czwartek, 25 kwietnia 2024 12:01

Jest praca na stanowisku mechanika i operatora urządzeń.

Destylarnia Sobieski S.A.

producent win, wódek i napojów alkoholowych, właściciel (m.in. marki Sobieski, Starogardzka, Krupnik), należący do grupy Marie Brizard Wine & Spirits Polska (właściciela również takich marek, jak William Peel, Fruits and Wine), do swojego zakładu w Starogardzie Gdańskim poszukuje osoby na stanowisko:

MECHANIK

Miejsce pracy: Starogard Gdański

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna głównie za:

  • utrzymywanie sprawności produkcyjnej maszyn, urządzeń, instalacji produkcyjnych,
  • przeprowadzanie napraw, konserwacji, remontów i przezbrojeń,
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu,
  • prowadzenie planowych przeglądów technicznych urządzeń i narzędzi zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej,
  • współudział przy wdrażaniu nowych projektów,
  • modernizacja istniejących linii,
  • zgłaszanie propozycji innowacji w zakładzie.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia zawodowego lub średniego z zakresu mechaniki,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej maszyn i rysunków technicznych,
  • znajomości zagadnień mechaniki, pneumatyki,
  • gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • dobrej organizacji pracy, zaangażowania i umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • samodzielną, pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku,
  • możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju kompetencji.

Aplikacje wraz ze zgodą* na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

WAŻNE: Prosimy o wpisanie w temacie aplikacji nazwy stanowiska którego zgłoszenie dotyczy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

OPERATOR URZĄDZEŃ ROZLEWNICZYCH

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • doświadczenie w pracy w obszarze produkcyjnym mile widziane
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn i urządzeń linii rozlewniczych
  • rozładunek butelek
  • pakowanie wyrobów

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość zdobywania doświadczenia w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

WAŻNE: Prosimy o wpisanie w temacie aplikacji nazwy stanowiska
którego zgłoszenie dotyczy.

Podziel się
Oceń