Środa, 19.12.2018
Super Pupil Starogard Kociewska
Super Pupil Starogard Kociewska
Super Pupil Starogard Kociewska

Z OSTATNIEJ CHWILI: Wypadek na Berlince na wysokości Stadniny. Utworzyły się ogromne korki

  • 3.12.2018, 16:02 (aktualizacja 03.12.2018 18:06)
  • redakcja
Z OSTATNIEJ CHWILI: Wypadek na Berlince na wysokości Stadniny. Utworzyły się ogromne korki
Podziel się:
Oceń:
Uwaga, po godzinie 15 doszło do poważnego wypadku na drodze krajowej nr 22 na wysokości Stada Ogierów.

- Na drodze wojewódzkiej nr 22 doszło do wypadku drogowego - informuje kpt. Karina Stankowska, rzeczni Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gd. - W wyniku zdarzenia ranna została jedna osoba. Obecnie nie są znane bliższe szczegóły - dodaje kpt. Karina Stankowska.

Kierowcy informują, że najlepiej ominąć korek kierując się na Pelplin lub w stronę Owidza.

Aktualizacja, godz. 17.20
Droga w dalszym ciągu jest zablokowana

Aktualizacja, godz. 18.05
Pojazdy biorące udział w zdarzeniu zostały odholowane. Oba pasy ruchu zostały udrożnione.

Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
_redakcja

Komentarze (53)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

K
K 4.12.2018, 06:12
Poprostu niedzielni kierowcy wsiadaja za kierownice raz w tygodniu, a wtedy sie dziwia ze jest wypadek malo jest takich
APOSTOL
APOSTOL 3.12.2018, 20:41
Starogard zawsze będzie miał problem , póki nie będzie obwodnicy
oj redakcjo
oj redakcjo 3.12.2018, 20:23
Ja wiem, że z ostatniej chwili ale na wysokości Stada Ogierów? Chyba Stadniny, bo różnica zasadnicza
...
... 4.12.2018, 11:27
Stado Ogierów mądralo.
mjj
mjj 4.12.2018, 07:02
to nigdy nie była stadnina
Kierowca
Kierowca 3.12.2018, 19:42
Dzisiaj prawie walnąłem w Szpęgawsku. Facet skręcał do wsi . Był tak duży ruch i ta mgła...Tam powinno być rondo.
Kill Jan
Kill Jan 3.12.2018, 19:25
A sytuacja z zeszłej zimy? A gdzie obwodnica?
Rudi
Rudi 3.12.2018, 22:28
A co niby było ostatniej zimy?
eh
eh 3.12.2018, 20:20
Pajac
Ty
Ty 3.12.2018, 19:33
Ej ty,ale co obwodnica? Bo nie rozumiem.
A może sprzedaj auto i nie będzie problemu.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 3.12.2018, 22:45
Jak chcesz wracać do średniowiecza to zrezygnuj z wodociągów i energii . Świat idzie do przodu i Starogard chcąc czy nie również. Obwodnica jest potrzeba
obywatel
obywatel 3.12.2018, 19:00
fakt policja tylko kieruje na objazd , jechałem przez Rywałd , Klonówkę i Owidz.. Droga wąska a tam duże ciężarówki. W radiu Starogard nic ? Kiedyś byłem w podobnej sytuacji ale innej miejscowości . Tam ciężarówki miały inny objazd gdyż drogi nie były dostosowane do ruchu takich zestawów - dlaczego w Starogardzie ktoś nie pomyślał i skierował na objazd wszystkie pojazdy ? Co do radia w Malborku jest ok. tam wystarczy że auto ciężarowe się zepsuje i w Radiu Malbork co chwilę informują ludzi o korku i ewentualnym objeździe !
M.
M. 4.12.2018, 13:11
faktycznie policja słabo zarządziła ruchem, bo mgła, deszczowa pogoda i ciężarówki podczas objazdu na Klonówkę to był dopiero dramat. Co jakby pieszy szedł poboczem? I policja trochę za późno pokierowała objazd.
Szymon
Szymon 3.12.2018, 20:44
Radio cb i po sprawie.
Wszystko mowili gdzie wypsdek jak objechac i wgl.
kłikłi
kłikłi 3.12.2018, 19:08
Radio starogard jest radiem Starogard jedynie z nazwy. :P
Olo
Olo 4.12.2018, 13:18
Przecież to automat, puszczany z komputera, brak jeszcze audycji na żywo.
Un
Un 3.12.2018, 18:37
Ciekawe czy mieli uprawnienia do kierowania autami?
Bo wiecie,w końcu to Starogard.
John kondon
John kondon 3.12.2018, 21:44
To na bank krzyzak z tczewiqkiem sie jeb...li specjalisci drog plus sztumiaki.
Grzegorz
Grzegorz 3.12.2018, 19:26
A może jakiś Hondziarz na rejestracji GTC? :P
Adele
Adele 3.12.2018, 17:53
Ciekawe ze tiry 40 ton jada przez Kolincz a tu sa mosty z ograniczeniem 15 ton. Jeszcze troche to w kolinczu droga bedzie zniszczona
GRZEŚ
GRZEŚ 4.12.2018, 11:07
Znaki 20 ton wskazują
K
K 3.12.2018, 20:24
Juz jest rozwalona z klonowki do kolincza nic tam nie robia z tym
P
P 3.12.2018, 18:38
Policja kierowała ruchem. Ale jakby się most zawalił to by kierowca odpowiadał.
Ziom
Ziom 3.12.2018, 17:36
Sluchajcie. Tam zderzylo sie 6 aut w tym 2 ciezarowe przynajmniej tyle naliczylem. Wiec tak szybko droga nie zostanie odblokowana. Moim zdaniem Ci ktorzy maja opcje i sa z stg moga kierowac sie droga przez las i wyjada na ul. Zielonej
Asik
Asik 3.12.2018, 18:29
Dokładnie my z Kokoszkowy a musieliśmy zapindalać tyle kilometrów
STRAZAK
STRAZAK 3.12.2018, 18:22
dwa auta osobowe i jedno ciezarowe .
świadek
świadek 3.12.2018, 17:19
Ten wypadek wydarzył się na wysokości Strzelnicy, a nie Stada Ogierów.
niewidomy
niewidomy 3.12.2018, 18:00
Przecież to zaraz obok.
.
. 3.12.2018, 18:42
No niby blisko a jednak.
Takie nie precyzyjne podawanie informacji powoduje ,że ludzie nie ufają tej Gazecie.
Tudzież traktują ją niepoważnie. Jak np. Ja.
iks de
iks de 3.12.2018, 18:45
A jednak czytasz. iks de
.
. 3.12.2018, 18:52
Czytam bo mnie to bawi. Szczególnie te teksty policyjne.
Gość
Gość 3.12.2018, 17:18
W tych ciemnościach ten kto nie zna okolicy ma spore problem jak jechać. Policja niestety kieruje ruchem na rondzie w kierunku Owidza, a potem radź sobie sam.
Dera
Dera 3.12.2018, 17:28
Masz racje. W drugą stronę jest to samo. Policja kieruje do zjazdu na Rywałd. Komuś kto nie zna okolicy pozostaje jazda za tłumem.
Muzyki mogę posłuchać na każdej stacji
Muzyki mogę posłuchać na każdej stacji 3.12.2018, 17:07
Kierowcy informują, że najlepiej ominąć korek kierując się na Pelplin lub w stronę Owidza.

- Tak a radio Starogard... po co takie radio jak nie informuje o rzeczach ważnych dla mieszkańców czyli między innymi o utrudnieniach drogowych.
Olo
Olo 4.12.2018, 13:19
W radio Gdańsk mówili ok godz.. 16:30
bystry
bystry 3.12.2018, 17:53
W tym radiu nie ma żadnych info z STG/. Ciagle mówia, że ważne dla mieszkańców starogardu i pierdzielą, ze w Warszawie była manifestacja obrońców zwierząt. No i po co mi taka informacja, jak w STG pali się chałupa, jest wypadek, albo napad na bank. Tylko non stop o koszykówce i te ustawiane zapowiedzi: cały czas czekałam na to radio, jest super. PRzecież to w glosie słychać, ze to sztuczne.
Matt
Matt 3.12.2018, 17:14
Fakt, wracalem z pracy ze Tczewa to włączyłem sobie nasze radio, myśląc że się dowiem skąd korek, w którym stanąłem a tu lipa, zero informacji.
Un
Un 3.12.2018, 18:06
A to po co w Tczewie pracujesz? To w Starogardzie nie ma roboty?
Matt
Matt 3.12.2018, 18:28
Widocznie stg nie ma nic do zaoferowania, czym byłbym zainteresowany, ludzie do Gdańska i dalej stąd jeżdżą do pracy, skoro lepiej to dlaczego by nie.
Piwniczanin
Piwniczanin 3.12.2018, 18:20
Nie każdemu poziom Stg wystarcza jak Tobie... wyjdź z piwnicy
Lp
Lp 3.12.2018, 18:48
To czemu się do Tczewa nie przeprowadzasz.?
URBALL
URBALL 3.12.2018, 16:48
RMF FM podało ze sa ofiary smiertelne .
Olo
Olo 3.12.2018, 16:59
Słyszałem w radiu o tym wypadku ale o ofiarach śmiertelnych nic nie mówili. I tak rodzi sie plotka.
Gość
Gość 3.12.2018, 17:59
Niestety nie plotka, tylko prawda. Policjant kierujący ruchem poinformował, ze jest wypadek śmiertelny..
dfd
dfd 4.12.2018, 14:33
No i co, nie był śmiertelny cwaniaku. Po co podajesz kłamstwa?11
Adam
Adam 3.12.2018, 16:48
Zawsze znajdzie się debil za kółkiem i bez prawka więc najlepiej zamykać i do pracy w kamieniołomie
Mma
Mma 3.12.2018, 16:22
Postawić tam fotoradar a najlepiej co parę metrów bo tam co rusz jakiś wypadek. Zapierdzielaja, wymuszają, wyprzedzają na trzeciego. Po prostu masakra
Lina555
Lina555 3.12.2018, 16:58
Nie przesadzaj, jeździłam tamtędy dzień w dzień przez 20 lat i żyję.
Mm
Mm 3.12.2018, 18:16
Ja już dwa razy na tej drodze ( jadąc z dziećmi) musiałam uciekać na pobocze bo jakoś debil postanowił zapier.... Raz nawet straciłam lusterko przez debila który szedł środkiem a nie było gdzie odbić. Niestety kawałek prostej i dają ile fabryka dała... Nie tylko na tej drodze ale na innych to samo. Nowa droga że Starogardu do Pelplina to a niektórych tor wyścigowy
banalny
banalny 3.12.2018, 16:27
Etam fotoradar. Nie dawać prawka idiotom. :)
RR
RR 3.12.2018, 16:55
Ale ustnie dobrze robią, to egzaminatorzy się litują.

Pozostałe