Charytatywny Pokaz Mody dla Tatianki

  • 18.10.2018, 10:43
  • redakcja
Charytatywny Pokaz Mody dla Tatianki

Podziel się:

Oceń:

Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza na „Charytatywny Pokaz Mody dla Tatianki”. Impreza odbędzie się 19 października o godzinie 18.00 w sali widowiskowej SCK. Wstęp wolny.


Zbiórka datków m. in. z licytacji przeznaczona jest dla Tatiany, która cierpi na zespół Retta. Nie mówi i nie chodzi. Potrzebuje jak najlepszych warunków do życia.
W programie wydarzenia pokaz kolekcji sukien Bożeny Worzały, płaszczy zimowych Anny Probe - Kreft i występy artystyczne.
Tatiana Rąbała ma 12 lat. Lubi szkołę, towarzystwo i zwierzęta. Jest pogodna, uwielbia być w centrum uwagi. Chociaż nie mówi, zawsze dopnie swego. Od urodzenia choruje na zespół Retta. – Jest to choroba nieuleczalna, która niestety zabiera nam naszą kochaną Tatiankę kawałek po kawałku. Tatiana przestała chodzić, gdy miała 1.5 roku. Nigdy nie wypowiadała całych zdań. Ostatnio nasiliły się napady padaczkowe. Córka ma bardzo dużą skoliozę. Czekamy na operację. Ma też problemy z przełykaniem. Karmiona jest więc dojelitowo – opowiada mama dziewczynki Aneta Rąbała.
 

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe