Piątek, 22.02.2019
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Nielegalna uprawa konopi i magazyn środków odurzających?! Policjanci zabezpieczyli 11 kilogramów narkotyków!

  • 8.10.2018, 14:01
  • redakcja
Nielegalna uprawa konopi i magazyn środków odurzających?! Policjanci zabezpieczyli 11 kilogramów narkotyków!
Podziel się:
Oceń:
Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskich i nielegalny magazyn środków odurzających w jednym z domów w Starogardzie Gdańskim. Kryminalni zatrzymali do tej sprawy 50-letniego mężczyznę. W trakcie przeszukania 2 pomieszczeń należących do jednego z zatrzymanych funkcjonariusze znaleźli 30 roślin krzaków konopi indyjskich oraz 11 kg suszu - marihuany. Zatrzymany 50-latek trafił do aresztu. Grozi mu od 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej we współpracy z policjantami z wydziału dw. z cyberprzestępczością  oraz policjantami ze Starogardu Gdańskiego uzyskali informację, że w jednym z domów w Starogardzie Gdańskim może znajdować się nielegalna uprawa konopi indyjskich oraz magazyn środków odurzających. 

Pod koniec tygodnia funkcjonariusze w dwóch mieszkaniach na terenie Starogardu Gdańskiego zabezpieczyli 30 krzaków konopi indyjskich. Plantacje były w pełni zautomatyzowane, naświetlone i wentylowane. 

Podczas przeszukania kolejnych pomieszczeń zabezpieczyli ponad 11 kg gotowego suszu marihuany. 50-latek podejrzany o posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz uprawę konopi indyjskich w znacznych ilościach został zatrzymany i usłyszał zarzuty.Za tego typu przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności od 3 lat.

_redakcja

Zdjęcia (2)

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Biotechnolog
Biotechnolog 8.10.2018, 21:18
prymie, a ty chlejesz szkodliwy spiryt, wóde, piwska, fajki, chemiczne żarcie (cole, chipsy, mcdonaldsy. co mocno wyniszczają organizm) i zapewne całą tablicę mendelejewa z apteki.
A jak pójdziesz do apteki to zapytaj się czy dostaniesz bez recepty mózg to sobie kup od razu 2 półkule. A na koniec "zaćpaj się" legalnymi lekami z: kodeiną, pseudoefedryną, dekstrometorfanem, cetyryzyną, dimenhydraminą lub benzydaminą. (wszystko dostaniesz bez recepty..)
Prym
Prym 9.10.2018, 09:51
Najlepszy dowód że ćpasz. Bo wiesz czym można struć swoje ciało, ponadto zakładasz, że tak jak ty, co powyżej udowadniasz, jestem klientem maka etc oraz apteki itd. To twoje skażone myślenie nie pozwala dopuścić, że można żyć inaczej, cieszyć się życiem bez picia, palenia, zmian w diecie etc To wszystko jednak jest możliwe, to się dzieje i nawet mijając mnie na ulicy do głowy ci nie wpadnie, że żyję, mam się dobrze i chce się żyć. Pozdrawiam serdecznie :)
ten sam ^^
ten sam ^^ 9.10.2018, 18:42
Aleś ty "mało inteligentny". To, że ja jestem mądry i posiadam wiedzę z zakresu chemii i biologi oznacza dla ciebie, że ćpam ?
Jestem klientem maka, bo go krytykuję i informuję o jego szkodliwym wpływie na zdrowie ludzi ?
Powiem ci więcej, wiem nawet jak skonstruować C4 czy to oznacza, że jestem zamachowcem ?
Ale wiesz dla mnie to nowość bo jeszcze nie widziałem tak spaczonego umysłu jak twój by oceniać ludzi bo maja wiedzę na jakiś temat.
Prym
Prym 8.10.2018, 14:17
I bardzo dobrze. Ta roślina pędzona bez kontroli, nasączana jest różnymi domowymi środkami, takimi, co normalnemu człowiekowi do głowy by nie przyszło. A ćpunom wszystko jedno, niszczą zdrowie swoje, swojej rodziny, przepalają mnóstwo pieniędzy, bo to często w parze z innymi środkami chodzi. Takich hodowców i dilerów to ciężkie życie do odrobienia czeka. Dla ćpunów wyspę odgrodzić i niech sobie tam wzajemnie dogadzają ale nie, lepiej niszczyć wszystko wokół a potem renta. Do jasnej olery na Chopina macie i w koku miejsce do leczenia!
xyz
xyz 8.10.2018, 18:17
Ja jak sie na czyms nie znam to sie na ten temat nie wypowiadam, a Ty sie nie znasz i gadasz glupoty.
dziab dziab
dziab dziab 8.10.2018, 16:01
weź nie jaraj tyle zielska dziadek...

Pozostałe