Sobota, 19.01.2019

Nietypowa akcja starogardzkich strażaków. Pomogli kobiecie w potrzebie

  • 5.01.2019, 09:45
  • redakcja
Nietypowa akcja starogardzkich strażaków. Pomogli kobiecie w potrzebie
Podziel się:
Oceń:
2 stycznia do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim zgłosiła się kobieta z bardzo nietypową sprawą. Poprosiła ona strażaków o pomoc w zdjęciu obrączki z palca. Wcześniej próbowała ściągnąć biżuterię różnymi domowymi sposobami, jednak nie przynosiło to rezultatu.

- Strażacy posiadają urządzenie, które umożliwia bezpieczne zdjęcie obrączki z palca – tłumaczy kpt. Karina Stankowska ze starogardzkiej straży. - Strażacy pomogli kobiecie, a obrączka została szybko zdjęta. Cała akcja trwała kilkanaście minut. Mieszkanka miasta nie odniosła żadnych obrażeń związanych z tym zdarzeniem – mówi kpt. Karina Stankowska.

Strażacy przypominają, że z podobn
ą sytuacją mieli do czynienia kilka lat temu…

 

_redakcja

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

JA
JA 6.01.2019, 15:52
Masakra jakie głupie komentarze wiadomo"głodnemu chleb na myśli"ja też na siłę musiałam zdjąć obrączkę , udało się ale miałam cały dzień siny palec i trochę martwy ((a musiałam zdjąć, bo w pracy nie mogę mieć obrączki))
Edward Jones
Edward Jones 6.01.2019, 07:26
Attn: Oferta *** Złóż wniosek teraz
Czy jestem pożyczkodawcą z sektora prywatnego, czy potrzebujesz ***, by zapłacić za swoją firmę. Oferuję również *** osobom fizycznym, Firmom i instytucjom korporacyjnym o oprocentowaniu 2%. Podaję tę *** poważnym osobom zainteresowanym tym e-mailem: jones***[email protected] lub whatsapp +17026749213
Emil
Emil 6.01.2019, 00:00
Strażacy to, strażacy tamto.... Obrączka, wypadek, polpharma....Czy cokolwiek może się zdarzyć bez udziału tej formacji??
Wełniany sweter
Wełniany sweter 6.01.2019, 11:25
Tak to już jest że strażacy są od wszystkiego. Dobrze że potrafią pomoc w tak wielu sytuacjach, nie dobrze że często wzywani są do niepotrzebnych pierdół...
xyz
xyz 5.01.2019, 22:09
?czekam na moj upragniony news z pijakiem sikajacym publicznie!
myśliciel
myśliciel 5.01.2019, 23:32
tzw. michałem. Tak - wiem, że nie wiesz co to znacz, zza monitora ciężko czasem wiedzieć co się dzieje w wokół ciebie.
pitok
pitok 7.01.2019, 17:08
To idź mu potrzymać jak cie to interesuje
mnie tam to nie obchodzi zboku pitoku
Uuuu
Uuuu 5.01.2019, 21:23
Ciekawe czy pas cnoty też by potrafili ściągnąć....i za ile?
PrzezroczystyGęstyPłyn
PrzezroczystyGęstyPłyn 5.01.2019, 19:21
Nic dziwnego, że chciała zdjąć obrączkę, skoro strażacy pomagali jej w potrzebie ;)

Nasuwa się pytanie - czy strażacy obsługują też płeć męską?
brak słów
brak słów 5.01.2019, 23:31
Ale ty głupin jestes szooook
.
. 5.01.2019, 11:31
A pozwolenie od księdza pokazała na ściągnięcie obrączki?
Wujek
Wujek 5.01.2019, 10:21
Pewnie ją zgasili

Pozostałe