatkowe?

Firma kurierska UPS jest w stanie zrealizować wiele usług dodatkowych dla swoich klientów w bardzo atrakcyjnych cenach. Należy do nich między innymi zawiadomienie o doręczeniu, opłata za usługę odbioru, usługi powiadomień czy zadeklarowana wartość przesyłki. Zawiadomienie o doręczeniu to gwarancja, że klient dostanie dowód dostarczenia paczki.

Inne dostępne usługi dodatkowe to na przykład płatność przy odbiorze, dostawa w sobotę, doręczenie wyłącznie pod wskazany adres, zadeklarowana wartość paczki itd. Z możliwości współpracy z UPS można skorzystać za pośrednictwem platformy wysyłkowej epaka.pl, która gwarantuje, że każda nadana paczka dotrze we wskazane miejsce w określonym wcześniej terminie.

artykuł sponsorowany

Pozostałe