Piątek, 22.02.2019
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

UWAGA! Niewybuch na Alei Wojska Polskiego. Miejsce zabezpieczyła policja

  • 6.10.2018, 00:12
  • redakcja
UWAGA! Niewybuch na Alei Wojska Polskiego. Miejsce zabezpieczyła policja
Podziel się:
Oceń:
Dziś (5 października) na Alei Wojska Polskiego odnaleziony został niewybuch z II wojny światowej.

Podczas prac przy nasadzaniu roślin odnaleziono pocisk. Pracownicy poinformowali o znalezisku policję, która zabezpieczyła terem.

Jak udało nam się dowiedzieć, saperzy zabiorą niebezpieczny ładunek w godzinach porannych. Do tego czasu teren pilnowany jest przez patrol policji.

_redakcja

Zdjęcia (1)

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

osiedlowy
osiedlowy 7.10.2018, 13:32
"Podczas prac przy nasadzaniu roślin odnaleziono pocisk"? A wcześniej jak kładli uzbrojenie podziemne i kostę to go nie znaleźli? Coś tu nie gra.
monika
monika 6.10.2018, 13:06
Ta ekipa która przeprowadza te prace to "fachowcy najwyższych lotów".
monikisąfajne
monikisąfajne 7.10.2018, 13:16
Ha ha....oby nie odlecieli razem z tym niewybuchem.
jack
jack 6.10.2018, 13:02
Widział ktoś jak zniszczona jest już ta kostka którą ta "profesjonalna" firma ułozyła ? To, że jest wybrudzona - poplamiona tłustymi plamami z oleju cieknącego z ich pojazdów, to przechodząc zauważyłem sporo popękanych już kostek. Tragicznie wygląda odcinek od ulicy Grunwaldzkiej do dworca. Prace jeszcze nie są odebrane a część nadaje się do remontu. Ciekaw jestem kto to całe towarzystwo nadzoruje. Najważniejsze, że pieniądze będą wydane i ktoś na tym zarobi. A tematu tych roślin to już nie będę podejmował. Takiego cyrku to jeszcze nie widziałem. Ludzie przechodzą środkiem Alei Wojska a nad ich głowami koparka wysypuje ziemie do roślin. Rośliny leżą poprzewracane na deptaku do dzisiaj. Przejdźcie się proszę w słoneczny weekend na Aleję Wojska Polskiego i zobaczcie tą fuszerkę :)
Wk
Wk 6.10.2018, 17:58
A moze by tak tez zobaczyc na mieszkancow ktorzy sie poruszaja tamtymi stronami. Zostawiaja auta na kostce i cieknie. Najlepiej jak zganiac to na robotnikow bo mieszkancy bogu ducha winni. Zenada
Piotr P.
Piotr P. 6.10.2018, 19:48
Mogłeś przejść się latem jak wykonawcy sprzęt jeździł po świeżo ułożonej kostce. Już wtedy były plany od oleju których już teraz niczym nie zmyjesz a pochodziły od ich podnośnika który dostarczał palety kostek. Nie zganiaj na mieszkańców którzy pozostawiali samochody. Zwróćcie uwagę jakie są równe odległości szczelin pomiędzy kostkami. W niektórych jest ułożona na styk, w innych szpara na 3 cm. Połamane kostki i pouszczerbiane to też zapewne wina samochodów mieszkańców.
mieszkaniec
mieszkaniec 6.10.2018, 19:03
najwiecej plam zostawily pojazdy wykonawcy brak organizacji ruchu aleje mialy byc robione etapami a rozwalili wszysko i niepokonczyli. odcinek od grunwaldzkiej do dworca caly w betonie zero zieleni . makabra aleje przed remontem wygladaly lepiej wystarczylo zmienic tylko nawierzchnie i bylo by taniej i ladniej a tak lipa ale coz motto januszka jest takie co by tu jeszcze spier...ić.
mk
mk 6.10.2018, 10:35
no tak trzeba znalezc nastepny pretekst do przedluzenia prac i terminu oddania. ale wymyslili pomysl pierwsza klasa szacun
tt
tt 6.10.2018, 10:12
hahah wiedziałem że cos znajdą , przecież te wszystkie remonty w Starogardzie nadaja się na scenariusz filmu Miś :)
szi
szi 6.10.2018, 10:03
te rośliny to powinno się wysadzić niewybuchem.takie badziewie.
Nor
Nor 6.10.2018, 00:31
Rano?saperzy poszli spac?
55555555
55555555 9.10.2018, 12:35
Ty nie chodzisz spać ?
tutam
tutam 6.10.2018, 14:57
W Tczewie już nie ma jednostki saperskiej.

Pozostałe