Środa, 19.12.2018
Super Pupil Starogard Kociewska
Super Pupil Starogard Kociewska
Super Pupil Starogard Kociewska

Groźny wypadek na ulicy Lubichowskiej i... kolejny kierowca bez uprawnień

  • 27.11.2018, 14:58
  • redakcja
Groźny wypadek na ulicy Lubichowskiej i... kolejny kierowca bez uprawnień
Podziel się:
Oceń:
Policjanci ze Starogardu Gdańskiego pracowali wczoraj na miejscu wypadku drogowego, w którym uczestniczyły dwa auta osobowe. Wskutek czołowego zderzenia mercedesa z toyotą dwie osoby trafiły do szpitala. Obecnie śledczy wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj nad ranem dyżurny starogardzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym jaki wydarzył się na ulicy Lubichowskiej. Na miejsce natychmiast udali się funkcjonariusze drogówki oraz policjanci grupy dochodzeniowo-śledczej wraz z technikiem kryminalistyki. Jak wstępnie ustalili interweniujący w tej sprawie mundurowi do wypadku doszło na prostym odcinku drogi. 36-letni kierowca mercedesa podczas wyprzedzania jadącego w kierunku centrum miasta sprintera zjechał na lewą stronę drogi, gdzie zderzył się czołowo z jadącą w przeciwnym kierunku toyotą. Badanie alkomatem wykazało, że osoby kierujące pojazdami były trzeźwe. Wiadomo już, że kierowca mercedesa nie posiadał uprawnień do kierowania. Policjanci odholowali jego auto na parking strzeżony. Wskutek tego zdarzenia do szpitala trafiła 25-letnia kobieta, która kierowała toyotą oraz pasażer mercedesa.

Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard

Interweniujący w tej sprawie funkcjonariusze ustalili świadków wypadku, zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a policyjny technik wykonał dokumentację procesową oraz zabezpieczył ujawnione ślady, które mogą okazać się pomocne w wyjaśnieniu bliższych okoliczności tego wypadku.

_redakcja

Zdjęcia (1)

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ss
Ss 1.12.2018, 21:11
Ale jesteście ***nięci. Przede wszystkim, wina leży po stronie kierowcy mercedesa. Nie miał uprawnień do do prowadzenia pojazdu, to nie powinno go tam być. Mam nadzieję że dostanie dowalony taki wyrok, że się posra w gacie. To przestroga dla tych którzy poruszają się samochodami bez uprawnień.
abc
abc 29.11.2018, 19:05
wypadek to jedno, ale zaprojektowanie skrzyżowania to woła o pomstę, tam jest tyle miejsca, że powinno być rondo. A nie wyjazd z zaraz wjazd na następną drogę, a i jeszcze droga do zabudowań !!!!
technik obserwator
technik obserwator 29.11.2018, 05:06
Ja się na tym nie znam, ale tam są dwa skrzyżowania i wyprzedzanie raczej jest zabronione, do tego jakieś dwie linie ciągłe na środku jezdni. Debilizm tzw. ,,kierowcy''
Kierowca
Kierowca 28.11.2018, 13:47
Urodziłem się w GTC, mieszkam w GST, żone mam z GPU, w wojsku byłem w GMB, często jeżdzę do KTT i nienawidzę kierowców z WU.
Starogard.
Starogard. 27.11.2018, 23:36
Jak do Nas wjedzie "GTC" czy "GMB" to już jest porażka.. oni jeżdżą jak "wielkie państwo" które wszystko może,ale niestety,pokazujcie klasę u siebie barany,a nie u Nas. bez pozdrowień.
Xxxxxx
Xxxxxx 27.11.2018, 19:48
GST NIC LEPSZE NIZ GTC
Franek
Franek 28.11.2018, 09:00
Odezwał się GTC
Gość
Gość 27.11.2018, 18:46
Panie Pi......e czyżby za dużo koni pod maską czy fantazja poniosła?
Kuba
Kuba 27.11.2018, 21:52
Jak pisze sie imionami trzeba sie tesz przedstawic
Tom
Tom 27.11.2018, 23:15
Co to znaczy "tesz" ?
tsg-tc
tsg-tc 27.11.2018, 22:00
Kuba "tesz" przedstawił się jako analfabeta i nieuk. Też nieku a nie "tesz".
GST
GST 27.11.2018, 23:29
Nie czepiaj się człowieka. On szczewa jest.
Tczewianin.
Tczewianin. 27.11.2018, 17:50
Jak jadę na swoją daczę do Ocypla, zawsze obawiam się tego miejsca, że jakaś starogardzka ameba wymusi mi pierwszeństwo.
Franek
Franek 28.11.2018, 09:03
Typowy poziom intelektualny kolejarza z czewa
Anty GTC
Anty GTC 28.11.2018, 00:19
Podejrzewam ze swinka morska mojej corki ma bardziej wypasiony domek niz ta twoja dacza. Dla tczewianina stara przyczepa kempingowa i namiot to dacza z domkiem dla gosci. Zazwyczaj kierowcy GTC gubią sie na najprostrzym skrzyzowaniu.
Ja
Ja 28.11.2018, 15:02
Tczewiaki gubią się nawet na prostych rądach.
Arturo
Arturo 27.11.2018, 22:04
To jedź baranie inna drogą na po peerelowską daczę
dziab dziab
dziab dziab 27.11.2018, 21:55
Panowie spokój, bo kłótnię zgłoszę do prokuratury !
Pozdrawiam !
Alik
Alik 27.11.2018, 19:36
Tym się różni Starogard od Tczewa że u nas umysłowych zamykają w Kocborowie a u Was chodzą po ulicach i piszą głupie komentarze
Stg
Stg 27.11.2018, 18:51
Jak wyjeżdżam na miasto i widzę blachy GTC to modlitw brakuje bo dzieją się wtedy cuda niestworzone
Starogardzianin
Starogardzianin 27.11.2018, 18:35
A żeby ci piwnice zalało!

Pozostałe